Zážitkové dárky pro muže Ostrava

Mnoho lidí rádo daruje zážitky. Zážitky muži milují. Každý obdržený dárek je pro nás zážitkem. Každá nevšední chvílie, nebo i chvíle všední, při které se cítíme jinak než normálně. Někdy to jsou chvíle kdy jsme s osobou nám blízkou, někdy je to chvíle kdy zažíváme nechtěný adrenalin. Já teď pominu tyto zážitky, které můžete i nemáte možnost muži darovat a zmínim zde zážitky, které můžete muži z Ostravy darovat.


Mnoho mužů v Ostravě žije fotbalem, nebo hokejem. V hospodách v práci probírají s kamarády, jak jejich oblíbený Baník,Vítkovice o víkendu hráli. Nesledovat sport a výsledky ostravských celků v Ostravě nelze. Pokud Váš muž i občas na fotbal, nebo hokej zajde, tak zvažte, zdali by neocenil pernamentku Baník, nebo Vítkovice. Zažít atmosféru na stadionech je nevšední zážitek. Pokud tam chodí s kamarády pravidelně, tak se tomuto zážitkovému dárku vyhněte, protože určitě chodí s kamarády společně a sedí vedle sebe. S pernamenkou by seděl někde dál od nich a to by nebylo ono.

Další ostravský fenomén je hudební festival Colours of Ostrava. Tento hudební festival je zážitek na který se nezapomíná. Výhoda mužů kteří žijí v Ostravě je ta, že večer sednou na tramvaj, nebo auto a za pár minut v klidu usínají ve své posteli. Nemusí tedy spát někde v přeplněném stanovém městečku, nebo na hotelu. Při nákupu tohoto dárku si pohlídejte, aby se muži líbily žánry, které na Colours of Ostrava hrají. Muž který poslouchá heavymetal nejspíš tento festival neocení. Rocker už nejspíš ano. Kromě zahraničních kapel hraje na festivalu hodně známých českých kapel, takže někdo si festival užije jen tím, že chodí po českých kapelách.

Další zážitkový dárek pro muže Ostravy, který by jsem doporučil jsou sedmimílové boty. Už jste je nejspíš viděli. Jde o takové nádstavce na boty, s kterými můžete skákat. Než aby jsem kostrbatě popisoval, jak fungují, tak přikládam video se sedmimílovými botami. Tento zážitek můžete muži z Ostravy koupit zde.

Hodně kupovaným zážitkem nejen pro muže je let v horkovzdušným balóně. Nad Ostravou je každou chvíli vidět nějaký balón, který pomalu letí nad městem. Já vždy těm lidem závidím. V klidu totiž pozorují Ostravu. Let balónem je oblíbeným zážitkem, který ocení každý muž. Mezi ostraváky je oblíben tento provozovatel.

Kromě špatného ovzduší, těžkého průmyslu, již zmiňovaného Baníku a Vítkovicemi je Ostrava brána jako město kde se holduje pivu. Ostrava má slavnou Stodolní, pivovar Ostravar atd… a tak jako každé město a městečko má i Pivní lázně. Pivní koupel s masáži vyhledáva mnoho mužů. Jestli si myslíte že by se tento dárek líbil Vašemu muži, tak mu jej můžete koupit zde. Pokud jste žena muži blízká, tak určitě muž ocení, že s ním do lázní půjdete, tento dárek si užije víc nejen muž, ale i Vy. Více se o pivních lázních v Ostravě pro dva dočtete zde.

Ostrava není tak bohaté město, nejezdí zde tolik luxusních aut jak někde jinde. Snem mnoha mužů nejen v Ostravě je vlastnit tak výkonné auto.Tento sen se mnoha mužům nesplní. Ale zážitek z řízení silného auta mu můžete dopřat. Silná auta se  půjčují a projížďka v něm je jeden z nejprodávanějších zážitkových dárků pro muže. V Ostravě půjčují napříklád Porshe. Tento zážitek můžete muži koupit zde.

Zážitků, které múžete muži v Ostravě darovat je mnoho, já jsem zde zmínil ty nejoblíbenější. Na závěr jsem si nechal poměrně novinku, nebudu ji zde kostrbatě popisovat jde o landkiting. O co jde se uvidíte na videu a co tento zážitek obnáší i možnost zakoupení tohoto nevšedního zážitku pro muže naleznete zde.

Další zážitky, které můžete muži z Ostravy a jeho okolí darovat naleznete v článku Dárky pro muže Ostrava .