speciální dárky pro muže

Speciální dárky pro muže

Co muž to originál. Tzn. jestliže pro některé muže je speciální dárek například tandemový seskok. Jiný muž může pravidelně skákat a byl by to pro něj všední dárek, na který by rychle zapomněl. Proto finální rozhodnutí, zdali jde o speciální dárek bude jen na Vás. Protože vy muže znáte. Já Vám jen navrhnu několik netradičních dárků s kterými muže překvapíte. A nebojte nepůjde o tradiční a oblíbený tandemový seskok.
 


 

Tipy na speciální dárky pro muže

Daruj muži možnost pást ovce v Beskydech

Je už to nějaká ta doba, co tento zážitek doporučuji. Kdysi jsem to bral, jako neprostou kuriozitu, kterou by nikdo nikomu nedaroval. Ale za tu dobu vím, že je o tento hodně netradiční zážitek zájem. Lidi láká někomu darovat pohodu a klid. Někteří to řeší různými lázněmi, wellness pobyty atp… ale nejlépe se relaxuje v přírodě a ta v Beskydech je obvzlášť krásná. Vím to z vlastní zkušenosti. Do Beskyd vyrážím několikrát do měsíce. Zrovna nedávno jsem procházel místy kde probíhá tento netradiční zážitek a musím říci, že příroda je tam kouzelná. Pasení ovcí je relax a myslím, že jej ocení hlavně vytížení muži. Kteří musí občas vypnout.

 

U těchto mužů totiž často peníze nejsou problém, takže kupovat drahý dárek není cestou k tomu darovat takovému muži něco speciálního. Zde se můžete dovědět víc o Pasení ovcí v Beskydech.

 

Pasení ovcí v Beskydech můžete koupit ZDE
 

Nechte muže zaletět si ve vznášedle

Myslím, že vznášedlo je tak unikátní záležitost, že je málo lidí, kteří se se vznášedlem vůbec setkalo. A vy můžete muži darovat dokonce to, že jej bude moci řídit. Myslím, že na tento speciální dárek hned tak nazapomene. Tento dárek určitě potěší muže technicky založeného. Určitě jej bude zajímat, jak takové vznášedlo funguje, jaké je to v praxi. Zkrátka speciální, netradiční dárek pro muže.

 

Koupit tento dárek můžete ZDE.
 

Daruj muži manikůru

Tento dárek ocení hlavně muži na cestách. Myslím,že manikůru většina mužů užívá od svých žen. Ale proč by muž nemohl mít svou manikůru. Možná že se začne díky tomuto speciální dárku víc starat o sebe.

 

Výběr dobrých manikůr naleznete ZDE.
 

Daruj muži kvalitní vůni

Mnoho mužů se nevoní a když už se voní, tak sáhnou po nějaké drogistické vůni. Ale v drogerii kvalitu nehledejte. Sám mám mužské vůně jako koníček, tak vím o čem mluvím. Pokud si chcete o mužských vůních přečíst víc, pak koukněte na můj blog o vůních www.domluva.cz a pokud chcete konkrétní tip na kvalitní vůni. Tak já osobně doporučuji do chladnějšího počasí  Bottega Veneta – Pour Homme Extreme . Jde o kvalitní vůni, která ve Vás bude evokovat pocit, že jste na horské chatě v Alpách a z kopců k vám vanou větry z jedlových a borovicových lesů. Je to krásná mužná vůně, žádná sladká vůně s kterou by mohli mít někteří muži problém. Elegance jak v láhvi tak ve vůni. Pro mě absolutní top do chladného počasí. Vůně není známá, takže muž dostane speciální vůni s kterou nebude vonět stejně jak polovina mužů v okolí. Což se u vůní na které běží reklama v televizi, nebo v magazínech běžně stává.

 

Mou recenzi na tuto vůni si můžete přečíst ZDE.

 

Pokud chcete muži darovat nějakou letní vůni. A chcete aby to bylo něco speciálního a dobrého, pak já by jsem volil Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche. Pro mě je to nejlepší pánská vůně do letního počasí. Není to absolutní svěženka, po nějaké době je i trošku zemitá, ale je to krásně mužné. V počátku voní neuvěřitelně krásně pomeranč, pak hlavně dřevité tóny s pelargonii. I když vůně asi po 4 hodinách už tolik nevoní, tak občas se magicky ozve. A připomene. Já o ní tvrdím že je magická. Víc si o ní můžete přečíst v recenzi.

 

Koupit tuto vůni doporučuji ZDE.
 

tipy na speciální dárky pro muže
tipy na speciální dárky pro muže

Tip: jak kupovat vůně. Logika věci zní zajít do parfumérie, tam si vůni vyzkoušet a hned ji koupit. Jenže tak za vůni zaplatíte klidně i o 100% víc, než v eshopech. Pokud se rozhodnete pro eshop, pak doporučuji ty renomované, jako je například www.parfemy.cz Proto raději doporučuji přečíst si nějaké recenze. Nebo dát na mé tipy.

 

Mohlo by Vás zajímat:

 

Netradiční dárky pro muže – speciální dárky pro muže, jsou i netradiční dárky, takže možná že právě tato stránka plná tipů by se Vám mohla hodit.