vánoční dárky pro muže - parfémy

Vánoční dárky pro muže : parfémy

Chcete muži k vánocům darovat kvalitní parfém a nevíte jak takový vánoční dárek vybrat? Pak právě pro Vás jsem je tento článek, pomůžem Vám najít vhodný parfém pro muže, který budete moci s klidným svědomím darovat muži pod vánoční stromeček.

Vím jak je složité vybírat parfémy po internetu. Mnohem snadnější je vyrazit do kamenné parfumérie a tam si jednotlivé vůně očuchat v realu a nějakou si tam koupit. Jenže tímto postupém utratíte často i dvojnásobek peněz, než když takový parfém koupíte na internetu a za druhé, stejně si od tama odnesete vůni, kterou Vám nejspíš doporučí prodavačka a která voní Vám, protože onu vůni budete očuchávat Vy. Prodavačka Vám doporučí nejprodávanější vůně, protože ví, že se dobře prodávají a stejně o Vás bude vědět, že nehledáte nějakou specialitku protože nevíte jakou vůni a miance ve vůni muž preferuje. Takže pro prodavačku bude nejsnadnější cesta Vám doporučit klasiky, nebo to co potřebují prodat. Můj koníček jsou pánské vůně a o nich píši na svých  stránkách www.domluva.cz takže mám dobrý přehled o mužských vůních a zkusím Vám poradit, jaká vůně by se mohla líbit vašemu muži. Kromě krátkého popisu Vás v následujicích textech budu odkazovat na komplexnější recenzi a na eshopy, kde tyto parfémy můžete koupit. Přeji Vám inspirativní čtení.

 

Jaký parfémy nosí ježíšek mladému muži?

 

Většina mladých mužů nalezne pod stromečkem vůni z drogerie, nebo od Avonu. Pokud tento dárek nakupují rodiče, tak to většinou je tak, že si myslí, že tyto vůně jsou vrcholem, který parfuméři mladým lidem nabízejí Pokud tuto vůni nakupuje přítelkyně, nebo manželka, která je často mladší, takže například ještě studuje, tak často sáhne také po vůni z drogerie, či hypermarketu a to z důvodu finančních. Jestli se to rozhodnou změnit, tak je odradí ceny v parfumériích. Proto si myslím, že koupit vůni coby vánoční dárek by jste měli realizovat po internetu. A jakou že to vůni doporučuji.

 

Mladý muž by měl pod stromečkem najít nějakou sladkou vůni, která vydrží vonět dlouho a nejlépe by mělo jít o nějakou trendy vůni. Já osobně doporučuji Ultra Male. Nádherná sladká hruška, skořice a vanilka, která voní a voní. Tato vůně se prodává v nádherném flakónu. Možná mezi mladými není tak známa, jak například 1 Milion, ale to jen z toho, že jde o letošní novinku a půjde o trendy vůni, která bude mezi mladými muži bodovat. Víc si o této vůni můžete přečíst v recenzi na Ultra Male . Koupit ji doporučuji na Parfums, koupíte ji ZDE

jaký parfém vybrat muži k vánocům?
jaký parfém vybrat muži k vánocům?

Voňavý vánoční dárek pro muže středního věku

Muži ve středním věku již nepotřebují vonět sladce, jako mladí muži. Takže od sladkých dlouhovonících vůní by jsem přešel víc k dřevitým mužským vůní. Nebudu zde doporučovat nějaké speciality, protože ty nemusí sedět každému. Zkusím zde doporučit mou aktuálně nejoblíbenější vůni, John Varvatos od Johna Varvatose. Nádherná švestka, s fíky, která později přejde v stejně krásnou vůni kůže to vše na mužných dřevitých základech. Vůně nevoní dlouze, ani extra intenzivně, ale to mi nijak nevadí. Díky tomu se dá použivat do společnosti, do práce a vůni nikoho neruším. Zkrátka nádherná vůně v nádherném flakónu dle mého idealní vánoční dárek pro muže ve středním věku. Recenzi na tuto vůni nalznete zde. Na Parfums ji prodávají ZDE.

 

Jaký parfém darovat staršímu muži k vánocům

 

O starších mužích se tvrdí, že víc ocení eleganci a určitou vytříbenost. Takové přívlasty má i mnoho mužských vůní, ale já by jsem šel trošku proti proudu a staršímu muži daroval ležérní klasiku Boss No.6 . Jde o osvědčenou klasiku, která je na trhu mnoho let a stále u mužů boduje. Dokonce jsem si všiml, že i letos firma Hugo Boss nasadila před vánoci reklamu na tuto vůni. Takže muž obdarovaný muž bude vědět, že dostal kvalitní vůni a také na to brzo příjde a to tak, že zjísti že Boss No.6 je skvělou vůni jde o vůni, kterou někteří přirovnávají k vůni jablečného koláče, voní po jablku, skořici a vanilce. Nádherná vůně o které si můžete víc přečíst na stránkách Boss No.6 .

 

Pokud se ležérní vůně bojíte, nebo si myslíte, že by muži slušela spíš elegantní vůně, pak pro Vás mám ještě jeden tip na vůni pro staršího muže. Pak jim může být Luna Rossa Extreme od Prady. V této vůni dominuje nejvíce levandule, vanilka a jantar. Všechny složky vůně voní elegantně, jde opravdu o překrásnou vůni a nebojte se toho přívlastku extreme, vůně určitě nevoní tak intenzivně, aby si o muži, který ji nosí okolí říkalo, že to s vůni přehání. Více si  o Luna Extreme můžete přečíst v krásné recenezi Luna Rossa Extreme – Prada . Na Parfums naleznete tuto vůni ZDE.

 

Samozřejmě že vůně se nemusí vybírat jen podle věku muže. Další z kriterií je například to, zdali jde o sportovní vůni, letní, zimní atd… Pokud je muž sportovec a chcete mu darovat pod stromeček vůní pro sportovce, pak by Vám mohl pomoci můj starší článek, v kterém naleznete tipy na sportovní vůni pro muže.

 

Pokud si myslíte, že vůně není tím správným vánočním dárkem pro vašeho muže a hledáte další tipy na vánoční dárky pro muže, pak by Vás mohly zaujmout tyto články:

Vánoční dárek pro muže

Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže 2015