10 tipů na dárek k 30. narozeninám

10 tipů na dárek k 30. narozeninám

Není to tak dávno co jsem slavil sám třicáté narozeniny a mnoho lidí v mém okolí taky. Takže si živě ty oslavy a dárky pamatuji. A taky si pamatuji, jak nebylo vůbec lehké dárek vybírat.


Určitě jsem nemohl jet podle nějaké vytvořené šablony. Protože jeden kamarád již měl osmiletého syna a další byl zase svobodný a cestoval po světě. Zkrátka v třiceti lidé dělají různé věci. Ale většina již v těchto letech tíhne k usazení a k rodině. Profil třicátníků jsem zde nechtěl rozvádět, co chci spíš říct je to, že zkrátka ten nejlepší dárek budete muset vybrat Vy protože Vy mladého muže znáte a víte co by se hodilo, já Vám jen zkusím napovědět.

Hodinky

U všech kulatých narozenin vždy mezi prvními tipy doporučuji kvalitní hodinky. Dle mého je to totiž úžasný dárek, který pokud koupíte trošku kvalitnější model klidně vydrží i do dalších kulatých narozenin. Což například u super notebooku, mobilu se říct nedá. Ty minimálně morálně zastarají již za rok, dva i kdyby šlo o sebelepší kousky. Kdežto takové hodinky. Nejen že budou ukazovat čas, ale budou hlavně zdobit muže. Hodinky dnes dělají z muže opravdové muže. Pro inspiraci zde přikládám několik modelů, které se k třicátníkům hodí.

hodinky k 30. narozeninám
hodinky k 30. narozeninám jsou opravdu stylovým dárkem

 

Tyto, ale nejen tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Let vrtulníkem

K 30. narozeninám můžete mladému muži darovat i nějaký netradiční zážitek. Ten musí být hodně netradiční, protože pokud nebude netradiční, tak bude rychle zapomenut, mezi dalším zážitky, které si muž buď sám vytvoří, nebo dostane. Mezi hodně netradiční zážitky, je například let vrtulníkem. Letět vrtulníkem se většině lidí nikdy za život nepovede. Tento netradiční zážitek nemusí být ani tak drahý, jak si myslíte.

Schválně se na možnosti darovat let vrtulníkem koukněte ZDE.
 

netradiční dárek k 30. narozeninám
Netradiční dárek k 30. narozeninám, let ve vrtulníku. To je přesně ten typ zážitků na který se hned tak nezapomene.

Tandemový paragliding

U netradičních zážitkových dárků by jsem se ještě rád zdržel. Protože si myslím, že jsou to jedny z nejlepších dárků.Co takhle darovat mladému muži možnost tandemového paraglidingu. Tento dárek je obvzlášť oblíbený mezi mladými. Je v něm jak adrenalin, tak poznávaní nepoznaného. Mladého muže může při zážitku sledovat jak rodina, tak kamarádi a kamarádky. Zkrátka samotný zážitek nemusí být zážitkem jen pro samotného muže, ale může jít o další událost. Tanedmový paragliding není ani tak extrémně drahý, takže já si myslím, že je to ideální dárek.

Sám jsem zažil kamaráda, který tento zážitek dostal k třicetinám a pak se stal tento sport jeho koníčkem. My se na něho občas chodíme dívat.

Tandemonvý paragliding doporučuji koupit ZDE.

zážitkový dárek k třicetinám
Zážitkový dárek k třicetinám stojí vždy za to. Posuďte z obrázku sami, není to nádhera? Já myslím že je.

Squash s Janem Koukalem

Prvně jsem si myslel, že s tipy na zážitky coby dárkem k 30. narozeninám již skončím, ale uvědomil jsem si, že kromě vzduchu jsem žádné další zážitky nenalezl a hlavně narazil jsem opravdu na lahůdku, která musí nadchnout mladé sportovní muže. Hlavně Ty kteří hrají squasch. Budou moci zažít jednu inviduální tréninkovou lekci s Janem Koukalem. Asi nemá cenu tuto squashovou legendu představovat. Kromě pár rad si s ním Koukal i na chvíli zahraje zápas.

Tento zážitek můžete kopit ZDE.
 

Eurovíkend

Všichni lidé, obvzlášť ti mladí rádi cestují, proto si myslím, že darovat eurovíkend je skvělé. Nejspíš by jste měli darovat eurovíkend pro dva, ať si muž sebou vezme osobu blízkou. Eurovíkendy jsou super i tím, že nestojí tolik co klasický týdenní zájezd. Spíš než další slova Vás odkáži na nejprodávanější eurovíkendy.

 

 

Knihy

Od eurovíkendu se mi bude dobře přecházet k dalšímu tipu dárku, který můžete muži darovat. Možná že jste již na knihy zanevřeli a tvrdíte o nich, že je to věc staromódní a jen zavází. A kupovat knihu mladému muži je šílenost, ale dobře zvolená kniha muži určitě udělá radost. Knihy jsou uceleným zdrojem informací. Jsou to věcné dárky, které se mohou předávat z generace na generaci. Nejsou tak drahé, takže pokud sháníte levný dárek, pak právě kniha může být tím pravým dárkem. Knihou můžete podpořit i mužovy koníčky. Když už jsme tu měli ty eurovíkendy, tak například pro muže, který rád cestuje může být k nezaplacení nějaký kvalitní knižní průvodce. Ty nejsou vůbec levné, ale když je na cestách máte, tak jste za ně rádi. Často totiž zjistíte, že můžete vidět, ochutnat něco ještě dalšího a lepšího, než to o čem se dočtete na internetu.

 

Vtipný dárek

U tipů na levnější dárky ještě chvíli zůstaneme. I když ke kulatým narozeninám se většinou kupují hodnotnější dárky, pak někdy tomu tak není, například mezi kamarády a kamarádkami se zas tak hodnotné dárky nedávají. A právě do této skupiny se vtipné dárky náramně hodí. S vtipným dárkem si totiž užije hodně legrace. Možná by se slušelo zde zmínit konkrétní tipy vtipných dárků, ale to zde neudělám, protože těch tipů je mnoho, raději Vás odkáži na jeden eshop, kde je obrovské množství takových dárků. Určitě si nějaký vyberete.

 

Já nakupuji vtipné dárky ZDE.
 

Kožená kapsa přes rameno

Nedávno jsme se v práci s muži bavili o tom,že již kapsy dávno na nošení klíčů, peněženky, mobilů nestačí. Vše je pořád větší po kapsách to vypadá divně a ne vždy do kapsy vlezou. Proto každý z nás již nosí kapsu přes rameno. Do práce spíš sportovní, ale do společnosti máme skoro všichni koženou elegantní kapsu. Pokud mladý muž takovou kapsu nemá, pak je to možná pro Vás příležitost. Můžete mu takovou kapsu k jeho třicetinám darovat.

Pro inspiraci přikládám foto jedné takové kapsy.

kožená kapsa přes rameno k 30
kožená kapsa přes rameno ideální dárek k třicetinám

 

Tuto kapsu, ale i mnoho jiných můžete koupit ZDE.
 

Kvalitní opasek

Opasků není nikdy dostatek. Proto si myslím, že není špatné k třicátým narozeninám darovat opravdu kvalitní opasek. U opasků vůbec nevadí, že již nějaký muž má.

opasek k třicetinám
opasek k třicetinám

 

Tento nádherný opasek mají  ZDE.

Další inspiraci

Slíbil jsem Vám 10 tipů na dárky k 30. narozeninám pro muže a zatím jsem jich zmínil devět. Desátý tip nebude tip na konkrétní další druh dárků, který můžete darovat, ale budou to tipy na další podobné články, které se dárkům k třicátým narozeninám pro muže věnují.

Dárek k 30 narozeninám pro muže – na stránkách www.30let.cz je několik článků, které se věnují dárkům k 30. narozeninám výhradně pro muže, tento je jeden z poveděnějších

Dárky k 30. narozeninám – na stránkách www.k-narozeninam.cz se nedávno objevil skvělý článek, v kterém jsou další tipy, které by Vás mohly inspirovat

Dárky pro muže k 30. narozeninám – starší, ale pořád užitečný článek na tomto webu, který se tomuto tématu taky věnuje

Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám – další článek plný skvělých tipů