Dárky pro muže 3

Během svého života vybíráme a darujem mnoho dárků mužům. Někdo rád dárky pro muže vybírá. Někdy výběr a nákup dárků nesnáší ať už proto že nemá nápady, nebo nemá čas. Pokud k této druhé skupině lidí patříte, tak by jste si měli uvědomit, že darovat dárek, je jedna z věcí, kterou dávame najevo to jak si muže vážíme, co o něm víme. Dárkem totiž na sebe prozradíte mnoho věcí, ať už jde o vaše kladné vlastnosti tak i ty záporné. Takže pokud je Vám muž pro kterého shánite dárek blízký, tak by jste v žádném případ neměli podceňovat jeho výběr.


Myslím si, že Vám muž není lhostejný, protože hledáte na internetu inspiraci pro dárek. Jinak by jste tento článek nečetli. Já jsem rád, že jste tady a že jste našli mé stránky, které se věnují dárkům pro muže. Pokusím se Vám poradit, dát Vám tipy. Tento web je totiž pln ispirujicích tipů na dárky pro muže. Nejsem obchodník, nevlastním žádný eshop, takže mé tipy jsou upřímné a doporučuji jen to, co si myslím, že je nejlepším možným dárkem. Nicméně je jen na Vás jaký dárek muži koupíte, vy totiž muže pro kterého dárek kupujete znáte mnohem lépe než já. Já jen vím, že jde o muže a coby muž vím co mají muži rádi. Doporučuji proto začíst s článkem dárky pro muže, ve kterém se dočtete jak nejlépe vybrat dárek pro muže a pak zde naleznete rozcestník na nejzajímavější články na tomto webu.

Úvaha nad dárky pro muže

Nedávno jsem četl jeden článek, který se tykal psychologie. Článek psal o tom, proč v dnešní době ubývá ve společnosti chlapů. Jeden z důvodů je ten, že drsným mužům, kteří o sebe nepečují nemají obchodníci co prodat. Proto všude z plakátů, televize na nás koukají metrosexualové. Ti potřebují parfémy, holení, oblečení podle poslední módy a takový muž se obchodníkům líbí mnohem více, než zarstlý chlapák, který se neholí a vypadá jak rumcajs s Rambem dohromady. Tyto potřeby dnešního muže jsou jednou z možností při nákupu dárku pro muže. Pokud hledáte dárek pro chlapy když už jsem je zde naťukl, pak si raději přečtěte článek: Dárek pro chlapa .

Tipy na dárky pro muže

Nejlepší tipy jsou konkrétní tipy, proto přijměte mé tipy na dárky, které mám odskoušené a vždy jsem s nimi slavil úspěchy.

 

  • Ještě i v dnešní době si hodně mužů myslí, že parfémy a vůně jsou doménou žen a oni coby muži musí vonět potem. Jenže s tímto zastaralým názorem dnes žádný muž u ženy neobstojí. Parfémy ovšem nejsou levné, proto mnoho mužů skončí u deodorantů a pánský parfém či toaletní vodu si nikdy nekoupí. A to je vaše příležitost. Můžete muži darovat parfém. Pokud můž nějakou vůni použivá, tak se držte jeho stylu, protože muži jeho parfém sedí. Tzn. má li rád kořenité vůně, tak mu kupte kořenitou vůni. Pokud nevíte jaký parfém pořídit, tak pro Vás jsem připravil seznam tří nejprodávanějších mužských vůní. Jde o žebříček velkého eshopu s parfémy, kde si jej můžete hned výhodně zakoupit. Takže jde o reprezantitivní vzorek a statistiku.  • V poslední době se vrácí do módy hodinky. Kromě času jsou stále více u mužů brány coby módním doplňkem. Tentokrát jde o praktický módní doplňek. Hodinky se dají koupit v různé cenové relaci. Já zde přikládám seznam třech nejprodávanějších pánských hodinek na trhu. Pokud muž žádné hodinky nevlastní, tak máte jedinečnou příležitost muži tímto dárkem udělat radost.

  • Můj poslední tip na dárek pro muže je můj oblíbený, jde o zážitkový dárek. Muži tyto dárky milují. Nejen že si užijí samotný zážitek, ale později se tímto zážitkem chlubí ve společnosti. A kdo by nechtěl, aby se o jeho dárku vyprávělo v mužově společnosti? Já myslím že každý z nás si toto přeje. Proto pouvažujte, zdali by muž neocenil zážitkový dárek. Skvělý výběr různých zážitků naleznete u firmy Essence.

Autor obrázku Designed by Freepik