Originální dárky pro muže

Asi každý z nás víme co znamená slovo originál. Při náhladnutí do slovníku cizích slov zjístite, že slovo originální znamená:

originální = původní, nezávislý na žádném vzoru, samostatný, osobitý; neobvyklý, zvláštní, netradiční

Výběru originálních dárků se podrobně věnuji v článku netradiční dárky pro muže, pokud hledáte tipy na originální dárky pro muže, tak raději začněte číst výše doporučený článek. Pokud ovšem hledáte pochopení významu slova originální a spojením tohoto slova se slovy dárky pro muže, tak pak čtěte dál.


Úvaha o tom jak přemýšlet nad originálním dárkem pro muže

 

Je mi  jasné, že jen málo z nás dokáže být originální. Většinou jsme strženi davem, řídíme se zažitými standarty, své rodiny, okolí, státu. Takže originálně uvažovat nám všem dělá problém. Pokud čtete tyto stránky, tak si myslím, že jste na dobré cestě, aby jste muži darovali originální dárek. Myslím si to proto, že jste začali hledát inspiraci. Inspirace Vám pomůže vystoupení z vašeho stereotypu přemýšlení. Je mi jasné, že Vám nabídnu jen mé stereotypy myšlení. Ale mé nápady na originální dárky pro muže mohou být pro Vás a vaše okolí opravdu originální či netradiční. Možná Vás mé myšlenkové postupy při hledání originálních dárků pro muže navedou správnym směrem při Vašich úvahách a zde se jen inspirujete jak správně přemýšlet. Pokud Vám mé úvahy příjdou nudné, neinspirativní. Tak pro Vás mám ještě jeden tip, koukněte se na tipy od dalších návštěvniků tohoto webu. Třeba ony budou vaší inspirací Myslím tím stránku Dárky pro muže – diskuze. Sami tam můžete napsat ten váš tip na netradiční dárek.

V přemýšlení hodně pomáhá napsat si své myšlenky na papír
V přemýšlení hodně pomáhá napsat si své myšlenky na papír

Ale zpět k hledání originálního dárku pro muže. Každý muž je originál a proto pro každý muž může vnímat dárek různě. Uvedu příklad zcestovalý muž nejspíš neocení dárek ve formě poznávacího zájezdu do Paříže. Když už v Paříži několikrát byl. Kdežto muž který byl nejdále v Praze nejspíš tento dárek příjme jako originální. Jen si musíte pohlídat, zdali o cestování vůbec stojí. To je také jeden z nejdůležitějších věcí, které si při výběru originálního dárku musíte ohlídat a to je vhodnost. To že daruji muži cestu do Paříže, protože si myslím, že nikdy necestoval a tím pádem to ocení je krásné. Jenže co když muž nerad cestuje? Co když má strach z ciziny? Pak se může stát že z originální dárku se lehce stane dárek nevhodný. Tato možnost je u originálních dárků hodně pravděpodobná, proto si pořádně zvažte, zdali Váš dárek bude vhodným dárkem.

Citáty slavných na téma originální

 

Mladí lidé tihnou po originalitě a vyjadřují to tím, že se oblékají všichni stejně. – Ring Lardner

Je lepší selhat v originalitě než uspět v nápodobě. -Herman Melville

Originalita není člověku dána, je výsledkem trpělivé námahy, tápání a omylů. – Jean Dutourd

Tajemství originality spočívá v dovednosti ukrýt zdroje inspirace.

Další originální dárky pro muže k narozeninám.