Valentýnské dárky pro muže 2.díl

Valentýnské dárky pro muže 2.díl

V prvním díle nového seriálu, jsme se věnovali tomu zdali slavit, nebo neslavit Valentýna. Dále v něm můžete najít tipy na levné dárky pro muže k valentýnu. Pokud Vás něco z toho zajímá, pak se koukněte na první díl . Pokud hledáte tipy na dražší valentýnské dárky pro muže, pak právě pro Vás je tento díl.


Co je pro tyto stránky drahý dárek k Valentýnu? Máme tím na mysli dárky které stojí víc než 500,- Kč. Vím že normálně kdyby šlo o dárky k narozeninám, nebo dárky k vánocům, tak by byla hranice pro definici dražší dárky mnohem výš, ale k Valentýnu se zase extra drahé dárky nedávají, takže u dárků k Valentýnu je to jinak. I když i na Valentýna se dávají pěkně drahé dárky, ale ty pomineme a budeme se věnovat spíš dárkům v cenovém rozpětí 500-4000,- Kč.

 

Tipy na dražší valentýnské dárky pro muže

Pivní lázně pro dva

Většina mužů miluje pivo a jakkoliv žijou aktivně, tak i ti k nezastavení občas rádi vypnou a zarelaxují. A právě do potřeby odpočívat a užívat si piva cílí pivní lázně. Oproti wellnesu jsou většinou trošku dražší, ale na druhou u pivních lázní se nestane to, že by se na ně hned tak zapomnělo. Wellness je totiž časem přebit jiným wellnessem. Pokud koupíte pivní lázně pro dva, tak si pohody užijete z manželem, či přítelem taky. Variant kde jet, kolik zaplatit je mnoho. Záleží na tom, kde bydlíte a taky to kolik chcete do dárku zainvestovat. Já tento zážitek obvzlášť doporučuji. Sám mám zkušenosti s tímto druhem dárků a vždy slavil velký úspěch.

 

Velký výběr různých pivních lázní naleznete ZDE.

 

pivní lázně oblíbený valentýnský dárek
pivní lázně oblíbený valentýnský dárek

Daruj muži k Valentýnu jízdu luxusním autem

Víte o svém muži, že má rád sportovní auta a ještě si žádné takové auto nepořídil. Tak mu svým valentýnským dárkem můžete tento sen splnit. Tedy nenabádám Vás ke koupi supersportovního auta, i když to by váš muž určitě ocenil. Ale můžete mu darovat možnost alespoň na chvíli řídit auto jeho snů. Zkrátka bude moci na nějakou dobu řídit supersport. Možná příjde na to, že jeho sen za to nestojí. Nebo jej to motivuje ještě k většímu pracovnímu úsilí, aby si takové auto koupil. V obou případech myslím, že bude z vašeho dárku nadšen.

 

Velký výběr automoto zážitků naleznete ZDE.

 

TIP: u obou tipů výše zmíněných dárků nejspíš nedocílíte toho, že by si dárek muž užil přímo na Valentýna, ale já myslím že to nevadí na Valentýna si můžete užívat pohodové romantiky, doma, nebo někde na večeři a svůj dárek si může muž vychutnat později. Alspoň budete mít na sebe čas a to je u dvou lidí, kteří se mulují to nejdůležitější.

 

Daruj muži k Valentýnu kvalitní vůni

Již v předchozím díle jsem doporučoval vůně, coby vhodný dárek k Valentýnu. Vůně mohou stát různě a mohou být různé. Vyznat se v nich je složité a vybrat tu pravou ještě těžší. Je mi jasné, že co muž to jiné potřeby. Ale protože mě mužské vůně baví a sám na ně píši recenze ty naleznete na stránkách www.domluva.cz tak i pro tento díl seriálu jsem si připravil tipy na kvalitní mužské vůně, které doporučuji a myslím že muž z ní bude nadšený a Vy ze svého voňavého muže taky.

 

Mé tipy z loňska na Vůně pro muže k Valentýnu naleznete na již zmiňované Domluvě ZDE.

jeden z možných dárků k valentýnu
jeden z možných dárků k valentýnu

S tím seznamem souhlasím i po roce, za rok jsem poznal i další skvělé vůně, takže pro doplnění přidám ještě dvě zajímavé.

Acqua Di Gio Profumo – Armani

Bylinnější pánská vůně pro elegány. Voní to aromaticky, pikantně, ale přitom hodně svěže. Vůně je spíš do teplejšího počasí, což v únoru moc není, ale jaro a léto se blíží. Takže tuto vůni určitě pro to neodsuzujte. V úvodu dominují mořské tóny a trošku to hladí bergamot, srdce vůně to jsou již zmíněné bylinky rozmarýn a šalvěj a v základu je úžasné kadidlo. Je to mužné, je to legantní, není to tuctová letní citrusovka. Já na ni od žen slyšel komplimenty.

 

Koupit Acqua Di Gio Profumo doporučuji na Notino ZDE.

 

Podrobnou recenzi naleznete na Domluvě ZDE.

 

Yves Saint Laurent Body Kouros – Yves Saint Laurent

S touto vůní jsem v poslední době zabodoval u své manželky. Několikrát mě jak voním pochválila a to ji skoro každý den voním jinak. Yves Saint Laurent Body Kouros není extra drahá vůně a nevoní nějak extra dlouze, ale když voní tak své okolí baví. I když je nasládla, tak osloví i starší muže. Vůně je romantická, elegantní. A hlavně není tuctová. Což určitě muži, ale i ženy na muži ocení. V úvodu vůně dominuje eukalyptus s kadidlem na pozadí buší dřevnaté cedrové srdce této vůně. V základu vůně vytváří sladkost benzoi. Je to opravdu zajímavé a pěkné. Podrobnou recenzi naleznete ZDE.

 

Tuto vůni můžete koupit na Notino ZDE.

 

Módní doplňky jsou skvělým valentýnským dárkem

Módní doplňky bodují při každé příležitosti. Hlavně u mužů i když se to nezdá jsou módní doplňky skvělým dárkem, protože mnoho mužů nemá potřebu mít x brýlí, x kravat, x opasků. Příjde jim to zbytečné, ale když je dostanou tak jsou za to rádi. Koukněte se na to v jakém stavu má váš muž peněženku, kolik má kravat, jaké má opasky. V této kategorii dárků se víc rozepisovat nebudu, spíš zde hodím několik obrázků pro inspiraci.

Další díly seriálu Valentýnský dárek pro muže:

Valentýnské dárky pro muže 1. díl – v prvním díle se dovíte, zdali je dobré nebo není dobré slavit Valentýna, taky zde naleznete tipy na levnější valentýnské dárky a jako bonus zde najdete vyprávění o tom jak jsem jednou „slavil“ valentýna já

Valentýnskké dárky pro muže 2.díl – tento článek

Valentýnské dárky pro muže 3.díl – 10 skvělých konkrétních tipů na dárky k valentýnu pro muže, muži Vás budou za ně milovat ještě víc

Mohlo by Vás taky zajímat:

Valentýnské dárky pro muže – jeden ze starších článků na tomto webu, ale pořád hodně dobrý