Vánoční dárek na poslední chvíli

Vánoční dárek na poslední chvíli

Vánoce se kvapem blíží a je mi jasné, jak to asi v jednotlivých domácnostech vypadá. Každý z dospělých členů rodiny má dlouhosáhlý seznam věcí, které má udělat a zařídit. Do toho firemní večírky, či rodinné návštěvy. A někdy se stane, že zjístite že Vánoce jsou opravdu za dveřmi a vy ještě nemáte Vánoční dárek.

Tento článek Vám pomůže v sehnání vánočních dárků na poslední chvíli, tak aby jste nemuseli stresovat.

blíží se Vánoce
blíží se Vánoce

Kde sehnat vánoční dárek na poslední chvíli

Mám kamaráda, který sháněl vánoční dárky pravidelně 24.12. Většinou zašel do hypermarketu a tam něco koupil rodičům. Pokud je 23.12 či 24.12. Tak kromě obchodních středisek máte ještě dvě možnosti. Ale pěkně popořadě.

Kupte vánoční dárek na poslední chvíli v nákupním středisku nebo v obchodě

Mnoho lidí si zvyklo nakupovat věci přes eshopy, ale na ty by jsem u dárků na poslední chvíli nesázel. Eshopy ještě mohou stihnou váš dárek vyexpedovat, ale zásilková služba už to stihnout do štědrého dne nemusí. Jak jsem si všiml, tak letos některé eshopy garantují doručení u objednávek do 19.12. Samozřejmě že budou i vyjímky a to hlavně velké eshopy s výdejnami. Ale raději se po dárcích poohlédněte v klasických obchodech. Sice budou dražší, ale co naplat, třeba se příště poučíte.

TIP: tipuji že tím, že nemáte vánoční dárky, tak nestiháte, proto doporučuji jít do obchodu na “jisto” Tzn. jdu koupit peněženku, tak jdu do Baťi, nebo do nějaké prodejny s koženými výrobky atd… . Není nic horšího než chodit po obchodech a nevědět co koupit.

Pro ty kdo hledají dárek na poslední chvíli. Podle zákona velké obchody na štědrý den nemusí být zavřeny. Ale až 25. – 26.12. Takže možná že je obchod ještě otevřen záleží na provozovately. Pro ty kdo shánějí fyzický dárek ještě odpoledne na štědrý den, pak Vám mohu poradit jedině nonstop pumpy. I tam se dá v nouzi nějaký dárek koupit. Ale raději využijte můj následujicí tip.

Darujte na poslední chvíli zážitek, ten koupíte na internetu

Já osobně zážitkové dárky miluji a nejčastěji doporučuji. Na dobrý nevšední zážitek se nezapomíná a v případě, že se rozhodnete darovat zážitek, tak je jedno že fyzicky nic nemáte, dokonce je jedno i to, že platba za něj ještě prodejci nedorazila. Protože samotný zážitek bude obdarovaný prožívat až později, až se domluví na termínu, který mu bude pasovat. Takže zážitek můžete koupit 24.12. a provizorně vyrobit poukaz, místo toho, který dojde a ten originální dodat až později. Toto je dle mého opravdový dárek na poslední chvíli.

Zážitků je obrovské množství, aby se Vám snadněji vybírali, tak Vás odkáži na zážitky rozdělené podle města. Tzn. muž z Prahy asi nepojede za zážitkem do Ostravy a opačně. Samozřejmě že na trhu jsou i zážitky, které může muž zažít jen na jednom místě v republice.

Podívejte se na nabídku zážitků které můžete darovat.

Zážitkové dárky podle měst:

Zážitkový dárek pro muže Praha
Zážitkový dárek pro muže Brno
Zážitkový dárek pro muže Ostrava

TIP: možná si teď říkáte, proč někomu dávat pod stromeček pivní lázně. Dám mu raději wellness pobyt, který koupím na Slevomatu. Ušetřím a užije si to mnohem víc. Víc muziky za míň peněz. Jenže vy určitě chcete darovat dárek na který se nezapomene. A wellness bude určitě přebyt jiným wellnessem protože na wellnessy lidé jezdí, kdežto pivní lázně, nebo tandemový seskok si běžně lidé nekupují.

daruj na poslední chvíli zážitek
daruj na poslední chvíli zážitek

Daruj peníze

Tak toto je poslední druh dárku na poslední chvíli,kterou nedoporučuji. Důvod je ten, že i když darovené peníze obdarovanému určitě udělají radost. Tak z pohledu dárků je to nejhorší varianta. Na to že někdo dostane peníze na něco co chce obdarovaný rychle zapomene. Darovanými penězi dávate najevo, že obdarovaného vůbec neznáte a nevíte si rady co mu koupit. Taky tím dávate nejevo, že jste si na jeho dárek neudělali ani chvíli času. Obdarovaný nebude mít žádné překvapení. No zkrátka, jestli darovat peníze, tak to už opravdu v tom nejzaším případě. Tuto variantu chápu snad jen u babiček a dědečků, kteří už nikam nechodí a potřeby mladší generace nechápou. Ale i v tomto případě by měli pomoci rodiče.

 

 

Další inspiraci můžete najít:

Vánoční dárky na poslední chvíli –  v tomto článku naleznete podobné tipy těm v tomto článku, ale třeba Vám pomohou