dárek k 60. narozeninám pro muže

Dárek k 60. narozeninám pro muže

Lidé se dožívají stále většího věku a já si myslím, že dnešní šedesátiletí muži jsou na tom nějak podobně jak například před třiceti lety padesátnici. Zkrátka stárnou a už to není ono jak za mlada, ale stále mají nějaký elán a stále je čeká mnoho let života. A v nějakém takovém duchu by se měl nést i dárek k šedesátinám.


Určitě by jste dárkem k šedesátinám neměli muži dávat najevo, že nám stárne. Spíš naopak, měli by jste mu ukázat možnosti, které ještě pořád má. Ať už koupením nějakého hmotného dárku, nebo zážitku při které si uvědomí, že je ještě hodně věcí, které musí za život zkusit a že na to má. Prvně se budeme věnovat zážitkovým dárkům a potom se podíváme i na nějaké hmotné dárky. Ty díky eshopům již nejsou omezeny místem kde bydlíte, zkrátka je jedno zdali jste z Prahy, Brna, Ostravy, nebo nějaké vesničky v Jesenikách.

 

Tipy na zážitkový dárek k 60. narozeninám pro muže

 

Let balónem pro dva

 

Let balónem je dle mého jeden z nejlepších dárků k šedesátinám. Sám jsem nedávno v balóně letěl, tak vím jak je to skvělý pocit. V balóně nás tehdy letělo 16 a většina z nás měla let coby dárek a byli za onen dárek vděčný. Nebudu se zde znovu rozepisovat jak samotný let probíhal, pro Ty které to zajímá podrobněji jsem to sepsal ZDE. Jen zde rozepíši úvahu, poč si myslím, že lepší je koupit let balónem pro dva. Já si totiž myslím, že zážitky se mnohem lépe prožívají ve dvou a pokud muž oslavenec má manželku, přítelkyni, nebo dobrého kamaráda o kterém víte, že jej doprovází na každém kroku, pak si myslím, že by jste měli darovat let balónem pro dva. Třeba i kdyby jste se měli na to složit ve vícero lidech a vůbec nevadí, že ten druhý nemá narozeniny. Tento dárek má nádech dobrodružství, pro někoho to může být trocha vzruchu a adrenalinu, ale není to nic nepřekousnutelného. Co je hlavní na tento zážitek hned tak muž nezapomene. Nemluvě o tom, že jej po zemi může sledovat rodina.

 

Let balónem pro dva doporočuji koupit ZDE.
 

Pro koho je let balónem skvělým dárkem:

 

Pro dobrodružnější muže o kterých víte, že se nebojí výšek a létaní. Fyzicky jde o nenáročný zážitek, který zvládne každý. Dárek samozřejmě neocení lidé co se bojí výšek, létaní, nebo mají nějaký zdravotní hendikep.

zážitek dárek k 60. narozeninám
zážitek dárek k 60. narozeninám

Vikendový pobyt v pivních lázních

Pivní lázně po republice vyrostly jak houby po dešti. Oproti wellnessu, jich je stále míň a hlavně jsou dražší, takže si je běžně lidé nedopřávají a to je ve vašem případě dobře, protože pokud muži k šedesátinám darujete tento dárek, tak mu nejspíš nezevšední, nebo mu nebude splývat s dalšími wellness pobyty, které určitě v budoucnu ještě zažije. Tento dárek nejvíc ocení muži pivaři a i jejich manželky a přítelkyně. Tedy v tom případě, že koupite pobyt v pivních lázních pro dva, což doporučuji ve dvou je zážitek mnohem intenzivnější. Jakou formu lázní zvolíte nechám jen na Vás, můžete darovat jen pobyt na chvíli, nebo i víkendovy, kdy kromě noclehu může mít obdarovaný v ceně i jídlo. Tuto variantu obvzlášť doporučuji, protože mnoho lidí má tendenci na stáři šetřit. Tak když bude mít v ceně i jídlo, tak si na něj zajde.

 

Velký výběr pivních lázních za skvělé ceny nalazenete ZDE.
 

Pro koho je víkendový pobyt v lázních ideálním dárkem:

 

Víkendový pobyt je nejepším dárkem hlavně pro muže pivaře. Většinou nejde o samotné koupáni v kádi v pivě, ale k chmelovým koupelím se většinou dodává lokálně vařené pivo a to je balzám na tělo každého muže, který má rád pivo. Skoro mě nenanapadá pro koho by tento dárek nebyl vhodný. Snad jen pro nějaké nemocné muže, nebo morouse co nikam nejezdí.

Jízda v luxusním autě

V šedesáti už většinou muž ví, zdali si za svůj život splní svůj sen vlastnit a řídit nějaký sportovní vuz. Pokud si tento sen již splnil, pak pro Vás je tento tip na dárek k 60. Narozeninám pro muže zbytečný, ale pokud ne a víte o muži že rád řídí a že má rád auta, tak mu jeho sen alspoň na chvíli splňte. Je mi jasné, že na koupit takového vozu většina z nás nemá, ale Vy jej můžete muži na chvíli pronajat a on se bude moci svézt. Třbe zjísti že ten sen nestál za to. Nebo se pro věc nadchne, prodá chalupu a pořídi si na stará kolena taky takové luxusná autičko 🙂

 

Velký výběr možností řídit luxusní auta naleznete ZDE.
 

Pro koho je jízda v luxusním autě vhodným dárkem:

 

Muž musí být hlavně řidič a musí být fanda do aut. Pokud někdo bere auta jen jako prostředek k přemisťování, tak nejspíš tento dárek neocení. Nevhodný, nebo málo zajímavý bude i pro muže který se k takovým autum již dostal nebo dostáva, třeba je vlastní syn, soused, šéf v práci který jej svezl atp…

 

Tipy na fyzické dárky k 60. narozeninám pro muže

 

Vtipný dárek pro muže k šedesátinám

 

Vtipné dárky jsou oblíbené. Upřímně kdo z nás se rád směje? Myslím že se rádi smějeme všichni a vtipné dárky přinášejí smích. Jejich cena je navíc hodně přívětivá. Proto se často vtipné dárky dávají jako doplňek k nějakému velkému hodnotnému dárku. Hlavně ve chvíli, kdy nechcete při gratulaci přát s prázdnou rukou. Vtipných dárků je na trhu hodně, já je třeba již roky nakupuji u Hubatečernošky.

 

Velký výběr vtipných dárků k 60. Narozeninám pro muže naleznete ZDE.
 

Vybírat se dá opravdu z mnoha možností, po skrýše na alkohol v podobě makety knihy, po noční košili s potiskem, nebo hrníčku s potiskem atd… schválně se koukněte na odkaz výše zmíněný.

 

Daruj muži hodinky jeho mládí

 

Byla doba kdy se nosily hodinky, pak přišla éra mobilu a vypadalo to, že hodinkám odzvonilo. V posledních letech se ale hodinky vrátili na výsluní. Nejen že mužům opět ukazují čas, ale jsou i vkusnými módními doplňky. Je jasné že staršímu muži už nejspíš neuděláte radost s chytrými hodinkami, nebo nějakými velkými hodinkami. Ale co kdyby jste mu koupili nějaké Primky. Primky coby značku určitě zná ze svého mládí.

 

Velký výběr Primek za super ceny naleznete ZDE.

hodinky skvělý dárek pro muže k 60
hodinky skvělý dárek pro muže k 60

 

Další články které Vám pomohou v hledání dárků k 60. narozeninám :

Dárky pro muže k 60

Dárek k šedesátinám pro muže