praktické dárky pro muže

Praktické dárky pro muže

Koupit praktický dárek a být při něm trošku originální je někdy problém. Protože praktické dárky jsou většinou běžné věci, které muž potřebuje. Ale na to že je dostal hodně brzo zapomene.


Ale nebojte se poradíme Vám několik tipů na praktický dárek na který muž hned tak nezapomene. Na to že dostal před čtyrmi lety košili již určitě zapomněl. Přitom zrovna oblečení je takový typický praktický dárek.

Tipy na praktické dárky pro muže

Praktický zážitkový dárek pro muže – škola smyku

Tak toto je přesně ten dárek, který je originálním dárkem pro muže na který hned tak nezapomene a přitom je hodně praktický. Darujte mu školu smyku. Ve škole smyku se naučí jak zvládat vozidlo v těžkých situacích což se mu, ale i lidem které v budoucnu poveze v autě bude hodit. Protože tato zkušenost je k nezaplacení. Podrobně tento zážitek nebudu popisovat. Podrobně si o něm můžete přečíst ZDE.

Praktický dárek pro muže nová cestovní taška

Mnoho mužů cestuje a mnoho mužů má tragické cestovní tašky, které v minulosti dostali třeba v době kdy byli ještě studenti. Zkrátka cestovní tašky si lidé běžně nekupují znovu. Někteří muži je ani nemají. Proto si myslím, že tento dárek je hodně praktickým dárkem. V současné době hodně letí tato cestovní taška.

praktický dárek pro muže cestovní taška
praktický dárek pro muže cestovní taška

Koupit tuto krásnou cestovní tašku můžete ZDE.

Praktický dárek pro muže kosmetická taška

A když už jsme u toho cestování, tak dalším praktickým dárkem pro muže který muže překvapí a ve finále určitě potěší bude nějaká pěkná kosmetická taška v které si bude moci vzít svou kosmetiku na cesty. Jako například tuto.

praktický dárek pro muže kosmetická taška
praktický dárek pro muže kosmetická taška

Koupit tuto kosmetickou tašku můžete ZDE.

Praktický dárek pro muže deštník

Kvalitní deštník je jeden z nejpraktičtějších dárků. Mnoho mužů si to neuvědomí do chvíle kdy prší a oni nejedou svým autem. Mnoho mužů má nějaké nekvalitní deštníky, které dobře slouží, ale jen v bezvětří. Ve chvíli kdy začne foukat tak je jejich deštník nepoužitelný. Proto si myslím, že kvalitním deštníkem uděláte muži velkou radost. Hodně oblíbený mezi kvalitními deštníky je tento model od firmy Fulton.

praktický dárek pro muže deštník
praktický dárek pro muže deštník

Koupit tento deštník můžete ZDE.

Praktický dárek pro muže může být i kvalitní věc do kuchyně

Tento tip na praktický dárek vypadá jako omyl. Mnoho lidí si řekne muž a kuchyň? Ale i mnoho mužů je rádo v kuchyni a určitě budou rádi za kvalitní nářadí. Je jasné, že takovou formu na bábovku nejspíš žádný muž neocení, ale takový hodně kvalitní desingový nůž, nebo kvalitní vývrtku. Či pánev na které bude moci smažit své minutky.

Já osobně doporučuji tento druh dárku vybírat v eshopu Kulina.cz .

Praktický dárek pro muže kniha

Muž nemusí být vášnivý čtenář, aby jste mu mohli udělat radost s knížkou. Protože ne všechny knížky jsou beletrií. Mnoho knížek se věnuje koníčkům a aktivitám kterým se věnují muži a tu se dostáváme k praktickému dárku pro jakéhokoliv muže. Darujte mu knihu, která se věnuje mužově koníčku. Pokud muž rád cestuje a Vy víte kde pojede v brzké době, tak mu darujte například nějakého knižního průvodce. Pokud má muž rád například historii, tak mu kupte nějakou knihu, která se věnuje historii a tak by jsme mohli s tipy pokračovat, ale lepší je zkrátka kouknout do nějakého eshopu a možná že právě tam naleznete Váš praktický dárek pro muže.

 

Další články se skvělými tipy na dárky pro muže:

Tipy na dárek pro muže který má vše – tak trošku protipól muže, kterému nejspíš sháníte praktický dárek, i když možná že se mýlím

Dárek pro muže sportovce – mnoho mužů sportuje a právě dárek který pomůže ještě víc prožívat sport, který muž provozuje může být vaším praktickým dárkem

Dárky pro muže – úvodní stránka tohoto webu, z této stránky se dostanete na další skvělé články na tomto webu