Nevhodné dárky pro muže

Často upozorňuji na to že každý muž je originálem a každý dárek je originál. Jestliže pro některého muže je vhodným dárkem určitá věc, tak pro jiného to může být nejlepší dárek. Pojďme se na to podívat. Pokud kutilovi koupite novou kvalitní vrtačku, tak mu uděláte určitě velkou radost. Jenže pokud muž není kutilem tak takovým dárkem můžete dát najevo, že by měl víc pracovat a stejně nejspíše toho nedocílite. Tak to může být u mnoha dalších případů. Například muž nečte a Vy mu přinesete jako dárek knihu. Pokud muž nemá rad adrenalin, tak jej do něj nenuťte.


Často se taky stáva hlavně u žen, že  dárek nekupují muži, ale při nákupu myslí hlavně na sebe. Někdy ne plnoplánovaně, možná o tom ani neví. Pokud muž není moc romantik a Vy ho chcete vytáhnout na romantickou večeři do restaurace, tak na to zkuste jít trošku jinak než dárkem.

Při výběru dárku pro muže, si hlídejte, aby jste dárkem neukazovali na nějaké slabiny muže. Přípravek na podporu růstu vlasů, diety, určitě žádného muže nepotěší a jestli své problémy chce řešit, tak je nejspíše již řeší.

Nesnažte se muže svým dárkem moc měnit. Pokud mu koupíte něco co by si nejspíš nekoupil a víte, že to užije, tak takový dárek kupte. Pokud víte, že něco nepouživá a není předpoklad že to bude použivat, tak v tom případě pouvažujte nad vhodnějším dárkem.

Těžké je taky vybírat elektroniku pro muže. Mnoho mužů totiž sleduje různé trendy a nové funkce nejnovějších modelů a je dosti pravděpodobné, že vámi zakoupená elektronická hračka nebude ta pravá.

Nepřehánějte to s cenou dárku. Muži moc netouží, aby byly obdarovávani velkými dary. Chtějí okolí dokázat, že drahé věci si dokážou koupit sami.

Pokud muže neznáte delší dobu, nebo s ním nebydlíte tak všichni varují, aby jste nenakupovali spodní prádlo. Nevím proč od nákupu odrazují. Mě osobně by dárek ve formě spodního prádla nevadil.

Pokud se Vám podaří koupit nevhodný dárek a na muži vycítite, že se mu opravdu nelíbi. Můžete ještě zkusit situaci zachránit a zkusit zboží vyměnit v obchodě za jiné. Nebo jej prodat. Na internetu můžete třeba na Aukru.