Sladký dárek pro muže

 

Někdy potřebujete koupit jen nějakou drobnost, aby jste doplnili Váš dárek o nějakou. Jindy jdete jen s malým sladkým dárkem. Protože si v velké a drahé dárky nekupujete. Někdy chcete někomu udělat radost a chcete muži přinést nějakou drobnost. Ženě by jste neměli problém s výběrem takového dárku, ženě jednoduše koupite květinu. Nebo něco sladkého. Dobrou láhvi vina ženy taky nepohrdnou. U mužů jsme ochuzení při výběru malého dárku o Ty květiny a mnoho lidí zavrhne i sladkou variantu dárku. Většinou to končí u nějaké láhvi alkoholu, nebo masu ve formě klobás, salámů. Jenže i někteří muži mají rádi sladké.


 

Je mi jasné, že bonbonieru která má romantický obal nejspíš muži nekoupite. I kdyby měla sebelepší bonbony. Jakkoliv je dobrá bonboniera Modré z nebe tak ji nejspíše muži díky názvu nikdo nekoupí. V posledních letech se hodně rozšířilo dávat jako malý sladký dárek pro muže bonboniery s mořskými plody. Jenže ne každá je dobra. To mluvím z vlastní zkušenosti. Proto by jsem Vám chtěl dát tip na sladký dárek pro muže . Nevýhoda tohoto dárku je, že jej koupite jen v prodejnách Marks and Spencer, ale díky tomu je vysoce pravděpodobné, že budete originální. Už se mi několikrát stalo že jsem na svátek dostal několik studentských pečetí, nebo velkých Milka čokolád.

karamel

Liquid salted caramels

darek k svatku

Slané měkké karamelky posypané kakaem koupíte v Marks and Spencer. Možná máte zafixováno že Marks and Spencer prodáva oblečení. Jenže oni prodávají i jídlo a v anglii mají dokonce větší obraty z potravin než z oblečení. Sladkosti v anglii umí dělat, můj brátr byl několik let ce Skotsku a dobroty které vozil ze Skotska byly opravdu vynikajíci. Taky jim populace pěkně tloustne. Ale zpět k měkkým karamelkám. Měkké karamelky jsou zapaleny v pěkném balení, které můžete vidět na fotkách v tomto článku. Kulatá pěkná krabička obsahuje sladký dárek, který je ještě pro krásu zabalen v hnědém papíru. Finálně jsou karamelky zabaleny v igelitu a to z důvodu, aby se k nim nedostával vzduch. Na krabičce je datum kdy je nejlepší karamelky sníst. Nejspíš v té době jsou nejlahodnější. Samotná karamelka je totiž taková kávová kulička, která z počátku na jazyku chutnala skoro až slaně, jen co rozpustíte kakaový obal, tak se vám na jazyku rozpustí tekutý karamel, který je opravdu skvělý. Kuliček je v balení opravdu pár (tipuji 20) a cena není nejnižší. Takže kuličky jsou opravdu jen na chuť a na vychutnání. Na druhou stranu koupi takového sladkého dárku si nemusíte vyčítat že muž díky Vám přibere. Nebo že si měkké karamelky nedá. Až karmelky sní, tak mu na památku zůstane elegantní krabička, kterou určitě k něčemu užije.

měkky karamel

Slanné měkké karamelky posypané kakakem

Marks and Spencer

složení: cukr, kakaová hmota, smetana (se stabilizátorem karagenem), kakaové máslo, kakaový prášek, glukózový sirup, rozpuštěné máslo, mořská sůl, emulgátor, sojový, lecitin; vanilkový extrakt. Hořká čokoláda nejméně 70%.

Výrobek není vhodný pro alergiky na ořechy

Bez umělých barviv a umělého aroma

 

Skladovat v chladu a suchu, mimo přímé sluneční světlo

 

120 gramů

liquid salted caramels

Věřím že tímto sladkým dárkem potěšíte každého muže gurmána. Tento sladký dárek  pro muže je idealní jako dárek k svátku pro muže, nebo jako doplněk k hlavnímu dárku pro muže. Určitě je to hodně netradiční dárek pro muže.

malý sladky darek