Luxusní dárek pro muže

Luxusní dárek pro muže

Každý z nás si pod slovem luxus představujem něco jiného. Pro bezdomovce může být luxusem spát v zimě v posteli v teplé mísnosti. Pro boháče může být luxus úplně něco jiného a nemusí to hned být jen věc materiální. Pro mnoho lidí totiž může být luxusem například trochu volna. Což zase za luxus nemusí považovat již zmíněný bezdomovec.


Tím chci říct luxus vnímame každá z nás trochu jinak a tak je to i u luxusních dárků. Mé tipy proto budou cíleny na luxusní dárky pro průměrného muže. Přeji inspirativní čtení.

Snad v každém lidském konáni se dají najít vždy luxusnější zboží, nebo službu. Při hledáni takového dárku je třeba trošk víc úsilí. Budete muset opustit Váš běžný pohled a místa kde běžně chodíte nakupovat. Nejspíš se budete muset podívat do obchodů kde jste nikdy nebyli. Luxusní zboží, nebo služby v hypermarketu nenajdete. Ale ve větších obchodních střediscích ve větších městech již ano. Popřípadě na internetu, jen to chce pořádně pohledat. Nebojte se do takových obchodů zajít, nikdo Vám tam hlavu neutrhne. U luxusních výrobků se kromě za kvalitu zpracování desing často platí i za značku. Proto se nedivte, že některé výrobky jsou i x krát dražší, než obdobné výrobky někde jinde. Přitom nemusí být x krát dražší. Za značku se u luxusu připlácí a přitom pokud se ve značkách nevyznáte, tak Vám některé luxusní značky nemusejí nic říkat. Pojďme se podívat na mé tipy na luxusní dárky pro muže.

Tip na luxusní dárek pro muže

Už jsem to zde zmínil, pokud muž pro kterého dárek vybírate není miliardář, tak nejspíš vždy mu můžete koupit něco víc luxusnějšího, než sám užívá. Pokud muž nosí oblečení z KIKu tak košile z Reserved bude pro něj určitě luxusnější a taková košile Hugo Boss to pro něj bude úplný luxus. Něco jiného bude u muže, který chodí běžně v košilích od renomovaných značek. Pak pro něj musíte hledat luxusní dárek například v košili ušité na zakázku u renomovaného krejčího s jeho iniciály atp…

Tip na luxusní dárek pro muže
Tip na luxusní dárek pro muže

Darujte muži luxusní zážitek

Každý muž miluje dobrodružství a Vy mu jej můžete darovat. Někteří muži ocení adrenalin. Ti vytíženější mohou ocenit relaxaci a klid. Velkou nabídku různých zážitků naleznete zde. Při výběru zážitku zvažte, zdali onen zážitek muž ocení a využije. Ne všichni muži například milují adrenalin. O zážitkových dárcích jsem slyšel mnoho krásných vzpomínek, ale taky jsem slyšel lidi, kteří říkali. My jsme Frantovi koupili tandemový seskok s padákem a on ještě neskákal. Tím chci říct zážitkový dárek je jeden z nejlepších dárků, který můžete muži darovat, jen se musí vybrat ten vhodný.

Darujte muži luxusní vůni

Nějakou dobu se věnuji vůním. Pánské vůně mě baví, vždy když jdu kolem parfumérie, tak si jdu nějakou vůni vyzkoušet. Vždyť ženy, ale nejen ženy na mužích kladně hodnotí to jak voní. Popřípadě muž který smrdí dokáže odpudit nejednu ženu. A je zajímavé kolik mužů kašle na tuto mužskou stránku. Popřípadě berou situaci vyřešenou tím, že použivají deodorant. Pánské vůně jsou tedy vhodným luxusním dárkem. Nemusíte hned kupovat drahé parfémy, nebo niche vůně. Určitě každému muži uděláte radost i toaletní vodou. A jakou že to vůni doporučuji. Každému bude nejspíš vonět něco jiného, ale pokud hledáte nejoblíbenější vůni, pak u té pánské je to Hugo Boss Boss No.6 Bottled, která je dlouhodobě nejprodávanější vůní. Pokud víte, že muž vůně použivá, tak mu můžete rozšířit jeho sbírku vůní. Určitě se do každé sbírky bude hodit lehká vůně pro letní dny já jsem si oblíbil Hugo Boss – Boss Pure . S touto vůni určitě nic nezkazíte, protože svou lehkostí se hodí pro každou příležitost a možná že si muž uvědomí, že pro léto se hodí úplně jiné vůně, než například do studených zimních dnů. Pokud se rozhodnete darovat muži vůni, pak ji rozhodně nekupujte v kamenné parfumérii, ceny jsou tam často i dvojnásobně větší než na internetu. Já nakupuji na stránkách www.parfemy.cz . Tuto eshop mám odskoušený a vím, že vždy dostanu za skvělou cenu originální výrobek.

Darujte muži luxusní hodinky

Můj poslední tip na luxusní dárek je tip na hodinky. Jak se na to koukám, jde o první hmotný dárek, který muži může vydržet na mnoho let. Hodinky jsou v dnešní dobou užitečným krásným mužským módním doplňkem, však se přesvědčte například zde. Hodinky se dají pořídit od pár stovek po opravdu luxusní modely za milióny.

Další skvělé tipy na luxusní dárky pro muže nalaznete v starším článku na tomto webu Luxusní dárky pro muže . Velkou inspiraci nalaznete i v úvodním článku tohoto webu Dárky pro muže .