Zážitkové dárky pro muže

Darovat někomu nevšední zážitek, je dle mého nejlepší možný dárek, který můžete někomu darovat. Dnešní doba těmto dárkům přeje. Kdysi když jste si vymysleli nějaký netradiční zážitek a chtěli jste jej zprostředkovat (darovat) muži. Tak jste museli shánět někoho kdo zážitek sám provozuje a domluvit se s ním, aby pro muže zážitek zprostředkoval.


Dnes stačí v klidu u počítače vybrat vhodný dárek u zážitkových agentur a z pohodlí a bez starostí zážitek objednat. Já mám nejraději firmu Essence, s kterou mám dobré zkušenosti a zážitky mě od nich nikdy nezklamaly. Firma Essence má velký výběr různých zážitků, takže myslím si, že si u ní vybere každý. A pokud si nebudete jisti jaký zážitek muž, pro kterého dárek sháníte preferuje, tak není nic snadnějšího, než zaplatit poukaz a samotný výběr nechat na muže. Nabídku zážitků naleznete zde. A poukaz můžete muži koupit zde.

Proč mám rád zážitkové dárky

 

Zážitky a netradiční chvíle, jsou ty věci, které si pamatujeme po celý život. Schválně vzpomenete si na nějaký dárek, který jste dostali třeba před pěti lety od svých rodičů k narozeninám? Pokud to nebyl nějaký opravdu hodnotný dárek, tak si myslí, že si na ten dárek nevzpomenete. I když jste určitě měli velkou radost z dárku. A teď si vzpomeňte na nějaký adrenalinový zážitek, nebo krásný zážitek. Určitě si na něj vzpomente. Protože na krásné a netradiční chvíle se jen tak nezapomíná. Tyto chvíle Vám nikdo nevezme, jsou jen a jen vaše. A to je síla zážitků.

Nejsou zážitkové dárky pro muže drahé?

 

Nevím zdali jste se již koukali na zážitky které nabízí firma Essence. Možná Vám přišlo, že některé zážitky jsou příliš drahé z pohledu délky prožitku a ceny. Což na první pohled může vypadat, jenže zážitkový dárek má několik fází, které obdarovaný muž a jeho okolí prožije. Takže finálně nejde jen o darováni samotného zážitku, ale i o emoce před a po prožití zážitku. Pokud muži darujete nějaký adrenalinový zážitek, tak vězte, že než dojde k samotnému adrenalinovému zážitku. Tak si obdarovaný muž užije vlastních obav, zdali dávku adrenalinu a odvahy zvládne a věřte že pokud adrenalinové sporty nejsou mužovým koníčkem, tak ty obavy má každý. Dalším bonusem adrenalinového dárku bude vyprávění a chlubení se po prožití dárku. Samotný zážitek můžou sledovat mužovi blízcí. To vše je spojeno se zážitkovým dárkem. A nemusí jít hned o nějaký adrenalinový zážitek. Někteří muži ocení například gurmánský zážitek atp… Pokud je zážitkový dárek nad vaše možnosti, tak zvažte oblíbenou možnost a to složení se na dárek.

Tandemovy seskok (2)

Nejlepší zážitkový dárek pro muže

 

Asi Vás zklamu, ale univerzální radu na to, který zážitek je nejlepší Vám nedám, protože pro každého muže to může být něco jiného. Proto se zamyslete jaký zážitek muž ocení. Já například vím, že můj taťka by určitě neměl radost s tandemového seskoku s padákem, ale určitě by se mu líbilo například driftování, nebo škola smyku. Zkrátka než koupíte nějaký zážitkový dárek, tak si pořádně zamyslete, zdali s tímto dárkem u muže zabodujete.

Mé tipy na zážitkové dárky pro muže

 

Přes výše napsaný text, zde přináším pár tipů na netradiční zážitky, které jsou u mužů oblíbené.

Mnoho žen svým mužům kupují zážitek ve formě driftování. Driftování je jízda v autě v kontrolovaném smyku. Driftování je motosport, který je čím dál tím více populárnější. Bonus tohoto dárku je v tom, že muž kromě adrenalinu dostane i cenné zkušenosti, jak se má chovat během smyku v autě coby řidič. Ještě lepším zážitkovým dárkem co se týče užitečnosti může být škola smyku. Kde se bude učit zvládat smyk se svým autem. Nejoblíbenějším zážitkovým dárkem je bezesporu tandemový seskok s padákem. Nebo let balónem.

zivotni styl

Já mám pro Vás ještě jeden tip na netradiční zážitek. Jde o novinky mezi adrenalinovými sporty. Mám na mysli flyboarding. Je to zážitek na a ve vodě. Kdy se muž vznáší nad hladinou. Vznáší se díky trysek s proudem vody. Flyboarding je stále žhavou novinkou. Jeho oblíbenost po celém světě stoupá. Určitě je to dáno i tím, že si tento zážitek užívá nejen muž, který je na fylboardu, ale i doprovod. Více se o flyboardingu dočtete například na těchto stránkách o flyboardingu.

Dobrým článkem plným dalších tipů na zážitkové dárky pro muže je článek o netradičních dárcích pro muže.

Zážitkové dárky pro muže podle místa kde muž bydlí

Je dosti pravděpodobné, že muž který bydlí v Praze uvítá dárek, který může využít v Praze a jeho okolí a naopak muž z Ostravy bude rád za zážitek z jeho okolí. Proto jsem sepsal několik tipů na zážitkové dárky podle místa mužova bydliště.

Zážitkový dárek pro muže Praha
Zážitkový dárek pro muže Brno
Zážitkový dárek pro muže Ostrava

Nejprodávanější zážitkové dárky pro muže

Let balónem

Let balónem je oblíbeným dárkem z několik důvodu. Prvním z nich je ten, že kromě času není kladen žádný nárok na mužovu kondici, um. Zkrátka zážitek si užije. Pokud se muž nebojí výšek, tak nevidím v darování žádnou překážku. Zážitek není extra adrenalinový, takže oslovuje největší skupinu mužů a je obvzlášť vhodný pro starší muže. Víc si můžete přečíst v článku, kde popisuji osobní zkušenost s letem v balóně ZDE.

Let balónem doporučuji koupit ZDE.

let balonem zažitek pro muže
let balonem zažitek pro muže