Levné dárky pro muže

Jestli hledáte tip na levný dárek pro muže? Tak to jste zde správně. V tomto článku najdete několik dobrých tipů na levné dárky pro muže. Pojďme se na ně podívat. Na úvod bych chtěl zmínit mou úvahu na to co u mě znamená levný dárek pro muže. Za levný dárek v roce 2014 považuji dárek,  který stojí od 100,- – 300,- Kč. Je mi jasné, že každý vnímá pojem levný dárek pro muže jinak. Záleží na vašem příjmu, nebo rodinných zvyklostech. Ale osobně si myslím, že levnější dárek nemá cenu kupovat a dárek nad 300,- Kč již není levným dárkem a teď již nebudu zdržovat a napíši zde několik tipů.


Tipy na levné dárky pro muže

– nedávno jsem psal článek s tipy na tradiční dárek pro muže. V tomto článku jsem doporučoval koupit muži něco na holení a právě můj první tip na dárek je z tohoto směru. Můžete muži koupit vodu po holení. Voda po holení je většinou balena v pěkném balení, takže dárek bude vypadat pěkně a myslím s že žádný muž vodou nepohrdne

–  pokud chcete koupit ještě levnější dárek, tak se poohlédněte po deodorantu pro muže. Každý muž chce vonět i když to třeba nepřizná a kvalitní deodorant se vždy hodí. Dokonce pokud by jste pohledali, tak nemusí být ani tak levný. Všude v drogeriích nalézáme nám známé značky. Ale na trhu jsou i méně známe a kvalitnější pánské deodoranty.

–  dobrým dárkem pro muže může být i kniha. Víte že nejprodávanějším typem knih u nas jsou kuchařky? A nejvíce je dostávaji mladí lidé kterým je 20-30 let? Možná že právě potřebujete koupit levný dárek mladému muži, tak zvažte zdali by neocenil třeba moderní, nebo podrobnou kuchařku.

– pokud víte, že muž často hledá klíče, tak pro Vás mám tip na jeden levný netradiční dárek pro muže. Jde o hledáček klíčů. Na klíče si muž připne přívěsek, který po zatlestkání vydá zvuk. Více se o tomto levném netradičním článku dočtete zde.

levny netradicni darek pro muze kocka

–  pokud za dárek nechcete opravdu moc utrácet a chcete být originální, tak zvažte zdali něco nezkusíte muži vyrobit. Popřípadě upéct, takový dort, který přinesete na narozeninovou oslavu určitě ocení všichni. Nejen oslavenec.

–  v případě že kupujete muži opravdu jen drobnost, tak dárek pěkně zabalte i s obalem se totiž dají dělat velké věci. Pěkná stužka, balicí papír potěší i muže.

Ještě více tipů na dárky pro muže naleznete v dalších článcích na tomto webu.

Další dobré tipy na levné dárky naleznete v článku Dárek k svátku pro muže. Nebo v skvělém článku plných tipů na levné dárky pro muže . Nově také v článku dárky pro muže do 500,- Kč