Dárky pro muže jídlo

Říká se že láska prochází žaludkem. A o dárcích se pro změnu tvrdí, že se dávají z lásky. Dárkům z jídla ještě nahrává fakt, že dobré jídlo milují všichni nejen muži a přesto se jídlo většinou k narozeninám, vánocům nedaruje. Občas jej dostanete coby dárek z cest, z cizích krajů, nebo starší muži je dostávají v dárkových koších.


Ale i tak jsou jídla málo dávaným dárkem jakto? Hlavní důvode je ten, že jídlo si kupujem všichni podle sebe a každému z nás chutná něco jiného. Další důvod je trvanlivost dárku z jídla. A to trvanlivost hned ve dvou významech. První je všem jasná, jde o trvanlivost potravin. Až na vyjímky se rychle zkazí. Druhá závažná věc je ta, že na dárek z jídla obdarovaný rychle zapomene a to je jeden z důvodu proč se dárky z jídla dávají maló. I sebelepší jídlo se totiž časem přebije lepším a váš dárek bude zapomenut.

Tipy na dárky pro muže z jídla

Přináším zde několik tipů na dárky z jídla.

Tipy na dárky pro muže z jídla

  • Začnu u dárku, který dostávají hlavně děděčkové. Jde o dárkové koše. Staří lidé toho již moc nepotřebují. Ve stáří se již nerozjedete do obchodů a nebudete si vybírat co si koupíte. Rozmlsejte proto svého dědečka, ale nejen jej. Do dárkového koše můžete nechat zabalit jídlo, které má muž rád. Pokud hledáte další tipy na dárky pro dědečka tak čtete zde.
  • Oblíbeným dárkem z jídla jsou různé gurmánské speciality, od kvalitních klobás, šunky, po dobré marmelády. Zavařené speciality, sýry. Když zajdete do specialní prodejny, tak zde určitě naleznete mnoho skvělých dárků, které mudete moci muži koupit. Oblíbené jsou syrárny, nebo regionalní trhy či prodejny.
  • Dalším oblíbeným dárkem z jídla je vlastnoručně vyrobené jídlo. Ať už jde o drobnost, kterou muži uděláte radost, až po rafinovaně nazdobené dorty. Mnoho žen rádo vaří a peče, muži pro změnu rádí jedí. Takže dárky z jídla z domáci kuchyně jsou hodně oblíbenými na obou stranách. Než se pustíte do přípravy takového dárku, tak si nejprve zjístěte jaké jídlo má muž rád. U tohoto typu dárku obzvlášť platí již jednou zmiňované příslovi že láska prochází žaludkem.
  • Jídlo, hlavně speciality místniho kraje rádi vozíme z dovolené. Než takový dárek na své dovolené koupíte, tak si nejdříve zjístěte, jaká je nabídka těchto produktů u nás. Už několikrát se mi stalo, že jsem přivezl nějakou specialitu, která se prodávala  u nás v hypermarketech.
  • Oblíbeným dárkem z jídla jsou různé vlastnoručně naložené věci. Od sýrů, po hřibky, okurky. Tyto dárky lidi nosí hlavně na různé oslavy a mají za úkol pomoct hostitelům obohatit stůl.

Dárky z jídla nemusí být vždy levné. Já osobně rád kupuji dárky pro muže z jídla v prodejně Marks and Spancer. Tato oděvní firma prodává  hodně kvalitní neokoukané potraviny. Všechny mají nádherně zabaleny a jsou prvotřidní kvality. Zkrátka jsou to idealní dárky z jídla. Vhodné například coby dárek pro muže k svátku. Několikrát jsem koupil dárek z jídla v sýrárně. Kvalitní sýry vždy potěší.

darky_pro_muze_jidlo2