Martin Dejdar letos oslavil padesáté narozeniny

Známý český herece, dabér oslavil 11. března své 50 narozeniny. Určitě k té příležitosti dostal mnoho skvělých dárků ke svým padesátinám. Jedno přáni si už splnil během roku. Martin Dejda má svou pánskou vůni, která se jmenuje DayDee. Jak Martin zmiňuje v různých rozhovorech, tak sice si dlouhodobě přál mít svou vůni, ale nijak o to neusiloval. S nápadem na vlastní vůni za nim přišla firma Ferrat, která nabízí pánské oblečení, pro kterou je Martin Dejdar jednou z mužských tváří. U firmy Ferrat se nejspíš inspirovali dalšími módnimi domy, jako je například slavná značka Hugo Bos, která také začala nebízet své toaletní vody. Z počátku se této nabídky Martin obával, přeci jen v čechách se ještě nikomu s vůní nepovedlo prorazit. Nicméně nedalo mu to, v americe narazil na parfém který se mu líbil a tím se nechal inspirovat. Myslím, že v předstihu dostal pro sebe hodně netradiční dárek k padesátinám.


Jak DayDee voní?

 

DayDee je parfémová voda

 

Z počátku můžete cítit: citronovou kůru, rozmarýn a kardamon

Po chvíli ve vůni ucítíte: růžové dřevo s lístky jasmínu

Ke konci v DayDee ucítíte: vetiver, dubový mech a požmo

 

DayDee není výraznou vůní, což není na škodu. Mnoha ženám, ale i mužům hodně výrazná vůně vadí.

 

Proč se DayDee jmenuje DayDee

Dejdý je přezdívka Martina Dejdara, takže název v angličtině, který znaméná Den D  a přitom zní stejně jak Martinova přezdívka se pěkně nabízela.

Kde koupíte DayDee

 

DayDee je distribuováná v čechách pomoci sítě parfumérii FAnn. Tam si tuto vůni můžete přijít vyzkoušet. Nebo si ji můžete objednat u nich v eshopu zde. Tipuji že bude k dostání i v prodejnách Feratt. U této firmy jsem DayDee viděl coby tip na valentýnský dárek pro muže.