Srandovní dárek pro muže k padesátinám

K padesátinám se kupují převážně serioznější hodnotnější dárky. Ale někdy se kupuje srandovní dárek i na padesátiny. Pokud jsou dobře vybrány tak pomohou odlehčit atmosféru a mohou pomoci rozjet narozeninové oslavy. Mnoho lidí totiž těžce nese, že jim je “už” padesát.


Nedávno padesátiny slavil náš kolega v práci. Víme o něm, že je právě tím mužem, který kulaté narozeniny hůř nese. Proto jsme se rozhodli ho překvapit. Aniž by nás pozval na oslavy svých padesátých narozenin. Tak jsme se rozhodli mu koupit srandovní dárky a překvapit jej den před jeho narozeninami. Koupili jsme dort na něj umístili svíčky s číslem 49 a koupili mu dva srandovní dárky. Protože se v práci střídáme, tak nás všechny nečekal. Na pracoviště jsme vtrhli všichni najednou a začali mu přát. Dort jsme měli sebou a kávu jsme si udělali sami, takže nemusel mít připravené, ale zpět k srandovním dárkům. Prvním dárkem  byly růžové brýle. Koupili jsme mu lenonky a po rozbalení tohoto dárku se dověděl, že je dostal kvůli tomu, aby viděl růžově svět i po padesátce.

 

Skvělé srandovní dárky k padesátinám mají ZDE.

 

Druhým srandovním dárkem byla paruka. K paruce jsme mu řeklil, že ji má připravenou na stáří, kdy mu budou ubývat vlasy. Ale určitě mu bylo jasné, že paruka je hlavně pro zábavu. Oba dárky určitě užije ať už na karnevalové plesy, na různé přestrojení, nebo pro dělání srandy. Teď si s jeho dárky hrají hlavně děti, ale myslím si, že je ocení i obdarovaný muž. Fotky s parukou a lenonkami stojí za to.
 

Skvělé srandovní dárky k padesátinám mají ZDE.

 
Pokud hledáte tipy na dárky pro muže k padesátinám, tak pak by Vás mohly zajímat články.

Dárky pro muže k narozeninám 50
Dárek k 50. pro muže
Nápady k padesátinám (stránky 50let.cz)
Srandovní dárky pro muže