Nevšední dárky pro muže

Co je pro někoho nevšední, může být pro někoho naprosto běžné. Proto i mé tipy na nevšední dárky berte s rezervou. Zkrátka pro někoho může být nevšední zážitek tandemový seskok s padáku a někdo skáče z letadla každý den. Takže je jen na vašem posouzení, zdali mé tipy na dárky budou opravdu nevšední pro vašeho muže.


Ne všechny nevšední dárky jsou obdarovaným vítany. Některé nevšední věci jsou pro některé nevšední i kvůli tomu, že danou věc či zážitek nevyhledává, protože jej nemá rád. Ne všichni muži mají rádi adrenalin. Někteří prozměnu nemají rádi stereotyp nebo klid. Pojďme se podívat ne mé nevšední dárky.

Tipy na nevšední dárky pro muže

 

  • Muži milují ženy, auta a zážitky o všech třech věcech dokáží dlouze vyprávět. Mezi muži se chlubí co vše zažili, jaké auto vlastní. S kterou ženou byli atd… Já Vás teď nebudu nabádat, aby jste muži coby nevšední dárek sháněli slečnu, ale chtěl by jsem Vám dát tip na nevšední zážitek, který můžete muži darovat. Mám na mysli zážitek z jízdy v autě, a to neobyčejné jízdě. Jedna z nejmladších motodisciplín je driftování. Jde o pernamentní jízdu ve smyku za pomoci specialně upravených aut. Na driftování se dobře dívá, ale nemusíte se jen dívat. Driftováni si můžete vyzkoušet sami, nebo jej můžete darovat. Já si myslím že driftování bude skvělým nevšedním zážitkem pro každého muže, který má rád auta. Koupit tento zážitek můžete zde. Víc se o driftování dočtete zde.
  • I můj druhý tip na nevšední dárek pro muže bude zážitek. Vždyť právě na nevšední zážitky často rádi vzpomíname a Vy určitě chcete, aby se vzpomínalo i na váš dárek. Jinak by jste tipy na nevšední dárek nehledali. Můj další tip zní darujte muži možnost vyzkoušet si flyboarding. Že jste o tomto zážitku neslyšeli? Tak vězte že jde o velkou zábavu. Při které se flyboardista vznáší nad hladinou pomoci proudu vody z trysek, které on drží v rukou a jednu má připoutanou na nohou. Víc než slova Vám řekne video. O flyboardingu si můžete přečíst zde. A koupit si tento dárek můžete zde.  Flyboarding je vhodný pro muže, který má rád adrenalin a vodu. Určitě jej nedarujte muži, který nemá rád vodu.
  • Občas, když nevím, jaký dárek mám koupit babičce, tak ji předplatím časopis. Vím my hledáme nevšední dárek pro muže, ale co Vám brání v předplacení časopisu muži? Určitě má váš muž nějaký koníček, nebo rád sleduje nějaký obor. A určitě na toto téma vychází časopis. Co kdyby jste mu koupili předplatné onoho časopisu. Vybírat se dá z mnoha, stačí se podívat na specialní servery, které předplatné nábizejí. Tento dárek má tu výhodu, že z něj bude mít muž radost po celý rok. Kvalitní časopis pomůže muži rozšířit své znalosti.
  • Víte o muži pro který sháníte dárek, že by rád začal s nějakým koníčkem, nebo věcí a víte o něm, že se nemůže rozhoupat? Pak právě pro takového muže by mohl být dobrým nevšedním dárkem kurz, který by muže uvedl do problematiky o které hovoří. Na internetu je několik portálů, které nabízejí velký výběr různých kurzů. Nejlepší a nejobsáhlejší je naucmese.cz . Koukněte na jejich nabídku, určitě zde naleznete nějaký kurz, který muže potěší.
  • Můj další tip na nevšední dárek je trošku odvážný, ale možná že hledáte odvážné tipy. Pokud muž rád fotí, tak určitě pro mnohé muže je sen fotit žénské tělo, ale málokterý muž se k tomu dostane. Co kdyby jste domluvili nějakou modelku, která by vašemu muži pro focení zapozovala. Vím jde o odvážný počin, ale pokud muž není puritán a rád fotí, tak si myslím že tento dárek uvítá. A určitě na tento nevšední dárek nezapomene.

Tipů na nevšední dárky by jsem zde mohl napsat mnoho, ale hodně by jsem se opakoval, proto se koukněte na další podobné články,kde naleznete mnoho inspirace pro vaše nevšední dárky. Já by jsem začal článkem netradiční dárky pro muže, pokud hledáte levnější netradiční dárek, pak kouněte na článek levný netradiční dárek pro muže.

Podobné články:

Neobvyklé dárky pro muže