Elegantní dárek pro muže

Vidím že patříte k lidem, kteří si dáte záležet při nákupu dárku pro muže a hledáte inspiraci pro Vás dárek. Dám vám jeden tip na elegantní  dárek pro muže. Z obrázku nad článkem je jasné že půjde o kožený opasek.


Kožený opasek je elegantním dárkem pro muže, který proti jiným dárkům je poměrně trvanlivý. Díky tomu, že většina mužů použivá opasek neustále a ne pro všechny příležitosti se hodí stejný opasek, proto čim více opasků muž má, tím lépe je může kombinovat k různým příležitostem. Výhoda kvalitního koženého opasku je v jeho výdrží. Tento dárek muži vydrží několik let. Což u spotřebního zboží nemusí být vždy pravda.

Opasky se použivají ve společnosti od nepaměti. V minulosti opasky držely tuniky. V posledních letech jde hlavně o elegantní ozdobu muže. Trend posledních let jsou opasky s strojkem, které se mnohem snadněji zapínají. Nejde teď ani tak o to, zapnout opasek, ale o to, že ne vždy je dírka v opasku na správném místě a nejraději by ji muž měl mezi dírkami. Další přednost strojku je možná zdobnost a elegantnost spony. Výrobci jsou si toho vědomi a vyráběji opravdu překrásne opasky.

Je jen na Vás jaký opasek muži koupite, ať už klasický, nebo se strojkem. Já osobně se přikláním k tomu, aby byla kůže na opasku sešita. Z vlastní zkušenosti u středně kvalitních opasku vím, že některé opasky se po nějaké době začaly rozlepovat.

Kožený opasek se hodí jak do džín tak do obleku. Ve společnosti je fauxpax nemít opasek, pokud máte společenský oblek.