Dárky pro muže k 40. narozeninám

Dárky pro muže k 40. narozeninám

Muži kolem čtyřicítky většinou neví kde dřív skočit. Musí živit rodinu,splácet dluhy, starat se o rodinu a k tomu mnoho dalších věcí a k tomu se blíží jeho čtyřicetiny, které mnoho lidí vstupem do středního věku, kdy už mládí je za nimi. Tzn. to že jim bude čtyřicet těžce nesou. Někteří z toho mají dokonce deprese.


Proto si dejte pozor, aby jste dárkem k těmto narozeninám muži nedali najevo že stárne. Spíš mu dárkem ukažte možnosti co může dělat.Podpořte jeho aktivity, udělejte mu radost něčím elegantním.

40. letý muž
40. letý muž

Vím vybrat dárek k 40. narozeninám není vůbec snadné. Mnoho mužů má dobře rozjetou kariéru a koupili si již vše po čem toužili. Ale nebojte se právě proto vznikl tento článek, aby Vám poradil jak na dárek k 40. narozeninám.

Tipy na dárky k 40. narozeninám

Zážitkový dárek

Silný zážitek může muže přivést na jiné zážitky, než na to že stárne a že jede v nekonečném stereotypu. Práce, rodina, další povinosti. Aby byl zážitkový dárek dobrým dárkem, tak musí jít o neobvyklý dárek a nesmí jít proti mužově povaze. Ne všichni muži například milují adrenalin. Muži který vlastní luxusní auto, možnost řídit jiné luxusní auto nejspíš nic nepřinese a váš dárek bude rychle zapomenut, nebo dokonce nevyužit. Většinou totiž oslavenci darujete a on si teprve domluví, kdy zážitek prožije. Pojďme se podívat na Ty nejoblíbenější.

Tandemový seskok padákem

tandemový seskok skvělý dárek k 40. narozeninám
tandemový seskok skvělý dárek k 40. narozeninám

Asi nemá moc význam tento zážitek popisovat. Tandemovým seskokem darujete pořádnou porci adrenalinu a vůbec nevadí, že volný pád bude trvat jen několik sekund. Protože na Váš dárek bude muž vzpomínat celý život. Což například na dobrou flašku, kterou určitě již mnohokrát dostal si už nevzpomene.

 

Velkou nabídku tandemových seskoků nalzenete ZDE.
 

Pivní lázně

Muži milují pivo a určitě mají rádi i wellness a pivní lázně tyto dvě mužské libůstky kloubí pěkně dohromady. Pivní lázně jsou různé, od krátkého koupání v kádi v chmelovém roztoku a při tom popíjení piva po celo víkendový pobyt v pivních lázních s jídlem, masáží atd.

Podívejte se na možnosti různých variant,pivní lázní bez ubytování.
 

Pivní lázně s ubytování.
 

TIP: tento dárek kupujte pro dva, ať si muž veme sebou osobu blízkou. Ve dvou se totiž takový zážitek prožívá mnohem intenzivněji. Další tip je tento. Určitě Vás napadlo, že by nemusel být špatný i kvalitní wellness pobyt. Já moc tento typ dárků nedoporučuji. Lidi totiž na wellness chodí a myslím si, že ne jinak tomu bude i vašeho muže. A když mu darujete další, tak nejspíš bude rád, ale rychle na ně zapomene. Důvod je ten, že tento wellness bude jen další v řadě. Do pivních lázní se zase tak často nechodí. Důvod je jak menší rozšířenost, tak i trošku vyšší cena.

Let balónem

Let balónem je jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků. Vím o čem píší, sám jsem let balónem dostal k výročí svatby od manželky. Tehdy jsme letěli velkým balónem. Víc si o tom můžete přečíst ZDE. Co jsem chtěl hlavně říct je to, že jsme všichni dostali let balónem jako dárek a všichni jsme byli z letu nadšeni. Zkrátka všichni jsme dostali skvělý dárek.

My jsme letěli s touto firmou a byli jsme spokojeni.
 

Módní doplňky

Kvalitních elegantních módních doplňků není nikdy dost. Toto sice tvrdí hlavně ženy, ale i u mužů toto platí. Pojďme se podívat na ty nejoblíbenější.

Hodinky

Hodinky jsou mnohem lepším dárkem, než nějaké elektronické dárky jako mobily, foťáky, nebo notebooky. Ne že by se tyto dárky ke 40. narozeninám nedávaly a ne že by z nich neměli muži radost. Jen za pět deset let si na tento dárek zaručeně nevzpomenou. Protože budou mít lepší, výkonnější. Schválně vzpomenete si ještě na svůj předchozí mobil? Před tím posledním? Asi ne. A určitě nechcete, aby toto postihlo i váš dárek. Ale zpět k hodinkám. Kvalitní hodinky vydrží mnohem déle než mobil. Budou zdobit mužovo zápěstí a ještě ukazovat čas. Zkrátka elegantní hodinky dělají muže mužem.

hodinky k 40. narozeninám
hodinky k 40. narozeninám

 

Tyto, ale nejen tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Kvalitní opasek

Muži většinou mají několik opasků. Ale málo mužů má nějaké kvalitnější. Přeci jen jim příjde líto, dát za opasek „větší“ peníze. Dárky k čtyřicetinám jsou hodnotnější, takže možná právě kvalitní opasek může být tím správným dárkem

kvalitní opasek k 40. narozeninám
kvalitní opasek k 40. narozeninám

 

Tento, ale i jiné krásné opasky můžete koupit ZDE.
 

Kapsa přes rameno

I muži již potřebují svou „kabelku“. Mobily, tablety, stále větší peněženky, svazky klíčů na to již běžné kapsy nestačí. Takže i muži začínají nosit kapsy přes rameno. Krásné kožené kapsy jsou taktéž pěkným módním doplňkem.

skvělý dárek k 40. narozeninám
skvělý dárek k 40. narozeninám

Tuto kapsu, ale i jiné krásné kapsy můžete koupit ZDE.
 

Vtipný dárek k 40. narozeninám

Vtipné dárky jsou obvzlášť oblíbeným dárek, pokud sháníte dárek například pro svého kolegu v práci. Nebo pro kamaráda. Vtipné dárky většinou nejsou tak drahé, ale i tak jsou oblíbené. Protože úsměv je kořením života a úsměv umí vtipný dárek pěkně navodit.

Vtipné dárky jsou různé od vtipných trik, vtipného nočního oblečení, po eroticky laděné vtipné dárky. Než strohý výpis, tak to Vás raději odkáži na eshop kde rád nakupuji já.

Já nakupuji vtipné dárky ZDE.
 

 

Podobné články:

Pokud hledáte ještě další inspiraci, pak pro Vás mám seznam dalších podobných článků, které najdete jak na tomto webu, tak i jinde. Dárky pro muže k 40. , Dárek k 40. narozeninám pro muže , Dárek pro muže k čtyřicetinám , Dárky k 40. narozeninám, Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Dárky pro muže k 35. narozeninám – 35 let sice není 40 let, ale i v tomto článku naleznete hodně skvělých tipů, které můžete užít pro váš dárek k 40. narozeninám

Dárky pro muže k 45. narozeninám – v tomto článku naleznete podobné tipy jako v tomto článku, možná že právě ony budou ty pravé pro Váš dárek