Typ na dárky pro muže

Má čeština není idealní. Ale vím, že titulek tohoto článku je špatně, ale i přes to jsem si dovolil jej napsat. Důvod je ten, že několik lidí na internetu hledá typy na dárky pro muže a i těmto lidem by jsem rád pomohl v jejich hledání.


Nedávno jsme s manželkou vybírali dárek pro bratrance. Slavil třicáté narozeniny. Bratranec žije single a má hodně dobře našláplou kariéru. Takovému mladému úspěšnému muži se těžko vybírá nějaký užitečný dárek, protože to co chce si již dávnou koupil. A většinou si to koupil v dobré kvalitě, takže něco kvalitnějšího se mu těžko kupuje. Nakonec jsem se s rodiči (pro bratrance tetou a stredou) a bráchou složili na let balónem. Ten jsme mu koupili zde. Myslím že z dárku byl nadšen. Je to přesně ten typ dárku, který si člověk sám nekoupí, ale když jej dostane, tak si jej užije vrchovatou mírou. U bratrance víme, že neholduje adrenalinu, takže let balónem nám přišlo jako skvělý dárek k třicetinám.

Aby jsme s manželkou  nepřišli po prázdnu, tak jsme chtěli koupit nějaký “levný” dárek pro muže. Nakonec jsme skončili u regionalních potrvin. Objevovat regionální potraviny je určité dobrodružství. Výrobci v okolí jsou pro nás často neznámí a přitom vyrábějí výrobky lepší kvality, než masově vyráběné a cenou bité výrobky v hypermarketechc. Myslím teď co se týče kvality. Proto se nebojte hledat dárky pro muže ve svém okolí. Má li muž rád například pivo, tak zajeďte do místního pivovarku a kupte mu pivo, které v něm vaří. Taková klobása od místního řeznika určitě taky potěší nejednoho muže. Někdy je objevovaní prodejniček, nebo jen nápisů na plotech s výrobky náročné, proto navštivte farmářské trhy, kde najdete výrobce pěkně pohromadě. Myslím si že zabalená klobása od regionálního výrobce s čerstvým chlebem od místního pekaře a naloženým sýrem ze statku z vesnice budou opravdu hodně netradičním dárkem.

Ještě jednou se omlouvám za titulek typ na dárky pro muže a doufám že Vám několik tipů na dárky pro muže pomohly, pokud hledáte další inspiraci tak doporučuji začít článkem dárky pro muže, který přináší další tipy na dárky pro muže.