Tradiční dárek pro muže

Pominu-li pohlavní rozdíly mezi ženou a mužem, tak dalším rozdílem mezi ženou a mužem je to, že muži se musí během svého života holit tvář. Někde jsem četl že se muž během svého života oholí b průměru 10 000 krát. Je to průměr, některý muž se holí denně, jiný ve větších intervalech a jeho tvář zdobí strniště.


Z vlastní zkušenosti vím, že časem si z holení každý muž udělá stereotyp. Muž přestane uvažovat, že by při nákupu vody po holení mohl sáhnout po jiné značce.Všechno již má odzkoušeno, jenže značky se vyvíjejí a i člověk se s přibývajicím věkem mění. Koupením dárku v podobě věcí potřebné k holení se dostávame k jednomu z nejtradičnějšímu dárku pro muže. Kupte muži něco jiného než používá. Můžete jít buď do vyšší kvality, nebo do jiné značky. Výhoda takového dárku je, že pokud se netrefíte do vkusu obdarovaného muže, tak po několika měsících muž Váš dárek spotřebuje a koupí si to co mu sedí víc. Ale pokud se Vám povede vybrat dobrou vůni, nebo kvalitní holicí strojek, tak se může stát, že díky vašemu dárku muž objeví něco nového. Tradiční dárek pro muže k holení může stát od 100,- Kč ve formě pěny na holení, po několik tisíc, pokud budete chtít muži koupit elektronický strojek.

Tip při výběru tradičního dárku pro muže:

– zní to sice jako nabádani k něčemu neslušnému, ale než půjdete kupovat třeba nové břity do holítka, tak se v koupelně u muže přesvědčte zdali 1. používá holítka (může používat holicí strojek) 2. jakou značku a jaký model. Tento proces nemusíte, pokud se mu rozhodnete koupit nejen nové břity, ale i samotné holítko.

– tak jak u holítek, je dobré se přesvědčit zdali používá vodu po holení, nebo balzám po holení. Někteří muži mají totiž citlivou kůži a proto upřednostňují balzám po holení

Mé zkušenosti s holením. Pěnu na holení nakupuji v Lidlu a to značku Cien. Cenově je levnější, ale kvalitou je tato pěna plně srvonatelná s renomovanými značkami. Holítka a břity použivám Gillette fusion 4, břity jsou dražší, ale vydrží dlouho a s tímto holítkem se při holení nejmín říznu. Gillett razí cenovou strategii tak, že holítka jsou často v akci a břity u něho jsou “levnější”, ale samotné břity většinou za rok slevní jednou. Takže pokud budete hledat nějakou akci na břity, tak ji nejspíš nenajdete. Vodu po holení pravidelně měním, při každém nákupu si v hypermarketu najdu chvíli a hledám pro mě nejpříjemnější vůni. Aktualně mám dvě vody po holení, můžete je vidět na fotografii s oběma jsem spokejen. Vodu po holení často dostávam jako dárek. Proto taky píši tento článek. Zkrátka tradiční dárek pro muže, který potěší jsou věci na holení.

Pokud hledáte netradiční dárek pro muže, tak budete muset kouknout například na tento článek.