Netradiční dárek

V poslední době jsem se setkal s několika netradičními dárky, které stojí určitě za povšimnutí


Levný netradiční dárek

Tyto stránky se věnují tipům na dárky pro muže a tento netradiční dárek dostala moje babička od její pravnučky. Ale myslím si že s tímto dárkem zabodujete i mezi muži, proto jej zde zmiňuji. Babička dostala od pravnučky k narozeninám balíček, jehož součástí byly i stírací losy. Mě tento levný netradiční dárek hodně zaujal. Losy na našem trhu jsou různé, takže z nich můžete udělat pěkný balíček, který zaujme nejen obdarovaného muže. U tohoto netradičního dárku je dosti pravděpodobné, že muž z něj nic nebude mít. Může se také zadařit a Váš dárek bude mít mnohem větší hodnotu. Ať to dopadne jak to dopane, tak tento netradiční dárek pro muže muži, ale i jeho okolí během oslav přinese mnoho napínavých chvil a to je někdy ten nejlepší dárek.

Drahý netradiční dárek

Nedávno měl narozniny náš další kamarad. Slavil 30. narozeniny a my jsme uvažovali jaký netradiční dárek mu pořídime. Martin jak se náš kamarád jmenuje rád fotografuje. Takže jedna z myšlenek byla zaplatit mu nějakou slečnu, která by mu byla nahou modelkou. Martin totiž aktuálně nemá přítelkyni, takže tento netradiční dárek by nejspíš prošel. Jenže pak někdo dobře při diskuzi nad dárkem podoknul. Co když se to Tomáše dotkne. Třeba si Tomáš bude myslet, že mu chceme naznačit, že by si měl někoho najít. My chcem ale našim dárkem Tomáši udělat radost a ne mu darovat brouka do hlavy. Proto jsme nakonec vymysleli úplně jiný netradiční dárek. Koupili jsme mu let v balónu, z něhož bude moci fotit krajinu z ptačí perspektivy. Tomáš totiž rád fotí své okolí. Protože oslava tomašových 30. narozenin již proběhly. Tak snad můžeme prozradit, že náš dárek k 30. narozeninám udělal Tomáši největší radost. A jsme rádi, že jsme od prvotního nápadu pořídit Tomáši nahou modelku upustili. Na svých oslavách se dal Tomáš dohromady se svou kamarádkou a náš dárek by byl hodně trapný. Při výběru netradičního dárku je třeba dávat si pozor, aby nebyl dárek trapný, nebo nevhodný. Protože právě u netradičních dárků se toto často stává.

Netradiční dárek, který bude dělat radost po celý rok

Nedávno jsem řešili, jaký dárek koupíme kamarádovi k narozeninám. Kamarád má rád historii, takže s výběrem dárku jsme nikdy neměli problém. Kamarád rád čte, takže kniha věnující se historii u něj byla vždy dobrou volbou. Jenže kniha o hisotrii byla u něho již tračním dárkem a my jsme mu chtěli darovat něco netradičního. Věděli jsme, že v našem městě probíhá kurz šermu. Tak jsme mu zaplatili roční kurzovné. Nejspíš nás bude v některých chvílích za tento dárek nenávidět, ale vsadím se, že tento netradiční dárek náš kamarád přijme s radostí. Protože středověk miluje a vsadím se, že se při kurzu šermu hodně o historii doví.

Netradiční dárek na poslední chvíli

Další tip na netradiční dárek, který bude dělat radost po celý rok je zaplatit muži nějaké předplatné. Podívejte se na specialní weby, které předplatné nabízejí. Určitě Vás taky překvapí, kolik odborných časopisů vychází a Vy o nich ani nevíte. V běžných trafikách by se totiž neprodaly. Možná vychází časopis, který se věnuje možově koníčku. Třeba o tom neví ani muž, kterého plánujete obdarovat. O to víc jej tímto netradičním dárkem potěšíte. A proč jsem tento tip na netradiční dárek pro muže, zahrnul pod nadpis dárek na poslední chvíli? Protože časopis můžete objednat a zaplatit například i v den, kdy jej budete obdarovávat. Muži darujete jen poukaz se zmínkou, jaký že to dárek dostal. Některé portály nabízejí i možnost vytisknutí darkového poukazu.