jake jsem dostal vanocni darky 2015

Jaký vánoční dárek jsem dostal k vánocům 2015

Sám tvořím tyto stránky, které jsou plné tipů na dárky pro muže a taky jsem muž. Takže coby muž i já dostávám o vánocích dárky. V poslední době hlavně od Haničky mé manželky. Ale dárky pod stromečkem mám i od mých rodičů, mamky od Haničky a sestry od Haničky, která s námi strávila vánoce.

S bráchou jsme se dohodli, že si dárky kupovat navzájem nebudeme. Kupujeme jen nějakou drobnost jeho 3 leté dceři. Je to rozumné, jsme dospělí a každý si koupíme to co potřebujeme.

Ale zpět k mým dárkům. Letos jsme si s Haničkou říkali, že to nebudeme s dárky přehánět a myslím, že tento slib jsme dodrželi. Od Haničky jsem našel pod stromečkem krásnou mužskou vůní od Avonu Attraction o které jsem se víc rozepsal ve svém magazínu o vůních v této recenzi. Vůně voní po zázvoru, dřevu a pižmu a je to opravdu zajímavá vůně s vynikajícím poměrem cena výkon.

Attraction vůně
Attraction vůně

K toaletní vodě jsem dostal ještě balzám po holení a sprchový gel. Takže mám celý komplet. Což je fajn vonět celý v jednom stylu. Jinak většinou se vůně nějakou chvíli mísí. Než ty slabší vyprchají.

Dalším dobrým dárkem, který jsem od Haničky dostal byla mikina od Mamutu. V minulosti jsem si koupil mikinu, či spíš triko s dlouhým rukávem, které je hrubé a hlavně hodně příjemné. Mamut mikina mi vydržela roky a já byl s ní nad míru spokojený, ale znáte to, sebekvalitnější výrobek se časem vynosí. Toto právě postihlo i mou oblíbenou mikinu. Proto jsem ježíšku s předstihem před vánoci naznačil, že jeden z dárků, který by se mi líbil by byla nová mikina. Ježíšek byl za tip rád a sehnal mi podobnou. Tedy materiálově stejnou jen s jiným potiskem. Už se těším až ji vemu na hory. Krásný to vánoční dárek děkuji Haničko

Mamut mikina
Mamut mikina

Od Haničky jsem dostal ještě několik dárků, ale tyto dva byly nejhlavnější a udělaly mi největší radost.

 

Dalším dárkem který mě potěšil a o kterém jsem věděl jsou vstupenky na festival Colours of Ostrava. Než jsem poznal Haničku, tak jsem na festival chodil pravidelně. Hanička moc takovým festivalům neholdovala, tak z počátku našeho chození jsem nějaké ročníky vynechal. Pak to pro mě skvěle vymyslela mamka od Haničky, která taky ráda chodí na Coloursy. Lístky nám koupila a dala k vánocům. Myslím, že i Haničce se festival zalíbil a teď již třetím rokem od haniččiny mamky dostávame vstupenky na festival. Skvělý dárek. Další půl roku dychtivě sleduji a očekávam, kdo všechno bude na festivalu hrát a pa si čtyři dny s Haničkou parádně užíváme. A to nejen z pohledu muziky. Stánky, gastro zážitky, potkávaní známých to jsou Coloursy. Vstupenky na festival jsou skvělým vánočním dárkem.

vstupenky na Colours of Ostrava
vstupenky na Colours of Ostrava

 

Od mých rodičů jsme s Haničkou dostali novou Remosku. Z počátku jsme moc nevěděli co budeme s Remoskou dělat. Máme troubu, tak proč další minitroubu. Ale už jsme v ní něco málo upekly a hlavně pro mé experimentováni v malém se bude remoska hodit.

 

Dobrý dárek k vánocům jsme dostali od sestry od Haničky, mé švagrové. Já a Hanička jsme dostali po badmintonové raketě, takže teď můžeme s Haničkou vyrazit zahrát si badminton. Už se na to moc těším.Po vánočních svátcích mám co shazovat

badmintonové rakety
badmintonové rakety

 

Ještě jeden vánoční dárek mi udělal radost. Vždy jsem se celkem vyhýbal spaní v pyžamu. Vždy jsem spal jen v spoďarech. To se změnilo ve chvíli, kdy jsem ulehal s Haničkou. Pořídil jsem si několik pyžam. Vše to byly komplety kraťasy na spaní a triko. Hanička mě sem tam naváděla, aby jsem si pořídil i dlouhé kalhoty na spaní, já to odmítal se slovy, že jsem otužilý. Nakonec jsem ony dlouhé kalhoty našel pod stromečkem a po skoro mesíci užívaní musím konstatovat, že se mi spaní v pyžamových kalhotech líbí a myslím si, že tento dárek je přesně tou ukázkou, jak se občas dá jemně popostrčit k něčemu skrz dárek. Když už jsem kalhoty dostal, tak jsme je vyzkoušel a jsem s nimi spokojen. Tak to bývá u mnoha dárků. Jen ne vždy by jste měli dárkem měnit a popostrkávat toho druhého. Dárky mají dělat i radost. Takže v tomhle směru opatrně.

 

Možná že si tento článek čtete v době, kdy už sháníte dárky pro letošní vánoce. Proto zde přikládám několik tipů na dobré články na tomto webu. Kde naleznete mnoho dalších  skvělých tipů na vánoční dárky.

Vánoční dárek pro muže

Vánoční dárky pro muže