Vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám

Vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám

Říká se, že kdo umí rozesmát další lidi má neocenitelný dar od boha. Smích a hůmor nemusí přinášet jen člověk, či roztomilé zvíře, ale i vtipný dárek. Proto se vtipné dárky často k narozeninám dávají a obvzlášť vhodné jsou ke kulatým narozeninám. Většinou to má čtyři dobré důvody.

Důvody proč se vtipné dárky dávají k 40. narozeninám:

  1. Jak už jsem zde zmínil hůmor, úsměv, vtipy to je koření života.
  2. Lidé kteří slaví své 40. narozeniny si často kladou otázku, nestárnu, nejsem už starý. Vtipný dárek jejich obavy muže vhodně rozptýlit. To totiž vtipné dárky umí.
  3. Vtipné dárky nejsou tak drahé. Takže pokud se na dárek pro muže k 40. narozeninám skládáte a nechcete muži gratulovat s prázdnou rukou, pak by vtipný dárek mohl být tou správnou drobností do ruky
  4. Vtipných dárků jako druhů je obrovské množství, takže máte z čeho vybírat

Tipy na nejoblíbenější vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám

Tipy na nejoblíbenější vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám
Tipy na nejoblíbenější vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám

Kniha s překvapením

Většina mužů si už kolem čtyřicítky myslí, že všechno ví a všemu rozumí. Takže se už nemusí ničemu učit, to nechávají na mladších, hlavně na svých dětech. Takže si asi dokážete představit udivenou tvář muže, který rozbalí svůj dárek a zjistí, že dostal nějakou knihu. Jako například Léčivá kniha Bio kuchařka , nebo například 40 „manuál jak přežít 40“ atd.. . Když však knihu rozevře tak zjistí, že kniha není knihou, ale úkrytem pro malou láhev slivovice. Myslím, že toto zjistění jej jak pobaví, tak i ujistí, že Váš dárek bude mít rád. Knih coby úkrytu je vícero druhů. Doporučuji na nabídku kouknout ZDE.

TIP: při rozbalování a zkoumaní tohoto dárku doporučuji obdarovaného muže natáčet, nebo minimálně fotit rychlým foťákem, jeho měnící se reakce budou stát za dokumentaci.

Plechová značky zákaz rychlosti nad 40

Značka se čtyřicítkou je obvzlášť oblíbeným dárkem. Skvěle se s ní dělají narozeninové fotky. Na fotkách je hned znát, co se slaví. V práci máme takovou značku, ale s padesátkou a je to putovní dárek, Vždy ji dostane kolega, který slaví 50 narozeniny a když pak slaví někdo jiný, tak putuje zase dál. Jeden z důvodu je ten, že sice značka je fajn, ale většinou po oslavách není kde dát. Tak jsme z ní udělali putovní dárek. Značku zákaz jízdy na 40 s přáním k narozeninám doporučuji koupit ZDE.

TIP: aby jsem rozvedl ten náš dárek, je to jen jako dplňkový vtipný dárek k hlavnímu dárku, na který se skládáme. Lidé co se na dárek složí se na značku podepíši fixem. To se pak při předávaní značky „štafety“ smaže a podpisy se udělají nové.

Textil s potiskem

Textily s potiskem jsou různé. Od trik s vtipným obrázkem, textem. Po zástěry s potiskem vypracovaného mužského těla. Po noční košile s vtipným obrázkem. Je toho opravdu hodně a je jen na Vás co vyberete. Já jen doporučuji vybrat něco u čeho je šance, že to bude muž nosit. Je li například muž manažerem v nějaké firmě, tak nejspíš některé vtipné trika nosit nebude. Nezavadí li muž o kuchyň, tak zástěru s potiskem raději nekupujte. Já osobně se nejvíc přikláním za noční košile s potiskem. U tohoto druhu textilie ani nevadí to, že netrefíte přesně velikost. Hlavně v případě, že koupíte o velikost větší noční košili.

Noční košile s vtipným potiskem koupíte ZDE.

Zástěry s vtipným potiskem koupíte ZDE.

Další vtipné dárky pro muže k 40. narozeninám

Mohl by jsem zde přinášet další a další tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám, ale těmi tipy by jsem Vás jen zahltil. Pokud ještě hledáte něco jiného než jsem Vám doporučil, pak doporučuji kouknout na nějaký eshop s vtipnými dárky. V eshopu si v klidu vyberete a objednáte. Můžete taky vyrazit do nějakého obchodu s ptákovinami ve vašem městě. Ale z vlastní zkušenosti vím, že jsem v takovém obchodě nadšen, ale vždy mi tam chybí čas na výběr toho nejlepšího dárku. Zkrátka emotivně koupím tu největší ptákovinu, kterou zrovna mám před nosem. Proto od jisté doby raději nakupuji tento druh dárků na eshopech.

Velkou nabídku vtipných dárků k 40. narozeninám naleznete ZDE.
 

Podobné články:

Vtipný dárek ke čtyřicátinám – článek podobný tomuto článku, ale na jiném portálu

Dárky pro muže k 40. narozeninám – pokud sháníte i normální dárek k 40. narozeninám pro muže, pak by se Vám mohl hodit tento článek

Dárky pro muže k narozeninám 40 – ještě jeden tip na článek podobného ražení