Dárek k třicetinám

Dárek k třicetinám

Muž kolem třicítky může žít mnoha způsoby. Někdo si může užívat peněz, svobody a díky tomu bude cestovat po světě. Někteří zase pojedou klasické kolečko, rodina, práce. Co budou mít všichni při oslavách třicetin společného bude to, že si určitě začínají uvědomavat, že jim dávno není náct. Někteří to přijmou v pohodě,někteří chytnou malou depresi. Ale stále si myslím, že slavit třicetiny je skvělé. Jsou to jedny z nejlépe slavicích se narozenin. Kamarádi, kamarádky jsou ve formě. Rodiče jsou většinou ještě plni zdraví. Zkrátka věk kolem třiceti je šťastným věkem.

A takovému muži teď máte vybrat dárek? Vždyť co chtěl, tak to si nejspíš koupil a co nemá, tak nejspíš nepotřebuje. Proto jsem si připravil spíš netradiční dárky, které můžete muži k třicetinám darovat.

Tipy na dárek k třicetinám

I mladí muží mají stále chuť zkoušet nevyzkoušené. Stále mají sny, které si nesplnily. Je mi jasné, že některé sny se plní těžko a Vy to svým dárkem nebudete schopni splnit. Ale možná že některé přeci jen. Pojďme se tedy podívat na dárky které se nejvíc dávají k třicetinám.

Daruj muži k třicetinám zážitek

Muži miluji dobrodružství a nevšední zážitky. Kromě samotného prožitku se totiž těmito zážitky mohou chlubit, navzájem si rádi vyprávěji co zajímavého zažili. Darujte jim proto nějaký netradiční zážitek na který jen tak nezapomenou. Jeden z nejoblíbenějších zážitků bývá tandemový seskok. Seskoky nejsou nejlevnější, takže běžně si kvůli pár sekundám pádu seskoky lidé nekupují, ale když jej dostanou jako dárek, tak si jej dokážou vychutnat. Za předpokladu, že mají dostatek odvahy. Samotný seskok si může užít i mužovo okolí, které ho může na seskok doprovodit. Nebudu zde popisovat seskok, ten všichni známe. Jen Vám doporučím, kde je dobré si seskok koupit. Například zde.

Další zážitek, který můžete muži darovat a myslím že to bude hodně netradiční zážitek je driftováni. Driftování je kontrolovaná pernamentní jízda smykem. Tu si může muž vyzkoušetsám. Další bonus kromě samotného zážitku je v tom, že si muž vyzkouší řídit auto ve smyku, což se mu může v budoucnu hodit. Více se o driftováni můžete dočíst zde. Koupit tento dárek můžete zde. Tento dárek je skvělým dárkem pro muže, kteří mají rádi auta a sami rádi řídi.

Má-li muž rád pivo, potom zvažte zdali by se mu nelíbil dárek v podobě pobytu v pivních lázních. Určitě tento nevšední zážitek ocení. Ještě víc jej ocení, pokud tyto nevšední chvíle bude moci prožít se svou ženou. Pivní lázně nabízejí různé balíčky. Bohatou nabídku různých lázní naleznete zde.

Vůně je skvělým dárkem k třicetinám

Opusťme teď zážitky a pojďme se podívat na trošku jiný druh dárků. Když se to veme, tak taky nejde o hmotnou věc, která by muži zůstala na věky. Dokonce je tento dárek prchlavější než předešlé zážitkové dárky. Nicméně si myslím, že darovat muži dobrou vůni je skvělá myšlenka. Muži totiž snahu voně často hodně opomíjejí. Přitom muži kteří voní sbírají komplimenty od žen. Panských vůní je mnoho a hledaní te nejlepšího je složité. Je to jak s jídlem, každému chutná jiné jídlo, tak je to i u vůní. Tak jakou vůni muži koupit. Pokud žádnou neužíval, pominu li deodoranty. Pak by jsem doporučil jednu jedinou vůni a to je Hugo Boss No.6 Bottled. Jablečni-skořicově-vanilková vůně a na pozadí voní krásna dřevantá vůně. To vše vytváří krásnou mužnou vůni. Která je nejprodávanější panskou vůní na světě. Vůně je univerzální. Takže muž nemusí řešit zdali ji má použit, nebo ne. Idealní vůně jak pro naprostého nováčka ve světě vůní, tak i pro muže, kteří vůně užívají. Zkrátka pokud chcete muži darovat vůni, potom mu dejte Hugo Boss No.6 Bottled. Koupit ji doporučji zde.Oproti kamenné parfumérii ušetříte nemalý peníz. Jde o renomovaný eshop, takže máte jistotu, že dostanete originální vůni. Víc si o této vůni můžete přečíst zde.

Články plné dalších tipů na dárky k třicetinám

Vtipné dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky pro muže k narozeninám 30

Jinde na internetu

Dárek k třicetinám – stránky které se věnují výhradně dárkům k třicetinám

Další skvělý článek pln originální tipů je na stránkách které se věnují dárkům k narozeninám.