Dárky pro muže do 500

Ne vždy je potřeba kupovat a darovat drahý dárek. Jenže při nižší ceně dárků zjišťujem, že takto levný dárek mnohem hůře vybírá. Levné věci jsou buď věci běžné spotřeby, nebo méně kvalitní. To je názor mnoha lidí a jejich dárek pak vypadá, že jde o levnou nepraktickou ptákovinu. Nicméně když se zamyslíte, tak Vás určitě napadne mnoho skvělých dárků do 500,- Kč.


Pokud Vás nic nenapadá, nebo hledáte inspiraci pro dárky pro muže do 500,- Kč, potom čtěte dál.

Tipy na dárky pro muže do 500,- Kč

  • V dnešní době telefoný, tabletů, počítačů se stále více zapomíná, že dobrým dárkem v minulosti bývala kniha. Kniha je dobrým dárkem. Samozřejmě musí být naplněn předpoklad, že muž občas čte. Pokud je jeho jediným čtivem Blesk, tak u takového muže s knížkou nezabodujete, pokud ovšem občas čte, pak se zajděte podívat do knihkupectví, určitě tam naleznete plno krásný knih, které budete moci dát muži coby dárek.
Tipy na dárky pro muže do 500,- Kč
Tipy na dárky pro muže do 500,- Kč
  • V poslední době dostávám od manželky coby drobný dárek pánský časopis. Na trhu je mnoho pánských časopisů, které nejsou levné. Běžně si je nekupuji, ale když je dostanu, tak si je rád přečtu. Pokud tedy muž není čtenář a víte že s knihou u něho neuspějete, pak se koukněte po časopisech. Kvalitních časopisů je na trhu mnoho. Můžete muži darovat několik, třeba se mu nějaký zalíbí. Mám teď na mysli Esquier, Guru, Forbes pokud muž sleduje ekonomiku atp…

 

  • Víte o muži jakou muziku poslouchá? Pak mu můžet koupit vstupenku na kapelu, kterou má rád. Určitě mu s tímto dárkem uděláte radost. Dárek bude ještě lepší, pokud na koncert vyrazí víc lidí a zážitek z hudby si užijou ve skupině. Takže pokud se kapela líbí i Vám, tak kupte hned minimálně dva lístky. Lístek nemusí být jen na koncert. Mnoho mužů má rádo sport, nebo divadlo, na vše se dají koupit vstupenky, které můžete muži darovat.

 

  • Dárkem kterým nic nezkazíte, jsou různé módní doplňky. Mnoho mužů má například jen jednu kravatu, nebo má starou peněženku. Tyto módní doplňky se často pohybují v cenové relaci do 500,- Kč. Pokud je zima, tak můžete muži koupit například šálu, nebo čepici. V létě zase kvalitní triko. Opasek se taky hodí.

 

  • Občas když potřebuji koupit levný dárek pro muže tak jdem do prodejny s potravinami a tam vybíráme nějaký gurmánský dárek. Mám teď na mysli kvalitní klobásy, tvrdé sýry v sýrarnách, dobré víno z vinotéky atp… gurmánské dárky sice mají problém, že se na ně brzo zapomene, ale během užívaní si na Vás muž určitě vzpomene. U gurmánského dárku máte jistotu, že Váš dárek nebude muži dlouho překážet. Protože u mnoha nevhodných dárků se tak stává.

 

  • Pokud má muž rád pivo, tak si můžete dát s dárkem do 500,- Kč tu práci, že objedete regionalní pivovarky a tam nakoupíte jejich pivo. Muži darujete pivo z jeho okolí. Možná ho tím mile překvapíte a možná, že si mezi pivy najde svého favorita.

 

  • Praktickým dárkem může být pernamentka na něco co má muž rád. Může jít například o pernamentku na aquapark, nebo do posilovny.

 

  • Pokud víte, že muž například rád běhá, tak pak mu můžete darovat dárkový poukaz do prodejny o které víte, že prodáva věci na běhání. Člověk totiž většinou neví, co aktualně muž potřebuje. Poukaz určitě rád využije. Já si myslím, že poukaz je mnohem lepším řešením, než samotné peníze. Protože u peněz se může stát, že je muž užije úplně jinak, než by jste si přáli. U poukazu je dosti pravděpodobné, že si za něj koupí něco co bude chtít.