Netradiční vánoční dárky pro muže

O tomto víkendu jsem byl na návštěvě u rodičů. Vánoce se blíží a mě zajímalo co bude chtít můj taťka k vánocům. Díky těmto stránkám mám solidní přehled o dárcích, které se mužům kupují a svého taťku celkem dobře. Jenže když jde o praxi, tak teorie je jedna věc a praxe něco jiného. Takže jsem se ho klidně zeptal jaký dárek by si k vánocům přál. Taťka má poměrně hodně koníčků a aktivit. Proto nebývá problém s výběrem vánočního dárku. Ale i přes to jsem se raději zeptal.


Nedávno taťka koupil veterána, starou škodovku. Takže možnost jaký dárek mu mohu dát k vánocům se rozrostl a dobře jsem tušil, že by si přál něco pro veterána. Nakonec se vyslovil pro hodně netradiční vánoční dárek, ale hodně praktický. K vánocům chce led halogenovou lampu, s kterou si bude moci svítit nejen pod autem při opravách, ale při mnoha dalších příležitostí. Výhoda led lampy je kromě všeobecně známé menší spotřebě i fakt, že je méně náchýlná na otřesy a klepnutí. Když si člověk svítí pod autem, tak občas o světlo zavadí a staré lampy měli tendenci rozbíjet se. Když už jsme u světla. Tak by jsem zde rád zmínil další tip na netradiční dárek pro muže. Co kdyby jste mu k vánocům darovali kvalitní čelovku?

Darovat muži k vánocům něco co podpoří jeho zdraví taky není od věci. Po Vánočních svátcích má mnoho lidí výčitky, že se během svátků přejedl a přibral. Proto Váš dárek může po svátcích hodně zabodovat. Teď mě například napadá, že špatnou volbou nemusí být nordic hůlky, helma na lyžování, pokud ji muž ještě nevlastní. Brusle aby mohl bruslit s dětmi nebo vnoučaty. Nový batoh, sport tester atp… těch možností na netradiční vánoční dárek tímto směrem je mnoho. Záleží ovšem na tom, jaký sport muž provozuje a jaké je povahy. Pokud sportu moc neholduje, tak se koukněte na další netradiční dárky pro muže, které zde doporučujem.

Tipy na netradiční dárky pro muže k vánocům

Daruj zážitek

Při procházení obchoďáků nejspíš na prodej zážitků nenarazíte. Proto tyto dárky nejsou tak obvyklé, jako například nový opasek. Ale přitom na takový dárek se hned tak nezapomíná. Co takhle darovat muži k vánocům adrenalin v podobě tandemového seskoku? Nebo pohodu v letu balóně, nebo pivní lázně. Ani jeden zážitek sice o vánocích nevyzkouší hned, ale určitě mu tímto dárkem uděláte radost už o vánocích a určitě se o něm budete bavit již během pohádek, které na štědrý den běží v televizi.

Velký výběr různých zážitků naleznete ZDE.
 

 

Články s další inspirací:

Netradiční vánoční dárky – článek s dalšími tipy na netradiční dárky

Pokud to nechcete s netradičností přehánět a hledáte tip na normální přínosný dárek pro muže, tak možná právě Vy oceníte článek Tipy na vánoční dárky pro muže.

Přeji Vám a celé vaši rodině krásné prožití Vánočních svátků a mnoho radosti z dárků.