Tip na dárek pro muže k narozeninám

Tip na dárek pro muže k narozeninám

Každou chvíli sháníme nějaký narozeninový dárek a ne vždy máme ten správný dárek na narozeninový dárek. Protože například nemáme čas, nebo má muž vše a Vás nenapadá co by jste mu mohli k narozeninám darovat. A právě hlavně kvůli těmto důvodům vznikl tento článek. Který Vám dá několik skvělých tipů na skvělý originální dárek pro muže.

Tipy na narozeninové dárky

Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.


Dárek pro muže k narozeninám – zážitek

Zážitkové dárky jsou mezi lidmi stále víc oblíbenější.Hlavní důvod je ten,že pokud dobře zvolíte zážitek tak na tento dárek muž do smrti nezapomene. Což se dá říci o málokterých dárcích. Schválně co jste dostali k narozeninám před čtyřmi lety? Pokud to nebylo něco zvláštního, tak si nejspíš nevzpomenete. A právě netradiční zážitek je právě ten dárek na který se nezapomíná. Protože kdo by zapomněl například na tandemový seskok s padákem. Nebo pivní lázně. Nebo na školu smyku. A tím se dostávám k pointě zážitkový dárek nemusí být jen o adrenalinu, může být i výchovný, nebo plnící sny. Jako například když muži umožníte na chvíli řídit super sportovní auto.

Zde jsou ty nejoblíbenější zážitky, které se mužům k narozeninám dávají:

  • Tandemový seskok s padákem – asi největší porce adrenalinu, kterou můžete muži k narozeninám darovat. Jen si dejte pozor na to aby takovou porci adrenalinu muž zvládl a našel odvahu jít do tohoto zážitku. Velký výběr tandemových seskoků i mnoho dalších adrenalinových zážitků naleznete ZDE.
  • Moto zážitek – dalším druhem zážitků, které můžete muži darovat k narozeninám jsou moto zážitky. Můžete mu darovat například možnost řídit super sportovní auto, nebo například možnost ovládat bagr. Nebo mu můžete darovat praktickou školu smyku. Velký výběr moto zážitků naleznete ZDE.
  • Pivní lázně – většina mužů má rádo pivo a pokud k pivu dostanou ještě možnost kvalitního wellnessu, masáže, nebo večeře, tak budou v sedmém nebi. Pivní lázně jsou oblíbeným dárkem k narozeninám z důvodu, že oproti wellnessu jsou pivní lázně trošku dražší, takže běžně na něj muž nebude chodit, ale když je dostane jako dárek, tak bude nadšen z onoho dárku a hlavně hned tak na něj nezapomene. Pivní lázně se nabízejí buď jako procedura na nějakou chvíli. Velký výběr naleznete ZDE. Nebo jako víkendové pobyty na dobrou nabídku můžete nahlédnout ZDE.

Dárek pro muže k narozeninám – módní doplněk

I muži mají rádi módní doplňky. Zjisti jakou má muž kapsu přes rameno. Možná že ani žádnou nemá a vše nosí po kapsách, nebo u manželky v kabelce. Někteří muž zase mají plátěné sportovní kapsy, které nosí i k módnímu oblečení, nebo dokonce mají ledvinku.

Právě těmto mužům určitě uděláte radost kvalitní koženou kapsou přes rameno, do které si budou moci dát mobil, svou stále větší peněženku, klíče od auta, papírové kapesníky. Mám namysli například tuto kapsu.

tip na dárek k narozeninám kožená kapsa přes rameno
tip na dárek k narozeninám kožená kapsa přes rameno

Koupit tuto kapsu doporučuji ZDE.

Další módní doplněk, tentokrát sloužící čistě k ozdobě je náramek na ruku. Tento módní doplněk si většinou muž sám o sobě nekoupí. Ale pokud jej dostane, tak jej většinou rád nosí.

tip na dárek k narozeninám - kožený náramek
tip na dárek k narozeninám – kožený náramek

Tento a mnoho dalších skvělých náramků můžete koupit ZDE.

Dobrým dárkem může být i kvalitní peněženka. Muži totiž často chodí s peněženkou do chvíle, než se jim totálně rozpadne a to že peněženka vypadá strašně neřeší. Proto si všimněte v jakém stavu má peněženku a jakou ji má a podobnou mu dejte jako dárek k narozeninám. Doporučuji koupit podobnou, protože určitě je na objem své peněženky zvyklý. Někdo chodí s platební kartou občankou a řidičákem. Jiný nosí velkou peněženku s věrnostními kapsami.

tip na dárek k narozeninám - peněženka
tip na dárek k narozeninám – peněženka

Pěkné peněženky za super ceny mají ZDE.

Včetně té na obrázku.

Další mužský doplněk, který když koupíte tak neuděláte chybu je kvalitní opasek. Myslím si že většina mužů má jeden dva opasky a ty vždy dává na kalhoty které nosí. Určitě ne ke všem se hodí a občas by to chtělo i jiný opasek, například černý, nebo hnědý. Proto si myslím, že když muži dáte k narozeninám opasek, tak bude za tento dárek vděčný.

Muži k narozeninám můžete darovat například tento kvalitní opasek.

tip na dárek k narozeninám - opasek
tip na dárek k narozeninám – opasek

Tento opasek a mnoho dalších naleznete ZDE.

Dárek pro muže k narozeninám – hodinky

Pokud muž hodinky nevlastní, pak mohou být hodinky ideálním dárkem k jeho narozeninám. Hodinky stojí různě, takže i váš dárek může být levný, ale i docela drahý, je jen na Vás jaké hodinky muži k narozeninám darujete. Zde jsou jedny z nejoblíbenějších.

tip na dárek k narozeninám - pánské hodinky
tip na dárek k narozeninám – pánské hodinky

Tyto hodinky, ale i mnoho dalších skvělých hodinek které můžete koupit muži k narozeninám naleznete ZDE.

Další tip na dárek pro muže k narozeninám parfém

Myslím si, že víc si přejí ženy než samotní muži aby muži voněli. Často mezi sebou řeší jak ten či onen muž voněl či páchnul. Mnoho mužů totiž vůně  nenosí, protože k nim mají odpor, nebo averzi. To se může změnit když jim dáte k narozeninám kvalitní mužskou vůni a pokud jste žena a vůni mu párkrát pochválíte, tak možná v něm vzbudíte nadšení pro vůně, protože uvidí, že u žen kvalitní vůně slaví úspěch.

Já doporučuji vůně nakupovat na internetu, protože v kamenných parfumériích jsou zbytečně drahé a jakou vůni muži koupit? To Vám neporadím, protože ke každému muži se hodí něco jiného a pokud vůně nosí tak již má i nějaké své oblíbené vůně. Ale aby i tento tip na dárek k narozeninám přinesl tip tak váš odkážu na stránky www.domluva.cz na kterých naleznete podrobné recenze na mužské vůně.

 

Další články s tipy na dárky po muže:

5 tipů na dárek pro muže – článek s pěti tipy na skvělé dárky, které můžete darovat muži k narozeninám

Narozeninový dárek pro muže – článek který se taky věnuje dárkům pro muže

Dárky pro muže – na portálu který se věnuje výhradně dárkům k narozeninám naleznete skvělý článek věnující se této problematice

A když už jsme dárků u mužů, tak všechny články na tomto webu se věnují této problematice, takže můžete začít hledat inspiraci třeba na úvodní stránce, nebo dárky pro muže k narozeninám.