Netradiční dárky pro muže 2

Pokud začnete na internetu hledat tipy na netradiční dárky pro muže, tak většina tipú vyzní ve stylu: kupte muži nějakou srandičku, ptákovinu, gadget. Já osobně mám, ale trošku jiný pohled na netradiční dárek. U těch předchozích tipů rád tvrdím, takový dárek rozesměje jak obdarovaného muže, tak jeho okolí. Ale to je tak vše, za pár dnů se na takový netradiční dárek zapomene a za pár měsíců se na něj bude prášit a bude spíš překážet. Proto mé tipy na netradiční dárky jsou trochu jiné.


První várků skvělých tipů na netradiční dárky pro muže jsem psal v článku netradiční dárky pro muže. Teď mám pro Vás novou sadu tipů.

 

Tipy na netradiční dárky pro muže

 

  • Muži jsou svou povahou stále malí kluci a rádi si hrají. Tím nechci začít tyto tipy tipem na dárek, o kterém jsem říkal že by jsem jej nedoporučil. Chtěl jsem říci, zajímavým dárkem pro muže můžou být deskové hry. Deskové hry v dnešní době již nejsou doménou jen dětí. Deskové hry hrají i dospělí a to velmi rádi. Proto si myslím, že dobrým netradičním dárkem, který opravdu překvapí může být právě dobrá desková hra. Jenže jakou deskovou hru muži koupit? Když příjdete do prodejny kde takové hry nabízejí, tak v regálu naleznete mnoho krásných barevných krabice, ale z obalu nebudete moc chytří? Mnoho lidí sáhne proto raději po klasice ala Dostihy a Sázky, někdo zase zvolí nějaké tituly, které znějí srandovně ala Hra o manželství. Aby jste s hrou udělali muži radost, tak Vám zde napíši pár tipů na opravdu dobré deskové hry. První hra, která určitě pobaví, nehraje se dlouho je Snakt Petesburg. U této hry máme odskoušeno, že dokáže bavit mnoho let a nikdy neomrzí, snadno se dá naučit. Jediný její nedostatek může být, to že grafické zpracování není tak pěkné, jak u jiných her. Hra je idealní pro 3-4 hráč.

 

  • Pokud se muž scházi s více lidmi, předpokládá se že hrát budou i děti, tak pak by jsem sáhl po karetní hře Bang. Je to další klasika klasik mezi deskovými hrami. Karetní hra zabírá málo místa, takže se snadno přenáší a s touto hrou si muž užije mnoho srandy. Malá nevýhoda hry je v její náhodě, ale jedna hra netrvá dlouho, takže případná smůla se dá rychle zapomenout v další hře.

 

  • Pokud je muž přemýšlivý a jeho kamarádi a kamarádky taky rádi přemýšlí, tak Vám by jsem doporučil hru Shogun. Jde o válečnou stretegii v které se každý hráč snaží obsadit Japonsko. Hra má příjemný spád, vizualně je moc povedená.

 

Aby mé tipy na netradiční dárky pro muže nebyly jen o hrých, tak přiložím pár dalších tipů na netradiční dárky pro muže.

 

  • Darujte muži možnost vyzkoušet si driftování. Driftování je jeden z nejmladších motosportů  na světě. Jde o řízenou jízdu smykem. Driftuje se se speciálně upravenými auty. I Vy si můžete tento nevšední zážitek vyzkoušet a i Vy jej můžete muži darovat. Výhoda tohoto netradičního dárku je ta, že kromě adrenalinu muž získá i zkušenost, jak ovládat auto ve smyku, což je zkušenost k nezaplacení.

 

Mnoho dalších skvělých tipů na netradiční dárky naleznete zde.