vtipné dárky

Vtipné dárky

Pojďme se podívat na různé druhy vtipných dárků. Vtipné dárky i když se to nemusí zdát jsou stále oblíbeným druhem dárků. A to hlavně coby doplňek k nějakému hlavnímu dárku. Nebo pro příležitosti kdy je třeba rozveselit obdarovaného, nebo společnost. V minulosti byly na každém rohu obchody s ptákovinami a tam se daly vtipné dárky snadno vybrat. Dnešní doba už těmto kamenným obchodům moc nepřeje. Přeci jen v obchodních střediscích by vypadaly divně a centra měst jsou pro prodejce vtipných dárků moc drahé. Proto si myslím, že většina vtipných dárků se v dnešní době nakupuje po internetu v eshopech.


Nákup vtipných dárků v eshopech má několik výhod. První a pro čechy často ta nejdůležitější je cena. Eshopy jsou levnější než kamenné obchody, protože nemusí nést určité náklady. Dále mají kvalitní eshopy větší nabídku. Eshop není omezený prodejní plochou a do třetice zboží si v klidu vyberete a nehrozí Vám, že za vámi bude nedočkavě stát znuzený prodavač a hlídat zdali něco neschovávate do kapes. Já osobně vtipné dárky nakupuji v eshopu www.hubatacernoska.cz . S jejích nabídkou, cenami, kvalitou a přístupem jsem spokojený, takže i při následujících tipech budu odkazovat na zboží v tomto eshopu.

 

Při jaké příležitosti se darují vtipné dárky

Nejčastěji se vtipné dárky darují ke kulatým narozeninám. Jeden z důvodů je ten, že mnoho lidí má tendenci při kulatinách balancovat a to že jim přibývají roky a začíná pro ně další dekáda jim často na dobré mysli nepřidá. Právě proto je vtipný dárek tak oblíben. Alspoň na chvíli mury rozežene a obdarovaného pobaví.

nápady na vtipné dárky
nápady na vtipné dárky

Vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám

Mladým mužům či klukům se vtipné dárky kupují nejsnadněji a nejčastěji. Důvodů je několik, pokud to mou říct syrově, tak konečně mohou pít, sexuálně si užívat a nikdo jim do toho nemůže mluvit. Jaké jsou tyto dárky, tak o tom si můžete přečíst v článku vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám .

Vtipný dárek k padesátinám

Asi nejčastěji se vtipné dárky dávají k padesátinám. Ať už kvůli tomu, že lidé kteří padesátku často balancují, co prožili a co je čeka. Ale také kvůli tomu, že často se oslavenci kupuje nějaký hodnotnější dárek a jako drobnost se k tomu koupí i vtipný dárek. Vtipným dárkům k padesátinám jsme se věnovali zde.

 

Velký výběr vtipných dárků k padesátninám naleznete ZDE.

 

Pokud hledáte dárek k padesátinám, pak Vám by mohl pomoci web, který se výhradně daruje dárkům k padesátinám www.50let.cz

 

Vtipný dárek k čtyřicetinám

Darovat vtipný dárek k čtyřicetinám je také hodně oblíbené. Na trhu je mnoho vtipných dárků, které jsou určeny pro čtyřicátniky. Takže stačí jen vybrat ten nejvhodnější. O vtipných dárcích k čtyřicetinám si můžete přečíst například zde.

 

Velký výběr vtipných dárků k čtyčicetinám naleznete ZDE.

 

Pokud si myslíte, že vtipný dárek nebude to pravé ořechové, potom možná pro Vás by mohl být web www.40let.cz Tento web se věnuje tipům na dárky k čtyřicetinám.

 

Vtipné dárky k třicetinám

Do třetice zde máme kulaté výročí. Mohl jsem volit i nějaké starší po padesátce, ale já si myslím, že čím je člověk starší, tím je u něho vtipný dárek méně vhodný. Kdežto třicátník si myslím, že si s vtipným dárkem vyřádí a sním i jeho parta. V třiceti ještě mnoho mladých lidí nemá rodinu a užívá si života se svou partou. A právě kamarádi či kamarádky často vtipné dárky k třicátým narozeninám dávají. Víc se o vtipných dárcích v třicetinám dočteš zde.

Velký výběr vtipných dárků k třicetinám nalezneš ZDE.

 

Chceš – li k třicetinám raději darovat jiný druh dárku, potom pro tebe mám tip na skvělý web www.30let.cz který se podrobně a do omrzení věnuje dárkům k třicetinám.

 

Nechme na chvíli narozeniny a pojďme se podívat na další události při ketrých se hodí vtipné dárky.

tipy na vtipné dárky
tipy na vtipné dárky

Jiné příležitosti při kterých se dávají vtipné dárky

Vtipný dárek k rozlučce se svobodou

Nedávno jsem byl v centru Prahy a tam jsem viděl několik skupinek mladých mužů, v jejimž čele se jeden z mužů loučil se svobodou. Tyto skupinky nešly přehlédnout, protože většinou byl muž, který se loučil se svobodou v něčem vtipném oblečen. Jednu skupinu jsme viděli na Karlově mostě, kdy byl mladý muž oblečen do kostýmu mužského přirození. Další skupinku u Václavského náměstí, kdy byl muž loučicí se se svobodou uzavřen v mobilním pranýři a všechno jídlo a pití příjmal od pobavených kamarádů. Byly to skvělé nápady a myslím si, že mladí muži dali budoucímu ženichovi i nějaké vtipné dárky.

 

Velký výběr vtipných dárků k příležitosti rozlučky se svobodou naleznete ZDE.

 

V tomto eshopu mají  krásné i šílené kostýmy kostýmy, které můžete “oslavenci” při rozlučce navléct.

 

Vtipný dárek k příležitosti odchod do důchodu

 

V poslední době jsem to zažil několikrát. Některý kolega z práce šel do důchodu a my jsme si lámali hlavu, jaký dárek máme na památku koupit. Asi nejhorší, který jsme vybrali byl dárkový koš. Ne že by si nad obdarovaný kolega nepošmákl. Ale určitě již za rok nebude vědět co vlastně k odchodu do důchodu dostal. Mnohem lépe se k této příležitosti kupují dárky pro lidi, kteří si pěstují aktivní koníček. Například můj strejda při odchodu do důchodu dostal kvalitní značkový batoh. Všichni o něm totiž ví že rád chodí na hory a ví že má jen starý batoh. Všem je taky jasné, že pokud batoh nedostane, tak bude s tím co chodí chodit pořád. Myslím že toto byl skvělý dárek. Další kolega, který odcházel do důchodu od nás dostal vtipný dárek. Myslím, že to byla mnohem lepší varianta než prvně zmíněný dárkový koš.

 

Velký výběr vtipných dárků k odchodu do důchodu naleznete ZDE.

 

Vtipné vánoční dárky pro muže

Někdy je třeba koupit muži k Vánocům nějaký vtipný dárek. Nejčastěji to bývá v případě, že kupujete vánoční dárek pro kolegu v práci, nebo kamaráda. Ale například i pro přítele či manžela některé ženy shánějí vtipné dárky a často to jsou erotické vtipné dárky. Víc si o tomto tipu vtipných dárků můžete přečíst v článku vtipné vánoční dárky pro muže.

Kdy není vhodné vtipné dárky darovat

Zatím jsem na vtipné dárky pěl samou chválu. Ale i vtipné dárky nejsou v některých případech vhodným dárkem. Jinak tento dárek přijme kamarád na oslavě s kamarády a jinak někdo, kdo tento dárek dostane před prarodiči při rodinné oslavě, ještě pokud bude vtipný dárek erotický, nebo sprostý, protože některé vtipné dárky takové jsou.

 

Další věc je vybírat takový dárek, aby se z něj nestal jen lapač prachu, nebo nepřekážel ve skříni. Triko s potiskem nejspíš neocení manager, který si jej nebude moci vzít. Maximálně jej bude moci nosit doma atp…