Vánoční dárek pro muže

Vánoční dárek pro muže

Vánoce se blíží. V televizi vidím první reklamy, v potravinách jsem viděl první čokoládové ozdoby a na mých webech, které přinášejí tipy na dárky pomalu vidím, že se lidé začínají zajímat o to, co letos darují svým blízkým k vánocům. A protože jsme na stránkách, které se věnují dárkům pro muže, tak zde přicházím s několika skvělými tipy na dárky, které můžete muži k vánocům darovat.

Nejsem eshop, takže se nebudu snažit Vám nabídnout něco co potřebuji prodat, nebo na co mám největší marži. Mé tipy jsou upřímné, moderní. Určitě potěší každého muže. Já samozřejmě nevím jaký ten váš muž je, proto jsem si dovolil rozdělit článek na tipy na vánoční dárky pro muže podle věku. V každé věkové kategorii uvedu jeden tip nazážitkový dárek, jeden tip na parfém a na hodinky. Pro některé mé tipy mohou vypadat divně. Ale já si za nimi stojím. Sám vím, jak to dopadá s klasickými dárky, které my muži k vánocům dostávame. Jsou fajn, ale už před dalšími vánoci nevíme, co jsme to loni k vánocům dostali. Byly to trenky? Ne vlastně ponožky 🙂 To jsou praktické a nejvíc frekvetnované dárky, ale pokud chcete muže dárkem překvapit a chcete, aby na Váš dárek nezapomněl, pak raději sáhněte po dárcích trošku víc netradičních a hlavně po dárcích na které se nezapomíná. U zážitku je to jasné, na nevšední zážitek se nezapomíná. U parfémů je to trošku složitější, ale kvalitní mužská vůně muže potěší, určitě s ním bude bodovat a sbírat pochaly. Tento dárek doporučuji hlavně ve chvíli kdy na muže nežárlite a chcete, aby Vám nedělal ostudu. A hodinky, to je můj tajný tip na letošní dárek pro muže, pokud muž ještě nemá krásné náramkové hodinky, tak letos je už pod stromečkem musí najít.

Blížicí se Vánoce
Blížicí se Vánoce

Vánoční dárek pro mladé muže 15-30 let

 

Tuto kategorii jsem posunul do puberty a mládí, protože si myslím, že dnešní kluci kolem 15 roku si zaslouží dospělacký dárek a proto je do dárků pro muže zahrnut.

 

Zážitkový dárek pro mladé muže

 

Mladí muži milují adrenalin. Často se ve svém okolí chvástají, jak jsou odvážní, jak se nebojí žádných výzev. Vyslyšte je a k ježísku mu naježte tandemový seskok s padákem. Popisovat tandemový seskok nemá význam, všichni víme o co jde. Dle mého je seskok skvělým dárkem pro mladého muže. Muži si užijí porci adrenalinu a užije si to i parta kolem muže, která jej může jet podpořit při seskoku. Tandemové seskoky doporučuji koupit zde. Jak to probíhá při tandemovém seskoku jsem popisoval zde.

 

Daruj mladému muži k vánocům vůni

 

Mladí muži se chtějí líbit krásným dívkám. A jedna z věcí, kterou mohou u mladých dívek bodovat je to, že budou dobře a kvalitně vonět. Určitě mají v poličce deodorant, nebo nějakou vůni z drogerie, či od Avonu. Ale kvalita ve vůních se nachází někde jinde a to v parfumériích. Tam ji naleznete hodně, ale naleznete zde i vysoké ceny. Proto tento vánoční dárek doporučuji koupit v eshopu na internetu, ušetříte nemalý peníz. Jenže problém eshopů je ten, že si tu vůni neočucháte. Je mi jasné, naslepo se vůně těžko kupuje. Já mám ale i tak pro Vás tip. Já se vůním věnuji a mapuji mužské vůně na trhu a proto vím, že nejlepší je muži koupit na slepo nějakou osvědčenou vůni, než experimentovat. Já si myslím, že pro mladé muže, je dobrá sladká vůně, která je vhodná do klubů a na diskotéky a v té se letos urodil nový král. Tím je toaletní voda Ultra Male od firmy Jean Paul Gaultier. Jde o sladkou vůni, kde z počátku nádherně voní hruška a později skořice a  úžasná vanilka . Jde o takovou vánoční kombinaci vůní. Toaletka voní silně a dlouze. Víc si můžete o Ultra Male přečíst zde. Pokud se budete ptát ve svém okolí na vůni pro mladé muže, tak možná často uslyšíte, že mu máte pod stromeček darovat vůni 1 Milions. To je dobrá a prodávaná mužská vůně, ale pokud chcete být opravdu horce s dárkem trendy, tak sáhněte po Ultra Male. Protože tím pádem darujete hit následujicích let. Tuto vůni doporučuji koupit na Parfums.cz ZDE.       

 

Vanoční dárek hodinky

 

Mladí muži už většinou náramkové hodinky mají. Jde totiž o módní doplněk, který je praktický a mladí muži se většinou s nimi rádi okrašlují. Ale je mladý muž sportovec? Jestli ano, tak by jste mu k vánocům mohli koupit sportovní hodinky. Pěkný výběr sportovních hodinek s mnoha funkcemi nalezente zde.

 

Vánoční dárky pro muže 31-45 let

 

Daruj muži k vánocům zážitek

 

Někteří muži v těchto letech si myslí, že už je čeká jen stereotypní život. Mnoho mužů v těchto letech přestává aktivně žít a plně se věnují práci a rodině. Proto by nebylo na škodu je trošku rozptýlit. Já osobně by jsem muži v tomto věku daroval k vánocům školu smyku. Jde o zážitek jak adrenalinový, tak užitečný. Muž si vyzkouší a naučí jízdu ve smyku. Což se mu bude hodit i do budoucna, až se svým autem dostane realný smyk. Tento zážitek doporučuji koupit zde.

 

Vůně skvělý vánoční dárek pro muže středního věku

daruj k vánocům vůni
daruj k vánocům vůni

Darujte muži krásnou vůni. Mě nedávno uchvátila vůně John Varvatos od Johna Varvatose . Nádherná švestka, která později přechází v stjně krásnou vůni kůže. To vše na krásném dřevitém základě. Vůně opravdu nádherně vonící, mužná idealní pro podzimní a zimní dny. Vůně je dřevito, ovocná jemně sladká. Zde si můžete přečíst velkou recenzi na tuto vůni John Varvatos . Tuto vůni doporučuji koupit na Parfums.cz mají ji ZDE.

 

Daruj muži k vánocům hodinky

 

Pokud muž ještě nevlastní módní hodinky, pak by jste jej mohli tímto skvělým vánočním  dárkem překvapit. Asi nemá cenu popisovat, jaké hodinky by vašemu muži slušely. Nejlepší je kouknout se na nabídku do nějakého eshopu. Já doporučuji koupit hodinky zde.

 

Vánoční dárky pro muže 45+

 

Mnoho mužů v tomto věku již rezignuje  na něco nového. Stereotyp vyjma vyjímek je na popisu dne mnoha mužů. Dle mého by to měl váš dárek tento stereotyp nenásilně narušit. Pojďme se podívat na konkrétní tipy.

 

Daruj muži k vánocům klidný zážitek

 

Adrenalinové zážitky nechme pro mladší muže. A tomuto muži kupte klidnější zážitek. Samozřejmě podku víte, že muž tihne k adrenalinu, pak mu darujte adrenalin. Ale já osobně si myslím, že muži ve věku 45+ ocení spíš pivní lázně, nebo let balónem. Velký výběr různých pivních lázní naleznete zde.

 

Vůně je skvělým vánočním dárkem  

vůně jako vánoční dárek pro muže
vůně jako vánoční dárek pro muže

Ke zralém muži patří i skvělá elegantní vůně, s kterou bude ve společnosti bodovat. Můžete muži koupit klasiku, nebo odzkoušené kousky. Ale tak to bude s vaším vánočním dárkem tak trochu jak s tím stereotypem o kterém jsem mluvil v úvodu. Zkuste muži darovat modernější originální vůni. Já doporučuji vůni Luna Rossa Extreme od Prady. Vůně aromatická, kořenitá, ale přesto je svěží. Z počátku ucítite jalovec, později levanduli s vanilkou na pozadí jemně voní pepř. Vůně voní dlouze. Intenzita je taková aby vůně krásně voněla, ale přitom neobtěžuje. Zkrátka krásná elegantní vůně pro zralého muže v krásné láhvi. Tuto vůni doporučuji koupit na Parfums.cz ZDE. Obsáhla recenze vůně Luna Rossa Extreme.

Tipy na vánoční dárky pro muže
Tipy na vánoční dárky pro muže

Další články s tipy na vánoční dárky:

Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže 2015

Tipy na vánoční dárky pro muže

Tip na vánoční dárek pro muže