Nejprodávanější vánoční dárky 2016

Nejprodávanější vánoční dárky 2016

Pojďme se podívat na nejprodávanější vánoční dárky pro letošní rok. Tento seznam dárků vznikl ze statistiky jednoho velkého eshopu.


Tento eshop na několika doménách prodává módní doplňky, parfémy, oblečení. Jde o obchod Vivantis.cz. Nevím jak letos, už v roce 2014 tato skupina (Parfemy.cz Hodinky.cz ….) 15.12. Vyexpedoval za jeden den 7341 zásilek o od té doby eshop popět rostl. Tím chci říct, že obchod má dostatečný obrat a nabídku, aby níže uvedený seznam měl vypovídající hodnotu. Pojďme se na jednotlivé favority na vánoční dárky pro muže podívat.

Nejprodávanější vánoční dárky pro muže

Sortiment hodinky

Casio Collection MQ 24-7B

Levné unisexové hodinky, které dělají přesně to co mají. Tzn. ukazují čas, mají velký číselník, vypadají moc dobře. A ta cena je víc než parádní. Jde vidět že i hodinky mohou být za pár korun a mohou muži udělat pod stromečkem radost.

Casio Collection W-752-9BVEF

Hlavně starší muži si ve spojení s názvem Casio vybaví digitalní hodiny. Dnes by člověk řekl, že klasickým digitálkám odzvonilo. Vždyť tu máme krásné módní hodinky, sportovní hodinky či náramky, nebo chytré hodinky. Ale prodeje mluví o něčem jiným. Sportovní digitální hodinky od Casia se pořád dobře prodávají. Přitom umí “jen” měřit čas, mají stopky, kalendář, jsou vodotěsné. Ale možná právě jejich nerozbitnost je to co boduje hlavně u mladých aktivních mužů. Dúležitá je i skvělá cena.

Festina Chrono 16672/6

Nejprodávanější “módní” hodinky na Vivantisu jsou tyto hodinky od Festiny. Možná je to kromě skvělého desingu i v tom, že na ně mají skvělou akci. Příjemná cena, vzhled dělá z těchto hodinek prodejní hit.

Deveroux Fitness náramek H3

Fitness náramek, který měří mužův tep, spánek, nebo muži bude počítat kroky. Zkrátka jednoduchá hračka, která vypadá skvěle a něco umí. To muži milují a není divu, že se letos tyto hodinky prodávají jak po másle.

Vánoce 2016 se blíží
Vánoce 2016 se blíží

Sortiment parfémy

Hugo Boss Boss No. 6 – EDT

Již několik let je tato toaletní voda nejprodávanější pánskou vůní a před vánoci jde na dračku. Není se čemu divit kvalitní mužná vůně muže pořád baví. Hlavní složky této vůně jsou jablko-skořice-vanilka. Je to hodně univerzální, což mají muži rádi. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE.

Hugo Boss Hugo – EDT

Další mužskou nejprodávanější vůní na Vivantisu je Hugo od firmy Hugo Boss. Není to špatná vůně, ale to že ji lidi tolik kupují moc nechápu. Jde o citrusově zelenou nevtíravou vůni. Znalci vůně ji vnímají jako klasiku 90. let.  Recenzi si můžete přečíst ZDE.

Pokud uvažujete o koupi vůně muži k Vánocům, pak právě pro Vás jsem připravil článek s tipy na nejlepší mužské vůně podle mně. Které doporučuji. Najdete je na stránkách Domluva.cz a jmenuje se Jaký parfém máte darovat muži k Vánocům.

Sortiment módní doplňky

Wildskin Pánský černý kožený

Opasků v pánském šatníku není nikdy dostatek. Někteří muži si to možná nemyslí, ale ježíšek a hlavně ženy v mužově okolí o tom něco ví. Proto většina mužů nalezne pod stromečkem nějaký opasek, aby nemusel jeden do omrzení přetahovat z jednych kalhot na druhé.

Náramek pro cyklistu

Naprosto originální dárek může být netradiční náramek. Jako například tento ve tvaru řetěze na kole. Tento dárek určitě překvapí muže, kteří milují kolo.

Kožená taška přes rameno

Muži se často smějí ženám, že mají x kabelek. Přitom sami jsou často bezradní, když někde jdou a jejich stále větší mobily a peněženky plné věrnostních karet a peněz nemají kde dát. Kapsy jsou pro tyto účely malé a žena nechce mít tak těžkou kabelku. Proto jsou různe kapsy přes rameno u mužů stále víc oblíbenější a stále víc mužů je nachází pod stromečkem jako dárek. Myslím, že jsou za tento dárek rádi.


vivantis.cz

Další inspiraci na vánoční dárky pro muže naleznete:

Vánoční dárky pro muže 2016 – tipy na dárky, které jsou trendy tyto vánoce. Schválně si můžete porovnat tipy z tohoto článku, v kterém jsou již informace z toho co se letos nejvíc prodává a z toho co doporučovali odborníci před sezónou.

Dárek pro muže k Vánocům – podobný článek s dalšími tipy

Vánoční dárky pro muže 2017

Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoční dárky pro muže 2019