Pivní dárek

Mnoho lidí nemá rádo pivní dárky. Ať už je nerado dáva, tak je nerado dostáva. Protože pivo, nebo něco spjaté s pivem, je takový dar nedar. Pivo se vypije a na dárek se rychle zapomene. Nemluvě o tom, že podporovat někoho v pití není zrovna etické. Nicméně občas potřebujeme levnější dárek, kterým by jsme muži vyjádřili svůj vděk. Nebo je muž zarytým pivařem a víte, že mu pivním dárkem uděláte radost. Pak ani ten pivní dárek nemusí být špatnou volbou.


Můj taťka je pivař a když mu chci poděkovat za nějakou službu, kterou pro mě udělal, tak mu koupím pivní dárek. Já osobně sahám po pivech z minipivovarů. Buď jde o pivo z cest, nebo z pivovaru o kterém vím, že v něm ještě nebyl. Doufám, že mu tímto dárkem pomohu rozšířit jeho obzory a možná mu můj dárek zachutná a začne pít i mnou darované pivo. Minipivovary jsou roztrošeny po kraji a sem tam do nich s mamkou vyjedou na kole. Jestli tedy můj dárek pomůže k sportovní aktivitě mého taťky, tak budu jen rád.

Jak už jsem zmínil já nejraději daruji pivo z minipivovarů, ale několikrát jsem již dělal pivní dárek z piv z hypermarketů. Každý větší hypermarket má velký výběr různých piv, které si běžně muž nekupuje. Můžete proto koupit různé piva a muži z nich vyrobit dárkový koš. Doplnit jej můžete například o klobásy atp…

Pokud hledáte dražší pivní dárek pro muže, který má rád pivo a nevlastní vlastní pípu, tak mu můžete darovat právě onu pípu, nebo nějaký chladící box na pivo.

Stále více oblíbenějším “pivním dárkem” jsou pivní lázně. Většina lázní nabízí chmelové koupele, pivo z vlastního pivovaru, masáž a například ubytování, či dobré jídlo. Věřte že na tento dárek muž nezapomene. O tomto netradičním dárku bude nejednou vyprávět. Pokud má muž manželku, nebo přítelkyni, tak musíte tento dárek koupit pro dva. Myslím, že dobře strávený večer s ženou kterou muž miluje určitě ocení každý muž. O tomto typu pivního dárku si můžete přečíst v článku, který sepsala má mamka pro mě. Já jsem totiž pivní lázně nejednou někomu daroval.

Nejlepší výběr pivních lázní naleznete zde.

Podobné články:

Pivní dárky pro muže

Pivní dárek pro muže