Jak zabalit dárek pro muže?

Jak zabalit dárek pro muže?

Jedna z krás většiny dárků je tajemno a moment překvapení a očekávaní, které při předávaní samotného dárku muži dochází. A to u všech zůčastněných , jak u muže, kterému dárek darujem, tak u toho kdo dárek dává a do třetice i zbylých lidí, kteří jsou přítomni rozbalování dárků.


Ten kdo dárek dává čeká, zdali se dárkem trefil do mužova vkusu. Očekává mužovu reakci. A muž zase čaká, co v krásném zabaleném dárku bude. Určitě to znáte, podle velikosti dárku si v duchu tipujete co by to tak mohlo být? Aby tento moment dostal ten správný náboj, musí být dárek pěkně zabalen. Krásný balicí papír, velká krásná stuha udělá na výsledném dojmu hodně. Někdy totiž dárky nějakou dobu zůstavají nerozbaleny , leží někde pohromadě s dalšími dárky a ty krásně zabalené dárky jsou vždy ozdobou. První dojem dělá hodně a právě zabalení tento dojem vytváří.

Než tisíce slov o tom jak zabalit dárek pro muže zde přiložím tři videa, která Vám ukážou jak na to.

Jak zabalit dárek pro muže v pevné krabici?

Jak zabalit dárek s ručně vyrobenou mašlí?

Jak zabalit poukaz nebo voucher?

Jak vyrobit krásnou mašli?

Myslím si že rozbalování krásných zabalených dárků, je jeden z nejkrásnějších momentů jakýchkoliv narozeninových oslav, nebo vánoc. Proto na tyto chvíle nezapomínejte. Někdy se totiž stane, že někdo si dárky odnese a ani je před  zraky zbylých nerozbalí. Nevím jak Vám ale já se cítím v takovém případě podrazen a smuten. Protože se vždy těším na reakci obdarované, nebo obdarovaného.

 

Pokud zatím nemáte co balit a hledáte tipy na dárky pro muže, pak jste zde správně. Doporučuji začít článkem Dárky pro muže.