vtipné dárky pro muže k narozeninám

Vtipné dárky pro muže k narozeninám

Smích je kořením života a vtipné dárky nám onen smích mohou přihodit. Proto jsou vtipné dárky hodně oblíbené. Další důvod oblíbenosti je ten, že vtipný dárek nemusí být vůbec drahým dárkem. Takže se po něm často sahá ve chvíli kdy


Při výběru vtipného dárku si  musíte dát pořádný pozor na to, aby se z dárku nestal lapač prachu. U některých dárků toto hrozí. Někdy se tento problém vyřeší například tím, že je dárek putovní. Tak tomu je například u nás v práci, kde je putovním dárkem značka maximální povolená rychlost 50 km/h. Tuto značku s aktualním jménem dostane ten kolega, který zrovna slaví padesátiny, tak nám putuje po kolektivu. Teď ji jeden bude mít několik let, protože je mnoho kolegů mladších.

vtipný dárek pro muže k 50 narozeninám
vtipný dárek pro muže k 50 narozeninám

Kde vtipné dárky nakupovat?

Doba kdy mělo mnoho živnostníků obchod, nebo stánek s ptakovínami je ta tam. Sem tam na obchod s ptákovinami narazíte, ale není to tak snadné. Nějaké vtipné dárky se dají koupit v Albi. Já osobně kupuji nejraději vtipné dárky na internetu. Ceny jsou nižší a dárek si v klidu vyberu z obrovské nabídky. Takže nejsem limitován policemi v obchodě. Já nejraději nakupuji na www.hubatacernoska.cz.

Tipy na vtipné dárky pro muže k narozeninám

Jeden vtipný dárek k padesátinám jsem zde již zmínil. Pojďme se podívat na další tipy.

 

Kniha s překvapením uvnitř

Kniha není špatným dárkem, dokonce můžete darovat vtipné knihy. Já ale v tomto případě mám na mysli úplně jinou variantu, jde jen o maketu knihy, která uvnitř ukrývá 0,2 l slivovice od Jelínka. V úvodu su bude obdarovaný muž myslet, že dostal opravdovou knihu. Potom zjísti že dostal něco úplně jiného. Tato maketa knihy bude v budoucnu dobrou skrýši. Myslím že právě tento vtipný dárek pobaví i okolí a to hlavně při rozbalováni. Kdy muž, který ani nemusí mít vztah k knihám najednou dostane knihu, neknihu. Knihy tedy spíš obálky jsou na různé témata jako například

 

  • Léčivá kniha – dárek k 50. narozeninám – “jak přežít 50” – tato “knížka” je obvzlášť oblíbená, padesátiny totiž mnoho lidí bere vážně a mají z ní depky, proto jsou vtipné dárky k padesátinám obvzlášť oblíbené, víc se o vtipných dárcích k padesátinám můžete dočíst zde.
  • Léčivá kniha – dědeček – ideální dárek pro starší muže- pokud si člověk myslí že s padesátkou končí svět, tak vězte že v šedesátce bude rád vzpomínat, jak bylo skvěle když mu bylo 50. Dárkům k šedesátinám se věnuji podrobněji zde.

 

Toaleťáky s potiskem

Tento druh vtipných dárků je hodně oblíbený hlavně pro příležitosti, kdy se skládate na velký dárek a Vy nechcete gratulovat s prázdnou rukou. Cena toaletního papíru s potiskem není vysoká a nejen že obdarovaného pobaví, ale ještě mu i dobře poslouží. Potisky jsou různé, od různých papírovek, kulatiny jako například třicetiny, čtyřicetiny, padesátiny. Tak například toaleťák s kamasutrou, tu určitě ocení i manželka, nebo přítelkyně, až se muž vrátí z oné místnosti. Nebo například se sudoku, tento toaleťák určitě ocení muž který miluje sudoku. U tohoto dárku jen hrozí to, že ten kdo bude čekat na WC Vás nebude mít rád, protože ten kdo na něm bude se bude moci nepříjemně zdržet.

 

Velký výběr toaleťáků s potiskem naleznete ZDE.

 

Podobné články:

Pokud hledáte dárek k narozeninám pro muže, pak doporučuji začít v hledání další inspirace v článku dárky k narozeninám pro muže.

Další tipy na vtipné dárky naleznete v článcích vtipné dárky pro muže, žertovné dárky pro muže.