dárky pro muže inspirace

Dárky pro muže inspirace

Tento web je plný inspirací pro vaše dárky pro muže. Ale aby jsem Vás hned neposílal, pryč, tak zde zkusím několik tipů pro vaši inspiraci přinést. A pokud Vám tyto tipy nebudou stačit pak až potom Vás odkáži na další články.


Naše inspirace na dárky pro muže

Naše inspirace na dárky pro muže
Naše inspirace na dárky pro muže

Zážitkové dárky

Jedna velká skupina dárků, které můžete muži darovat a které jsou většinou hodně originální a hned tak se na ně nezapomíná jsou zážitkové dárky. Pro vaši inspiraci zde zmíním ty nejoblíbenější zážitkové dárky s kterými budete u mužů bodovat.

TIP: zážitkové dárky nejsou nejlevnější, proto pokud jsou ceny za zážitky nad vaše možnosti, tak zvažte, zdali by jste se na dárek nesložili ve víc lidech. Dle mého je lepší darovat jeden dobrý dárek, než x drobných dárků, na které muž hned zapomene.

Řízení supersportovních aut

Mnoho mužů sní o tom, že někdy budou vlastnit nějaké legendární super sportovní výkonné auto. Vy jim tento sen můžete alespoň na chvíli splnit svým dárkem. Darujte mu možnost na chvíli takové auto řídit.

inspirace na dárek pro muže
inspirace na dárek pro muže

 

Různe varianty těchto zážitků naleznete ZDE.

 

Tento zážitek má tu vlastnost že mnoho mužů bylo jízdou v super autě tak nadchnuto, že se po tomto zážitku snažili pohnout se svou kariérou, aby si takový vůz mohli pořídit. Zažil jsem ale i případy, kdy muž zjístil, že své sny bude muset přehodnotit. Protože není nad pohodlné klasické auto.

Škola smyku

Tento zážitek je taky moto zážitek. Ale oproti předchozího je tento i užitečným zážitkem. Muž se bude moci zdokonalit při jízdě na těžké vozovce. Což ocení nejen muž, ale i jeho spolujezdci.

inspirativní a užitečný dárek pro muže
inspirativní a užitečný dárek pro muže

Různe varianty tohoto zážitku naleznete ZDE.

 

Pivní lázně

Jak někomu zmíním, že by mohl muži darovat pivní lázně, tak se mu často rozzáří oči a odvětí mi, že by jel do takových lázní nejraději sám. Hlavně toto tvrdí muži kteří mají rádi pivo. Pivní lázně jsou zážitkový dárek, který muži milují a nejen muži, ale i jejich ženský doprovod.

inspirativní dárek pivní lázně
inspirativní dárek pivní lázně

Velký výběr pivních lázní za super ceny najdete ZDE.

 

Módní doplněk

I muži potřebují nějaké módní doplňky. Já na inspiraci rád chodím do tohoto eshopu, kde fotí zboží, které nabízejí na lidech. Tím pádem hned vidím jak dané zboží bude na muži vypadat a vím, že tam najdu módní trendy věci. Schválně koukněte na jejich inspirativní články ZDE.

inspirace v módních doplňcích
inspirace v módních doplňcích

A aby jsem tuto rubriku jen tak neodbyl, tak zde uvedu pár módních doplňků pro vaši inspiraci, jen tak bez dalšího popisu, jen s odkazem na eshop, kde jej můžete koupit.

peněženka Storm
peněženka Storm

Tuto ale i jiné peněženky doporučuji koupit ZDE.

Dobrým dárkem pro muže je opasek. Opasku není nikdy dost a pokud jsou kvalitní a elegantní, tak jsou ozdobou každého muže. Jako například tento.

dárky pro muže inspirace opasek
dárky pro muže inspirace opasek

Opasky doporučuji koupit ZDE.

Inspiraci mezi dárky pro muže můžete hledat i mezi hodinkami. Hodinky jsou v dnešní době opět in. Jsou skvělým dárkem hlavně pro muže, který se ještě pořád dívá na čas na svůj mobil. Pro inspiraci zde přikládám, několik nejprodávanějších hodinek pro muže v současné době.

inspirativní dárek hodinky
inspirativní dárek hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

hledej inspiraci mezi luxusními hodinkami
hledej inspiraci mezi luxusními hodinkami

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Inspiraci pro tvůj dárek pro muže doporučuji hledat i mezi kapsami, taškami přes rameno. Dnešní doba po mužích vyžaduje to, aby měli sebou takovou kapsu, protože kapsy už zdaleka nestačí. Peněženky jsou stále plnější, mobily stále větší, občas muž potřebuje přenášet tablet, atp… . Zkrátka i muž potřebuje svou „kabelku“.

inspiraci hledej mezi taškami přes rameno
inspiraci hledej mezi taškami přes rameno

Velký výběr super kapes přes rameno nalezneš ZDE.

Další inspiraci pro svůj dárek můžeš hledat v parfémech. Každá žena Vám řekne, že muž by měl vonět. Ale mnoho mužů si vůni sama od sebe nekoupí a většinou za tím nestojí ani tak finance, jako spíš předsudky. Někteří si myslí, že vůně jsou jen pro ženy, jiní mají strach, aby lidé o nich nemluvili že jsou 4%. Vůbec si neuvědomují, že ženy chtějí voňavé muže. Proto koupit pěknou vůni pro muže je skvělou možností pro Váš dárek. Dobré je ještě muže k nošení vůně pobízet. Často jej chválit že krásně voní. Jaká vůně je nejlepší to po mě nechtějte, protože každému voní něco jiného a každá vůně je určena pro jinou příležitost. Ale nebojte kde hledat inspiraci Vám poradím, sám totiž mám web, kde píši podrobné recenze na pánské vůně jde o web www.domluva.cz . Všechny vůně jsem osobně vyzkoušel a ještě z internetu posbíral názory jiných, takže se zde dovíte o vůních vše. Zde snad jen jediný tip. Vůně doporučuji koupit u renomovaných eshopů. Kamenné parfumérie jsou o desítky procent dražší a super levné eshopy tam nemáte jistotu originálu. Já osobně doporučuji z vlastních zkušeností Notino.


Inspiruj se v zájezdech

Zájezdy jsou dobrým dárkem pro každého, kdo alespoň trošku cestuje. Variant je mnoho, můžete muži darovat například ubytování, nebo nějaký eurovíkend. Pokud chcete koupit nějaký hodnotnější dárek v tomto případě zájezd, pak máte skoro neomezené možnosti. Jen snad dobré je tento dárek darovat jako zájezd, pobyt minimálně pro dvě osoby. Nebo se nabídnout, že pojedete s ním, ale to musíte vědět, že o to stojí :). Pro inspiraci několik zájezdů, které se jako dárek hodí.

 

Knihy

Po zájezdech bude dobré zavítat k dalším oblíbeným dárkům pro muže a tím jsou knihy. Proč zrovna po zájezdech? Protože zrovna na nich si ukážeme, že kniha nemusí být dobrým dárkem jen pro muže, který rád čte, ale i pro muže, který má nějaké záliby. Já osobně si totiž myslím, že pokud muži koupit něco, co se věnuje jeho zálibám či koníčkům, pak nejlépe sáhnout po knize, která se jeho koníčku věnuje. Kvalitní knihy nejsou nejlevnější, ale jsou to krásné ucelené studnice vědění, což se například o internetu často tvrdit nedá. Krásná kniha, nejen přináší informace, ale je i ozdobou. Když se ještě vrátím k těm knihám a koníčkům, tak zdali muž knihu má, nebo ne zjístite často snadněji, než to zdali má ten či onen model auta, nebo zdali se mu hodí ta či ona věc. Protože málokdy se vyznáte v jeho koníčku tak dobře jak on samotný. Už několikrát se mi stalo, že jsem daroval dárek a zjístil, že muž má mnohem lepší danou věc.

A proč jsem na úvodu této kapitoly psal o tom, že inspirace na dárek ve formě knihy je skvěle načasována po tipech na zájezdy. Protože toto je přesně ta situace. Třeba se muži nerozhodnete dát zájezd, přeci jen je to drahá záležitost. Ale víte o něm, že jede v létě autem na dovolenou do Itálie, tak mu můžete darovat například kvalitního průvodce po Itálii

Nebo pokud má rád jídlo a je gurmán, tak určitě ocení nádhernou knihu o italské kuchyni

Má-li rád historii, pak určitě bude rád za knížku která se věnuje historii.

Pokud má rád mafii a pojede do Itálie, pak y se mu mohla líbit tato knížka.

atp… .

TIP: Pokud jsem Vás na Itálii navnadil, tak si o Itálii můžete víc přečíst na stránkách www.toskanskoitalie.cz

Vtipné dárky

Někdy potřebujete muži darovat jen nějakou drobnost za pár korun. Často se v takovém případě sáhne po láhvi alkoholu, nějakém dobrém salámu atp… . Ale dalším oblíbeným druhem dárků jsou vtipné dárky. V minulosti jsme chodili do prodejen s ptákovinami a tam tyto dárky nakupovaly. Těch v posledních letech ubylo, ale nevadí naštěstí máme v dnešní době eshopy, které mají obrovské množství vtipných dárků, takže si v klidu vtipný dárek vyberete a objednáte. On vám za pár dnů příjde. Já osobně nejraději vybírám a nakupuj vtipné dárky u Hubatéčernošky.

Nevhodné místa pro hledaní ispirace pro dárek

Tato kapitola by se mohla jmenovat spíš nevhodné dárky pro muže. Tuto kapitolu si nemohu dopustit. Protože nevhodné dárky dáváme všichni. Jeden z nejčastějších dárků jsou peníze se slovy kup si co chceš. Je to lákavý dárek z vaší strany bez práce z pohledu nápadu a nákupu dárku, z mužova pohledu že si koupí co chce. Ale vězte že je to nejhorší varianta. Na Váš dárek bude zapomenuto někdy i dřív, než si jej samotný muž pořídí. Peněžním dárkem dáváte najevo, že o mužových tužbách nic nevíte. Že jste to s výběrem dárku nepřehnali a odbyly jste jej. Zkrátka tento dárek NE!

Další oblíbený dárek a často dávaný dárek je technická hračka, mám na mysli mobil, tablet, notebook. Tyto dárky a věci většina mužů miluje. Jenže tyto dárky technologicky a řemeslně rychle zastarávají, za pět let si na skvělý mobil, který dostane od Vás už asi nevzpomene. Kdežto například na hodinky ano, protože je nejspíš bude mít pořád na ruce.

Taky není dobré kupovat muži dárek na slevomatech. To že koupíte dárek na slevomatu bude vypadat hodně divně.

Dobré taky nejsou dárky, které jsou sice v mužově oblibě, ale jsou jen jedny v řadě. Příklad muž rád chodí do wellnessu, tak Vás napadne koupit mu další wellness pobyt a to například ten nejlepší v okolí. Muž bude mít z  takového dárku radost a určitě si jej užije, ale za měsíc půjde na jiný wellness za půl roku do nějakého nově otevřeného wellness hotelu atd… . A na Váš dárek bude zapomenuto.

 

Články kde naleznete další inspiraci pro vaše dárky

Tento web je plný inspirace co se týče dárků pro muže. Proto si myslím, že by jste měli začít hledat další inspiraci na úvodní stránce tohoto webu v článku Dárky pro muže . Ten Vás zavede na další skvělé články.

inspirace
inspirace

Jak vybírat dárky na Vánoce