Tipy na dárky pro muže

Tipy na dárky pro muže

Hledáte inspiraci na dárek pro muže? Pak jste tu správně. V tomto článku naleznete několik skvělých tipů na dáreky pro muže. Přeji inspirativní čtení.


Nebudu zdržovat, pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

I muž by měl vonět. Někteří muži si to nemyslí, jiní si myslí že deodorantem vše vyřeší. Jenže to je naprostý základ. Do společnosti, na rande by měl i muž vonět. Proto si myslím, že skvělým dárkem pro muže je toaletní voda, nebo parfém. Při výběru vůně máte dvě možnosti, můžete vyrazit do parfumérie a tam můžete začít vybírat, nebo můžete tento dárek koupit na internetu. První varianta je fajn v tom, že si vůně očucháte a vyberete pro Vás tu nejzajimavější. V tomto případě budete ale vybírat vůni, která voní Vám muži tato vůně nemusí vonět. V parfumérii necháte mnohem víc peněz, než když si objednáte tento dárek pro muže na internetu. Já rád nakupuji v eshopu parfemy.cz , mají skvělé ceny a velký výběr. Jak už jsem nastínil, pokud muž žádnou vůni nepoužival a Vy se rozhodnete mu nějakou koupit, tak nejspíš budete vybírat tu co se líbí Vám. Pokud víte o muži že nějakou vůni použivá, tak si zjístěte co tato vůně obsahuje a kupte mu podobnou vůni. Když si budete pročítat popisky jednotlivých parfémů a toaletních vod, tak se nejspíš u všech dočtete, že jsou skvělé, vynikajicí vůně pro moderního muže s kterou bude bodovat. Jak se tedy v nabídce vůní vyznat? Možná Vám pomůže můj tip. Jedna z nejoblíbenějších vůní jak u mužů, tak u žen (muži jim voní) je toaletní voda Hugo Boss Boss No.6 Bottled . O úspěchu této toaletní vody hovoří jak prodejnost, tak i recenze. Přitom tato toaletní voda je na trhu již pěknou řadu let. Více se o této toaletní vodě dočtete na stránkách Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Koupit tento dárek můžete zde.

Můj další tip na dárek pro muže je tip na zážitkový dárek. Muži i když to někteří neradi slyší jsou věcnými kluky. Milují adrenalin, poznávaní nepoznaného, dobrodružství.Dnešní doba této mužské vlastnosti přeje. Mnoho firem totiž nabízí zážitky a dobrodružství. Jenže často se stane, že když si muž usmyslí, že by rád vyskoušel tandemový seskok a zjísti cenu, tak si tento zážitek raději odepře. Mnoho lidí totiž přemýšlí ve stylu, samotný seskok bude trvat pár sekund a stojí to tolik peněz. Jenže na těch pár sekund hned tak nezapomene. Já si myslím, že tyto zážitkové dárky jsou pro muže nejlepší dárky. Důležité je vybrat zážitek, který muž ocení. Protože v opačném případě může poukaz na zážitek propadnout. A jaké zážitky muži můžete darovat? Koukněte například zde.

V předchozím tipu jsem zmínil zážitkové dárky pro muže. Teď Vám zde zmínim konkrétní tipy. Nebudu zde zmiňovat klasické zážitky jako je již zmiňovaný tanemový seskok, nebo let balónem. Můj první tip na zážitek je zažitek driftování. Pokud nevíte co je to driftování, pak driftování je jízda v pernamentím smyku. Víc se můžete dočíst na webu, který se driftování věnuje, nebo se můžete podívat na video. Koupit drifotování můžete zde.

Hledáte-li víc netradiční dárek, při kterém muž zažije vzrušení a Vy se při tom budete také bavit. Pak pro Vás mám tip na zážitek který se jmenuje flyboarding. O flyboardingu si můžete přečíst zde. A koupit tento zážitek můžetezde.

Tipů na dárky pro muže by jsem mohl napsat mnoho, ale už jsem tak učinil v minulosti a určitě články plné tipů na dárky pro muže budu psát i v budoucnosti. Takže další tipy zde již nenapíšu, ale dovolím se Vás odkázat na další skvělé články plné tipů. Já by jsem začal úvodním článkem na tomoto webu Dárky pro muže, nebo si přečetl článek Tip na dárek pro muže v kterém naleznete plno tipů na konkretní dárky pro muže.