Nejlepší dárky pro muže k narozeninám

Nejlepší dárky pro muže k narozeninám

Narozeniny jsou spolu s vánocemi nejčastějším důvodem, kdy dáváme muži dárek. Dokonce si myslím, že k narozeninám se dárky dávají častěji. Důvod je ten, že vánoce se slaví spíš v rodinném kruhu, kdežto narozeniny se slaví i s kolegy v práci s kamarády. Takže během roku vybíráme mnohem častěji dárky a jaké tyto dárky jsou?

Tak to se Vám pokusím nastínit v tomto článku. Než se však k tomu dostanu, tak si nedovolím malý citát, kterým se musíte při výběru řídit.

Jen vy znáte muže, pro kterého sháníte dárek, takže tipy na nejlepší dárky berte jako inspiraci, ale aby byl dárek tím nejlepším, tak se do toho musí vložit vaše invence.

Pokud se tímto nebudete řídit, tak ten dárek nebude nejlepší. Pokud pořád nevíte co tím myslím, tak hned u prvního tipu zde zmíním důležitost vašeho rozhodnutí.

Tipy na nejlepší dárky pro muže k narozeninám

tipy na nejlepší dárky pro muže k narozeninám
tipy na nejlepší dárky pro muže k narozeninám

Zážitkový dárek

Darujte muži k narozeninám netradiční dárek, na který hned tak nezapomene a na který bude vzpomínat. Zde je seznam těch nejoblíbenějších.

Velký výběr zážitkových dárků pro muže naleznete ZDE.

Tandemový seskok padákem

Má li muž rád adrenalin a nebojí se výšek, pak je tandemový seskok tou pravou volbou. Jde o zážitek na který se nezapomíná. Muže můžete doprovodit na letiště a při seskoku fotit. Určitě o vašem dárku bude často vyprávět a vzpomene si na něj i za léta.

Vyhlídkový let

I tento zážitek je ve vzduchu. Tentokrát půjde o let v malém letadle, z kterého se bude moci dívat na místa, které ze země určitě dobře zná. Tentokrát je uvidí pěkně z ptačí perspektivy. Jde o neopakovatelný zážitek na který se nezapomíná.

Jízda luxusním autem

Pokud má muž rád luxusní auta a ještě žádné nevlastní, nebo je nemá někdo v jeho okolí, pak mu můžete splnit jeho sen. Pokud nejste milionáři, tak nejspíš jen na chvíli, protože nové luxusní auto nejspíš muži kupovat nebudete, ale umožnit mu jej na nějakou dobu řídit můžete, to zase tolik nestojí a muž si na chvíli splní svůj sen. Třeba zjistí, že může svůj sen poopravit, nebo naopak se pro jízdu v takovém autě nadchne a začne sebe a svou kariéru, podnikání ještě víc snažit, aby si takové auto mohl pořídit.

zážitek nejlepší dárek pro muže k narozeninám
zážitek nejlepší dárek pro muže k narozeninám

Velký výběr zážitkových dárků pro muže naleznete ZDE.

Pivní lázně

I muži mají rádi kvalitní wellness a pokud k tomu mohou ještě popíjet nějaké zajímavé pivo a užívat si klidu, pak to bude něco na co jen tak nezapomenou. Pivní lázně jsou trošku dražší než wellness, takže běžně do nich člověk nechodí, ale když je dostane jako dárek, tak si do pivních lázní určitě rád zajde.

Těch zážitku které můžete muži darovat je obrovské množství. Než jejich vypisování Vás odkáži na portál, kde mají velký výběr těchto zážitků za super ceny.

Velký výběr zážitkových dárků pro muže naleznete ZDE.
 

TIP: jak jsme v úvodu tohoto článku slíbil, tak se vracím k tomu jak vybrat nejlepší dárek pro muže k narozeninám. Už jsem psal že to záleží jen na Vás, já totiž muže neznám. Takže já Vás mohu maximálně nasměřovat, ale vy musíte vybrat ten nejlepší dárek. Když jsme u zážitkových dárků, tak snad jen zážitek nesmí jít proti mužově povaze a touze. Například první tip je tandmový seskok. To že se bude muž zdravě obávat skočit je spravné. Ale nesmí se bát výšek a musíte o něm vědět, že má rád adrenalin. Jsou muži, kteří se bojí výšek, nebo nemají rádi adrenalin, pro ně tento dárek nebude nejlepším dárkem. Tak samo to nebude nejlepší dárek pro muže o kterém víte, že již x krát skákal. Asi mu tím dárkem uděláte radost, ale bude to další seskok v řadě, žádný neobvyklý zážitek na který nezapomene.

Módní dárky

Muži tolik na módu nedají, jak ženy, ale i mezi nimi jsou vyjímky. Tak či onak oběma skupinám se kvalitní módní doplněk bude hodit.

Hodinky

Pokud sháníte nějaký dražší dárek, například k kulatým narozeninám jako jsou padesáté narozeniny atp… . Pak hodinky jsou skvělou volbou. Nejen že ukazují čas, datum, ale krásné hodinky jsou ozdobou každého muže. Posuďte sami.

hodinky jeden z nejlepších dárků
hodinky jeden z nejlepších dárků

Tyto, ale i jiné hodinky doporučuji koupit ZDE.

kvalitní hodinky k narozeninám
kvalitní hodinky k narozeninám

Tyto, ale i jiné hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Kožené kapsy

V době velkých mobilů, peněženek plných karet i muži potřebují svou „kabelku“. Proto budou určitě rádi za kvalitní koženou kapsu, do které ji vlezou již zmíněné věci, tak i například klíče, papírové kapesníky atd… .

kapsa přes rameno skvělý dárek k narozeninám
kapsa přes rameno skvělý dárek k narozeninám

Tuto kapsu můžete koupit ZDE.
 

TIP: Módních doplňků je obrovské množství, mohli by jsme v tipech na nejlepší dárky k narozeninám pokračovat, jako například že opasků není nikdy dost, kvalitních módních brýlí taky atp. Já Vás spíš odkáži na místo, kde chodím pro inspiraci na narozeninové dárky já a to na články v eshopu Vivantis.cz Jako je například tento. V článku jsou fotky věcí, které mají na lidech, takže si člověk dobře představí, jak to vypadá v reálu a hlavně si je hned mohu objednat za super cenu.

Kniha

Knihy tu s námi jsou století a ještě další století budou. Často se v minulosti dávaly k narozeninám v posledních letech byly na ústupu, ale myslím, si že kvalitní kniha je nejlepším dárkem i v dnešní době. Není zase tolik drahá a oproti internetu jsou knihy uceleným zdrojem informací. Většinou je píše nějaký odborník, nebo spisovatel, tzn. nejde o PR články na internetu, ale hodnotné informace. Kniha je skvělá i jako dárek, pokud chcete muži darovat něco k jeho koníčku. Kupovat dárek do mužova koníčku je těžké, většinou se v jeho tužbách a to co nemá a potřebuje člověk nevyzná. Ale kniha, která se týka jeho koníčku mu určitě udělá radost. A to i muži, který moc nečte. Například muž rád běhá a cestuje. Můžete mu k narozeninám koupit nový běžecký batoh, ale víte jaký styl preferuje, zdali už nějaký kvalitní nemá? Asi ne. Tak mu raději kupte nějakou knížku o výletech do Alp, nebo o běhání atp… .

Schválně se podívejte na knížky, které jsou dnes u knihkupců.


martinus.sk

Nejhorší dárky pro muže k narozeninám

Kromě tipů na nejlepší dárky pro muže k narozeninám zde uvedu i několik nevhodných dárků, které běžně k narozeninám dáváme.

Nejhorší variantou dárku k narozeninám je oblečení, nebo nějaké elektronické udělátka. Důvod je ten, že to muži určitě udělá velkou radost. Například takový nový mobil. Ale upřímně za pár let si na tento dárek už zaručeně nevzpomene. Protože už bude mít třetí model, který bude o několik generací technologicky a dílensky dál. Jak s oblibou říkám, pamatujete si na mobil před vaším předposledním modelem? Nejspíš ne a to určitě nestál nejmíň a jak jste jej dostali, tak jste z něj měli obrovskou radost. Proto mé tipy na nejlepší dárky k narozeninám jsou jiným směrem. Proto raději doporučuji klasické hodinky, které muži vydrží několik let, než nějaké vychytané chytré hodinky, které budou za dva roky zastaralé a vydrží den v provozu.

Tak je to i s oblečením. Zrovna nedávno jsme vzpomínaly na to co dostal můj taťka k narozeninám minulý a předminulý rok. Nemohli jsme si vzpomenout, protože jsme mu koupili nějaké pěkné kvalitní oblečení, jenže to jsou dárky, na které se zapomíná. Kdežto na silný zážitek, nebo originální dárek se nezapomíná. Takže se tímto řiďte při výběru vašeho dárku.

A aby se Vám dobře dárek vybíral, tak zde uvedu ještě několik tipů na články, které Vám mohou s výběrem pomoci.

Články s tipy na nejlepší dárky pro muže k narozeninám:

Dárky pro muže – myslím, že nejlepší je začít na tomto webu na úvodní stránce, tam naleznete odkazy na další skvělé články na tomto webu, ale i tipy na vaše dárky

Dárky pro muže k narozeninám – čistě dárků k narozeninám se věnuje tento článek

Dárky pro muže inspirace – pořádná porce konkrétních dárků které můžete muži darovat