Netradiční dárky pro muže 3

Netradiční dárek může být pro každého něco jiného. Někteří muži mají rádi adrenalin a jakýkoliv adrenalinový zážitek pro ně nebude nic netradičního. Naopak pro usedlého muže, který se ale nebojí výzev může být adrenalinový zážitek, zajímavým netradičním dárkem. Co chci těmito větami říci. Těžko se píše univerzalní text na téma netradiční dárky pro muže, proto berte tento článek, jako úvodní text s několika tipy na dárek pro muže. Pokud v tomto článku tip na  netradiční dárek nenajdete, tak čtěte dál, protože na těchto stránkách naleznete mnoho dalších tipů na netradiční dárky.


Tipy na netradiční dárky pro muže

 

Levnějším netradičním dárkem pro muže může být jízda luxusním sportovním autem. Většina mužů obdivuje během svého života krásné ženy a vykonné drahé sportovní auta. Většina mužů si ovšem nikdy luxusní auto nekoupí. Vy mu takové auto nejspíš taky nekoupíte, ale můžete přijít s dárkem, kdy obdarovaný muž alspoň na chvíli bude moci řídit luxusní auto jako je Ferrari, nebo Lamborghini. Stačí aby jste mu koupili poukazku, tu můžete koupit například zde. A on už se domluví s provozovatelem luxusního auta na termínu, kdy si splní svůj sen.

Dalším tipem na netradiční dárek pro muže je adrenalinový zážitek. Mnoho mužů má rádo adrenalin, nebo se tím alspoń veřejně chlubí. Umožňete mu tedy adrenalinového zážitku. Darujte mu napříkladtandemový seskok. Postup je podobný jak u předešlého dárku. Vy koupíte poukazku a obdarovaný muž se již domluví na termínu kdy bude skákat. Více se o tandemovém seskoku dočtete zde. Nebo si jej můžete přímo objednat zde.

zivotni styl

Tandemovým seskok, jízda luxusním sportovním autem to může být pro mnoho lidí klasickým dárkem pro muže, pokud hledáte něco víc netradičního. Tak se zkuste kouknout na flyboarding. Jde o novinku, která se u nás, ale i ve světě teprve rozjíždí. Jde o vznášení se nad vodní hladinou, pomocí proudu vody z trysek, které má flyboardista umístěné na nohou a rukou. Jde o letní adrenalinovou radovánku. Kdy se můžete prohánět nad hladinou přehrady, nebo po ní plavat jak delfíni. Více se o flyboardingu dočtete zde.

Hodně netradičním dárkem pro muže může být bagrováni. Muži milují hračky a milují stroje, sílu. Možnost něco tvořit a to vše tento netradiční dárek umožňuje. Více si o zážitku bagrováni přečtete zde.

Těch netradičních dárků formou zážitků můžete koupit mnoho. Namátkou můžete nechat muže řídit obrněné vozidlo,koupit mu let horkovzdušným balónem atd… . Dnešní doba je zážitkům nakloněna. Zlý jazyk může tvrdit. Ano je, ale tolik peněz za pár minut ne-li sekund dá malokdo. Já si myslím, že darovat zážitek je nejlepším netradičním dárkem. O dárku se bude mluvit jak před samotným zážitkem, tak se na takový dárek bude ještě dlouze vzpomínat. Nemluvě o tom že u mnoha zážitků můžete být osobně a sami uvidíte jak jste se svým dárkem trefili.

Pokud je muž živnostník, nebo má své internetové stránky. Rád fotí a své fotky publikuje na internetu atp. Tak by jste mu mohli dát opravdu hodně netradiční dárek, který muž určitě ocení. Nechte mu udělat osobní logo na kterém bude jeho jména a příjmení, nebo  jen příjmení. Tento dárek je hodně netradiční.Na kolik takový dárek výjde? Výroba loga začíná někde u tisícikoruny, ale může vyjít i na několik desítek tisíc korun, záleží, jak moc renovovaného designéra log seženete. Pokud již muž své logo má, tak raději pouvažujte nad jiným dárkem.

Přečtěte si také článek s tipy na Hodně netradiční dárky pro muže

Dárky pro muže

 

Pokud Vám příjde že mé tipy na netradiční dárky pro muže jsou opravdu hodně netradiční. A rozhodli jste se hledat klasický dárek pro muže, tak mám pro Vás dobrou zprávu. Dárkům pro muže se na tomto webu také věnujem. Koukněte na tento článek Dárky pro muže.