Valentýnské dárky pro muže 1.díl

Valentýnské dárky pro muže 1.díl

Sháníte dárek pro vašeho manžela, přítele k Valentýnu? Pak jste zde správně. V tomto článku naleznete několik tipů na skvělé dárky k Valentýnu a protože tyto stránky neprovozuje žádný eshop, tak si budu moci dovolit dávat tipy na dárky napříč obory a produkty.


 

Slavit nebo neslavit Valentýna?

Než se vrhnu na jednotlivé tipy, tak zde zkusím nastínit můj pohled na Valentýna. Nechci zde rozebírat to zdali slavit, nebo neslavit. Zdali jde o hnusný americký svátek, který k nám přivádějí obchodníci atd… . Já si myslím, že láska by se měla slavit pořád. Žena i muž by si měli občas kupovat dárečky a jen tak si dělat radost a nemusí být k tomu ani příležitost svátků, výročí. Na druhou stranu pokud tu svátek je, tak proč jej nevyužít. Valentýn může být skvělou příležitostí k darováni i hodnotnějšího dárku a nebude to vypadat hloupě. Hlasy proti budou přicházet hlavně od lidí, kteří nikoho nemají a nemají jej s kým slavit. Na druhou stranu, právě Valentýn může být skvělou příležitostí dát se s někým dohromady, jako například můj Valentýn v roce 2012.

valentýnské dárky pro muže 2017
valentýnské dárky pro muže 2017

Jeden z mých Valentýnů

 

V prosinci 2011 jsem hledal holku. Na internetové seznamce jsem uviděl inzerát od Haničky, která hledala někoho na sportování, hory atd… . Zkusil jsem na inzerát odpovědět, jako milión dalších mužů. Po vánočních svátcích jsme vyrazili na náš první výlet, pak byl další a další. Mezitím vyrážela i s dalšími muži, kteří ji napsali. Hanička se mi moc líbila, tak jsem se snažil získat její přízeň jen pro sebe. Zrovna na Valentýna jsme měli domluvený squash, po squashi jsem ji daroval parfém a pozval na večeři. Tehdy si dárek vzala, dostal jsem od ní první pusu, ale rozloučila se se mnou, že je domluvena s babičkou. Sice mi z tramvaje volala, že by klidně šla, ale když byla domluvena s babičkou, tak jsem smutně odmítl a netlačil na pilu. Asi za 14 dní jsme se dali dohromady a z kamarádky na sport se stala přítelkyně. Po dvou a půl letech manželka a jsme spolu dodnes. O mém valentýnském dárku jsem se zpětně dověděl, že se s kamarádkou o něm bavili, zdali jej vrátit, nebo ne. Jsem rád že jej nevrátila a že jsme spolu. Protože Hanička je úžasná. Někdo může namítnout, že to byl z mé strany kalkul, ale já chtěl dát najevo mé city a Valentýn se k tomu náramně hodil. Valentýn mi pomohl osmělit se, rozhýbat k akci. Za co jsem velice rád. Sice finálně dárek určitě nerozhodl v tom, že jsme se dali dohromady, ale byl to střípek do mozaiky.

Předtím jsem Valentýna nikdy neslavil a jak jsem poznal Haničku, tak jsem byl za ten svátek moc rád.

A teď už konečně k těm tipům. Rozdělil jsem je podle finančních kritérií, protože si myslím, že každý Valentýna slaví nějak jinak. Někdo udělá “jen”, dobré jídlo, někdo koupí svému protějšku drahý dárek.

A tak to dopadlo
A tak to dopadlo

 

Tipy na valentýnské dárky pro muže

 

Levný valentýnský dárek pro muže

Nejlevnější dárky jsou často Ty dárky, které nejvíc potěší. I když často levné nejsou, protože stojí váš čas a čas co si budeme nalhávat je to nejcenější co máme. Mnoho žen a dívek se rozhodne svůj valentýnský dárek vyrobit, nebo například upéct. Recepty či manuály v tomto článku nenajdete, protože by byl dlouhý. Ale můžete si přečíst jiný článek, který se tomu tématu věnuje a to Jak vyrobit dárek k Valentýnu. Ale levné nemusí být jen to co vyrobíte, pokud si stanovíme hranici, že v dnešní době je levné to co je do 500,- Kč, tak dobrým dárkem k Valentýnu může být například levný parfém, nebo nějaký módní doplněk, popřípadě nějaký lechtivý dárek, který si s mužem užijete. Pojďme se na to podívat podrobněji.

 

Levné parfémy, skvělý dárek k Valentýnu

Protože mužské parfémy dlouhodobě mapuji, tak mé tipy budou na odzkoušené parfémy, které mohu doporučit. Určitě Vám neradím jít do hypermarketu, nebo drogerie a tam koupit nějaké low toaletní vody, nebo do parfumérie, tam totiž levné parfémy nemají a proti internetu jsou pěkně předražené. Raději vůni objednejte například na Notinu.

 

Avon Attraction for Him

Tuto vůni jsem dostal od Haničky k vánocům. Tento dárek doprovodila slovy, že ji voní, proto mi ji koupila, tím můj zájem tuto vůni nosit stoupl ještě víc, než by byl bez této věty. Zkuste to na svého muže taky, mě nutit vůně Hanička nemusí, ale někteří muži vůně moc rádi nenosí a často se zapomínají ji používat, takže když mu vůni sem tam pochválíte, tak uvidíte tu změnu. Ale zpět k této vůni. Na to že stojí cca 370,- Kč, tak voní nádherně, dlouze. Což je v dnešní době skoro zázrak. Vůně je hodně dřevitá, ve vůni jsou jen tři složky, dřevo, zázvor a kouřové tóny. Dohromady vytvářejí mužnou vůni, která stojí za to. Mou recenzi si můžete přečíst na Domluvě ZDE.

mužná vůně skvělý dárek k valentýnu
mužná vůně skvělý dárek k valentýnu

 

Koupit tuto vůni doporučuji na Notino mají ji ZDE.

 

Jil Sander for Men

Vyzkoušel jsem již desítky ne li stovky mužských vůní. Některé jsou skvostné, jiné tuctové. Většinou platí, že čím dražší, tím lepší, ale ne vždy to je podmínkou. Zrovna tato vůně mě mile překvapila. Za super cenu (do 500,- Kč) dostanete originální mužskou vůni, která stojí za to. V úvodu dominuje břečťan a máta, v srdci pulzuje pepř s hřebíčkem a v základu vůně hraje hlavní prim cypřiš. Opět krásně mužné, výdrž menší než u Atracctionu i intenzita, ale zase je to víc univerzálnější, takže to ocení hlavně muži, kteří chtějí jednu vůni na vše. Podrobnou recenzi si můžete přečíst na Domluvě ZDE.

Daruj k Valentýnu malé módní doplňky

Nebudu se moc rozepisovat, asi je Vám jasné jaký druh dárku myslím. Pro inspiraci hodím pár obrázků s odkazem na místo, kde se tento dárek dá koupit. Do této kategorie jsem přidal i spodní prádlo.

 

Vtipný dárek

Můj poslední tip na levné valentýnské dárky pro muže zakončím druhem dárků, které se k Valentýnu náramně hodí. Jsou jim vtipné dárky. Smích je kořením života. Vtipných dárků je obrovské množství, stačí vybrat ten pro Vás nejvhodnější. Namátkou můžete muži darovat nějakou erotickou hru, kterou si spolu určitě užijete a uvidíte, že z takového dárku bude váš muž nadšený.Z pohledu muže, který by nebyl :). Nebo nějaké vtipné oblečení, obvzlášť oblíbené jsou různé noční košile atd… .

 

Schválně se koukněte na eshop Hubatacernoska.cz jaký mají skvělý výběr.
 

Další díly seriálu Valentýnský dárek pro muže:

seriál valentýnské dárky pro muže
seriál valentýnské dárky pro muže

Valentýnské dárky pro muže 1. díl – tento článek

Valentýnské dárky pro muže 2.díl – v tomto díle naleznete obrovské množství skvělých tipů na „dražší“ valentýnské dárky, kterými můžete překvapit své muže

Valentýnské dárky pro muže 3.díl – 10 skvělých konkrétních tipů na dárky k valentýnu pro muže, muži Vás budou za ně milovat ještě víc
Další inspiraci na valentýnské dárky pro muže naleznete například v článku Valentýnské dárky pro muže.