Originální dárek pro taťku k padesátinám

Dnes by jsem Vám chtěl ukázat opravdu originální dárek pro muže k padesátinám. Jde o písničku, kterou složila dcera svému otci k padesátinám. Je mi jasné, že tento dárek není pro každého. Ne že by nebyl vhodný, ale aby jste jej mohli darovat, tak musíte mít hudební nadáni a talkent. Já tento tip na dárek pro muže k padesátinám beru jako inspiraci pro Vás. Protože určitě sami v něčem vynikáte a nemusíte tedy hned svému taťkovi skládat skladbu. Ale můžete mu udělat třeba originální triko, nebo něco originálního upéct.

Eliška Mrázková je začínajicí zpěvačka z Ostravy. Nedávno její taťka slavil padesáté narozeniny a ona mu k té příležitosti složila písničku s textem na tělo. Tu mu zahrála na oslavě padesátin. Jak to dopadlo můžete vidět na videu.

Moc se mi líbí v jejim textu, jak bere život s hůmorem a myslím si, že taťka Elis musel být nadšen. A jakým svým originálním dárkem potěšíte svého taťku k padesátinám? Bude to vlastnoručně upečený dort? Nebo fotokniha s jeho dosavadním životem?

Vlastně vytvořený dárek potěší každého. Obdarovanému muži je totiž jasné, že jste si museli dát mnohem více práce s pořízením takového dárku oproti kupovanému. Při darování takového dárku si jen dejte pozor, aby jste takový dárek muži nedávali každý rok. Protože pak může dojít k tomu, že muž již nemá kde dárky od Vás dávat a rozdávat dárky, nebo vyhazovat dárky by se nemělo. Takže pokud vlastnoručně vyrobený dárek pro muže k padesátce, tak jsem určitě pro, jen se neopakovat.

Vlastnoručně vyrobené dárky jsou většinou hodně netradiční dárky. V dnešní době rychlého životního trendu a konzumní společnosti vždy potěší.