legrační dárky pro muže

Legrační dárky pro muže

Legrační dárky pro muže, nebo též srandovní dárky, či vtipné dárky, nebo žertovné dárky pro muže,  jsou oblíbenými dárky jak k narozeninám, tak k různým událostem. Tyto dárky často stojí pár stovek, takže jsou vhodným doplňkem k hlavnímu dárku při gratulaci. A to hlavně v případě kdy se skládáte na dárek pro muže ve vícero lidech a Vy nechcete jen tak potřást rukou. Nebo ve chvíli kdy zkrátka chcete pobavit jak obdarovaného muže, tak lid, co jsou na oslavě.


Legrační dárky velmi dobře odlehčují stres, který na muže může přijít kvůli tomu, že slaví další narozeniny. Mnohdy mají na sobě vtipný potisk, který tyto chmury rozhání.

Zásady při výběru legračních dárků pro muže

Při výběru legračního dárku je třeba dávat si pozor na to, aby se dárek nestal jen lapačem prachu a zdali bude legrační dárek vhodným dárkem a to hlavně ve společnosti v kterém bude darován. Při oslavě mužových narozenin v rodinném kruhu, kde bude i babička či dědeček může vypadat vtipný dárek v podobě sexy zástěry dosti hloupě a nevkusně. Ale při oslavě mezi kamarády a kamarádkami může tento legrační dárek slavit velký úspěch. Ale za předpokladu, že muž občas vaří.

 

Pokud si u legračního dárku nejste jisti, že jej bude obdarovaný muž žívat. Například v případě že je například manažer a triko s vtipným potiskem nejspíš na sebe nikdy nevem. Potom radím koupit spíš spotřební dárek. Například toaletní papír s potiskem (sudoku, vtipy, kamastutra, peníze atp…), nebo láhev alkoholu s nějakým potiskem viz mé další tipy.

 

Tipy na legrační dárky pro muže

tip na legrační dárek
tip na legrační dárek

Toaletní papír s potiskem – užitečný legrační dárek

To je přesně ten typ legračního dárku, který bude užit jak co se týče toho že pobaví a rozesměje, tak bude opravdu využit. Toaleťáků s potiskem je obrovské množství a je jen na Vás aby jste vybrali ten nejvhodnější. Vy totiž muže znáte nejlépe. Namátkou jsou toaletní papíry se sudoku, s bankovkami, s potiskem šef, s bankovkami, nebo s gratulací ke kulatému výročí.

 

Koukněte na velkou nabídku ZDE.
 

Kniha s překvapením uvnitř – užitečný legrační dárek

Maketa knihy, která uvnitř neukrývá slíbený text, ale kvalitní slivovici od Jelínka je jedním z praktických dárků pro každého muže. Kniha totiž může sloužit jako skvělý úkryt pro urkytí láhve, jak před manželkou, ale klidně i někým jiným. Nemluvě, že si užijete hodně legrace při rozbalování takové knihy. Už vidím, jak se muž tváří při pohledu na knihu, která podle názvu avizuje Léčivá kniha – jak na revma, nebo Kniha poslední záchrany servisního technika atp….

 

Na různé varianty tohoto praktického legračního dárku se můžete podívat ZDE.
 

Vtipný potisk – legrační dárek, který si užijí všichni, nejen obdarovaný muž

Dárky s vtipným potiskem jsou jedny z nejoblíbenějších legračních dárků na trhu. Kromě samotného rozesmátí jsou i praktické. V hrnku s potiskem si může muž dělat čaj, v kriglu na pivo popíjet pivo a triko s potiskem nosit. Při nákupu tohoto dárku jen musíte zvážit zdali je muž pro každou srandu, pokud tomu totiž není, tak hrozí že se právě z tohoto legračního dárku může stát již zmiňovaný pracholapač.

 

Velký výběr dárku s vtipným potiskem naleznete ZDE.
 

Tipy na legrační dárky pro muže podle události

Někdy je třeba legrační dárek k narozeninám. Jindy na rozlučkovou párty se svobodou. Jindy zase když kolega odchází do důchodů.Na všechny příležitosti existuje vhodný legrační dárek

legrační dárek podle události
legrační dárek podle události

Legrační dárky pro muže k narozeninám

Vtipné dárky k narozeninám se kupují hlavně v případě, že na narozeniny příjdou kamarádi a kamarádky a jsou očekávany bujaré oslavy. Pro rodinnou oslavu narozenin je tento druh dárků spíš nevhodný a já jej osobně nedoporučuji.

 

Výběr vtipných dárků podle věku naleznete ZDE.
 

Odchod do důchodů – dokáže rozveselit legrační dárek

V posledních letech jsem zažil několik odchodů do důchodů a oslav před odchodem a musím říct, že nejčastěji se k odchodu dávaly dárkové koše. Dle mého ke smůle všech nudný dárek, na který se hned zapomene. Mnohem větší úspěch slavily legrační dárky, popřípadě něco co pomohlo rozvíjet mužův koníček.

 

Legrační dárky pro příležitost odchodu do důchodu naleznete ZDE.
 

Loučení se svobodou – potřebuje hromadu vtipných dárků

Nedávno jsem viděl skvělou komedii Jak přežít loučení se svobodou. Ve filmu šlo o loučení se svobodou u ženy, ale dokáži si představit podobný scénář při loučení se svobodou u muže. Hlavní co z filmu vyplynulo je to, že při loučení musí být velká legrace a tu dokážou dovytvořit i vtipné dárky a kostýmy.

Velký výběr legračních dárků pro loučení se svobodou naleznete ZDE.
Pro inspiraci, aby jste mohli i vy uspořádat tu správnou rozlučku doporučuji na film kouknout. Jak přežít loučení se svobodou – CSFD