Tipy na levné dárky pro muže

Blíží se Vánoce a já si myslím, že mnoho lidí hledá levné dárky pro muže. Ne všichni si totiž můžou dovolit kupovat drahé dárky. Někdo zase nekupuje drahé dárky, protože se to nehodí, nebo nechtějí muže přivést do rozpaků. U levných dárků se často stává, že při jejich výběru se pohybujem v stereotypních úvahách a stále nás napadají podobné dárky. Jestli je to i Váš případ, tak mám pro Vás dobrou zprávu. Mám pro Vás několik skvělých tipů na levné dárky pro muže. Před Vánoci se každý dobrý tip hodí, tak doufám že se Vám bude můj seznam líbit.

Tip na levný dárek pro muže


  • Každý muž vlastní mobil, někteří i tablet. Nechci Vás nabádat aby jste muži koupili lepší mobil, nebo tablet, to by určitě nebyl levný dárek. Můj tip na levný dárek je v tomto případě pouzdro na mobil, nebo tablet. Kvalitní pouzdra nejsou tak drahé a na trhu je obrovský výběr od těch nejlevnějších obalů po kvalitní luxusní. Při výběru pouzdra to ale neodbyjte tím že navštívite prvního operátora a tam nakoupite. Dejte si chvíli a projděte si  firmy, které nabízejí mobily. Levný dárek nemusí hned znamenat rychle odbytý dárek.

 

  • Dalším skvělým levným dárkem může být peněženka. Jednou za čas je třeba peněženku vyměnit, protože se opotřebuje. Zkuste si tedy zjístit v jakém životním cyklu je mužova peněženka. Určitě s ní bude někdy ve vaši přítomnosti platit. Pokud vypadá ošuntěle, tak pak máte vyhráno. Ještě si mužovu peněženku pořádně obhlédněte a při nákupu nové peněženky zkuste vybírat peněženku podobnou té co muž má. Každý si totiž na peněženku zvykneme a většinou chceme stejnou nebo podobnou. Někdo má rád plátěné, někdo robustní kožené. Někdo má malou peněženku, někdo venkou. Dobrý výběr peněženek je u Bati. Zeptejte se prodavačky, ona Vám určitě ráda ukáže jaké peněženky mají.

 

  • Můj další tip na levná dárek pro muže je opasek. Každý muž ocení, když má víc opasků. Normálně by ho nenapadlo koupit si několik opasků, ale pokud mu další darujete, tak za něj bude určitě rád. Opasky jsou různé, proto doporučuji pořádně si prohlédnout stávajicí mužův opasek. Někdo nosí s velkou sponou, někdo s malou. Někdo nosí plátěný opasek atp….

 

  • Když už jsme u doplňků, tak další dobrý levný dárek, který můžete muži koupit je kravata. Kravat ve skříni není nikdy dost. Hlavně pokud manželka, nabo přítelkyně ráda mění šaty a chce po svém manželovi, nebo příteli aby k sobě ladili. To se dá dobře docílit právě díky kravatě. Jenže pokud má muž ve skříni jen jednu, tak nejspíš nic nesladí. Proto kravatou coby levným dárkem nikdy nic nezkazíte.

Mnoho dalších tipů na levné dárky pro muže, naleznete v článku na který odkazuji.