Dárek pro bratra

Dárek pro bratra

Ať už jste žena, nebo muž. Popřípadě dívka, nebo kluk, tak si dovolím tvrdit, svého bratra známe každý z nás velmi dobře. V minulosti s bratrem strávili mnoho let. Určitě jste spolu prožili mnoho zajímavých kousků. Něco jste spolu tajili před rodiči, něco před sousedy. Myslím si, že v té době jste svého bratra znali nejlépe. Možná i víc než vaši rodiče. Proto si myslím, že vybírat dárek bude pro Vás jednoduché. Jenže taky jste již nejspíš bratrovi koupili nespočet dárků a vaše inspirace potřebuje povzbudit. Jinak by jste nečetli tento článek, který přináší mnoho tipů na skvělé dárky pro bráchu.


Dárek pro bratra může být srandovní, ale i praktický, nebo potřebný. O srandovních dárcích pro muže, jsem psal nedávno, takže se nebudu odkazovat. Pokud chcete bratrovi koupit srandovní dárek, pak se pro inspiraci kouněte na článek: Srandovní dárky pro muže .

Tipy na dárek pro bratra

 

Má váš bratr náramkové hodinky? Jestli ne, pak možná hodinky by mohly být zajímavým dárkem. V posledních letech jsou hodinky praktickým módním doplňkem, stačí si jen vybrat v obrovské nabídce na trhu. Skvělou nabídku za skvělé ceny naleznete zde. Pokud Vám příjde že jsou hodinky hodně drahým dárkem, pak Vám doporučuji, zeptat se rodičů, kamarádů od bráchy, nebo dalších sourozenců, zdali by se s Vámi na tento dárek nesložili. Já osobně jsem kupoval hodinky mému bráchovi jako dárek k třicetinám. On si tehdy přál digitální sportovní hodinky do posilovny. Myslím, že jsem mu tímto dárkem udělal radost. Jde o praktický dárek. Nedávno hodinky dostal coby dárek i náš taťka tentokrát od svého syna mého bratra. Ten sehnal starší hodinky, které taťka nosil celé mládí a nedal na ně dopustit. Brácha je nechal repasovat a dal mu je k narozeninám. Šlo o sportovní Primky. Zkrátka hodinky jsou dobrým dárkem, který potěší.

 

Dalším typem dárků které můžete bráchovi darovat jsou zážitky. Já tyto dárky miluji. Na dobře zvolený zážitek se totiž nezapomíná a to je přesně to, co si přeji od svého dárku. Schválně pamatujete si jaké oblečení jste dostali k 18 narozeninám? Nebo jakou láhev vína vám dal někdo k narozeninám před dvěma lety? Nejspiš ne. Ale nejspíš si vzpomenete na pěknou dovolenou, na silný zážitek například ze svatby, či na něco škaredého, jako například autonehody. To vše jsou zážitky, některé chceme prožít jiné ne. No a Vy nějaký zajímavý zážitek můžete darovat svému bratrovi. Má rád pivo a pohodu? Pak mu kupte pobyt v pivních lázních, velkou nabídku pivních lázní naleznete zde. Obdivuje váš bratr rychlé sportovní auta? A ještě takové auto nevlastní? Pak u mu sen řídit takové auto můžete splnit. Nebojte se nebudu Vám radit kupovat  nové Ferrari, tak drahý dárek nejspíš nehledáte. Já mám na mysli koupit mu možnost takový vůz na chvíli řídit. Skvělý výběr takových dárků naleznete zde. Víte o svém bratrovi, že má rád adrenalin? Pak možná u něj zabodujete s adrenalinovým zážitkem. Co takhle tandemový seskok s padákem? Nebo adrenalinový den na bojišti, či střelba ze samopalu? To vše se dá taky darovat schválně koukněte zde.

 

Můj další tip na skvělý dárek pro bratra je koupit mu vůni. V poslední době se snažím proniknout do tajů mužských vůní a vím, že naprostá většina mužů skončí snahu vonět u deodorantů. Muže nenapadne zajít do parfumérii a tam si koupit  “dražší” kvalitní vůni, která voní mnohem rafinovaněji, déle než deodoranty. Přitom když se žen zeptáte, co na mužích hodnotí a obdivují, tak jedno z kritérii je právě to jak muž voní. Určitě si přejete, aby váš brácha u žen bodoval, nebo minimálně nedělal ostudu. Proto si myslím, že darovat muži vůni je skvělé. Tento tip jsem začal cestou do parfumérie, ale tu já nedoporučuji, protože v kamenných parfumériích za vůni zaplatíte mnohem víc než v eshopech. Já by jsem doporučil například eshop parfemy.cz , mají skvělé ceny a velký výběr. Jestli se ve vůních nevyznáte, tak Vám zkusím poradit. Nebudu to komplikovat vicero značkami. Mé tipy budou na toaletní vody od firmy Hugo Boss, která má na trhu i jednu z nejprodávanějších pánských vůní na světě. Tou je slavná vůně Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Boss No.6 to je dokonalá harmonie jablka, skořice a vanilky. Dřevnatá mužská vůně která boduje jak u mužů tak u žen. Ti ji samozřejmě obdivují na mužích. Víc se o této vůni, která se hodí nosit hlavně na jaře a na podzim dočtete zde. Koupit ji můžete třeba zde. Pokud je brácha povahou sportovec, tak pak mu raději kupte sportovní vůni Hugo Boss Sport. Ta je lehká svěží, takže se hodí k sportování víc se o této vůni dočtete zde . Koupíte ji zde
. Pokud má Váš bratr narozeniny v létě, pak by jste mu mohli udělat radost letní lehkou vůni a to například vůní Hugo Boss Pure o které lidé rádi tvrdí, že takto by měla vonět voda, kdyby měla vůni. O této vůni se víc dočtete zde. Koupit ji můžete zde.

Tip na dárek pro bratra
Tip na dárek pro bratra

Těch tipů na dárky pro bratra by jsem zde mohl napsat ještě mnohem víc, ale bylo by to takové nošení dřeva do lesa, protože tento web je pln skvělých tipů na skvělé dárky pro muže. Hledat další tipy můžete začít například zde.