Dárek pro kamaráda

Dárek pro kamaráda

Ať si žena, nebo muž, tak shánění dárku pro kamaráda je jednou velkou radostí. Kamarádi jsou totiž nám povahově blízké osoby. S kamarády je sranda, určitě jste s nima zažili víc srandy než s rodiči. Takže jej dobře znáte. Víte jaké věci má rád, víte že jej střeštěným dárkem neurazíte. Víte, že dárek může být klidně eroticky laděný srandovní, praštěný a pokud jej nebudete předávat v rodinném kruhu, tak s takovými dárky zabodujete. Ale i přes tyto optimistické fakta stále hledáte ten správny tip na dárek pro kamaráda. Jinak by jste nepřišli na tyto stránky, ale vybírali by jste v obchodech. Zkusím Vám tedy napsat několik tipů na dárek, který by jste mohli kamarádovi koupit a pokud se Vám nebudou líbit, tak pak se koukněte na další tipy na dárky pro muže, kterých je na tomto webu nespočet. Začít číst můžete například v úvodním článku dárky pro muže . Kamarád je totiž určitě muž a Vy vlastně vybíráte dárek pro muže.


Pokud je ve vašem okolí víc lidí, kteří budou kamaradovi kupovat dárek, tak zvažte, zdali nebude lepší se na dárek složit ve vícero lidech. Dárky kamarádům se totiž často nekupují moc drahé a často se lidé snaží koupit nějakou ptákovinu, při které se užije sranda, jenže tyto dárky pobaví na oslavě, ale pak už se na ně jen práší. Takže zvažte, zdali nebude lepší se na dárek složit ve více lidech a darovat kamarádovi něco hodnotnějšího. Při čím si můžete užít velkou srandu i vy.

 

Flyboarding

 

A pomalu se dostávám k mému prvnímu tipu. Co kdyby jste kamarádovi darovali možnost vyzkoušet si flyboarding. Že nevíte co to flyboarding je? Nevadí, vysvětlím jak to funguje a vypadá se můžte nejdřív kouknout na video, které Vám o flyboardingu poví víc než tisíce slov.

Víděli jste? Flyboardista se proháněl nad hladinou jak nějaký superhrdina, už v jeho pozici vidíte vašeho kamaráda? Já jsem to už několikrát viděl a musím říct že to byla náramná sranda. Samozřejmě že kamarád se nevznášel tak dobře, jak profíci a během flyboardingu se pral s rovnováhou, ale ke konci už pěkně “létal”. My jsme si jeho snažení užívali a myslím, že na tento dárek hned tak nezapomene. Což je přesně to co od zážitku chceme.

 

Více se o flyboardingu můžete dočíst zde. Koupit flyboarding můžete ZDE.

 

Darujte kamarádovi vstupenku

 

Určitě víte jakou muziku, nebo jaké kulturní akce má rád váš kamarád. Dobrým dárkem může být vstupenka na nějakou takovou akci a nejlépe jít na onu akci s ním. Tzn. koupit si buď vstupenku taky, nebo mu koupit víc vstupenek a doufat, že na akci pozve právě vás. Možností je mnoho od letních festivalu, po divadla, muzikály po gurmánské degustační akce. Pokud je váš kamarád sportovním fanouškem, tak může ocenit vstupenku, nebo pernamentku na hokej, fotbal, nějaké mistrovství světa.

 

Darujte kamarádovi vůni

 

Aby jsem zde nepsal tipy jen na zážitkové dárky, i když ty mám nejraději, protože na nevšední zážitky se nezapomíná, tak já přiložím jeden tip na “hmatatelný” dárek pro kamaráda. Naschvál píšu hmatatelný dárek pro kamaráda, protože vůni sice darujete v krásném flakónku, ale časem také vyprchá. Ale i přes to si myslím, že vůně je skvělým dárkem pro každého muže. Většina mužů skončila u deodorantů a to jsou ty lepší případy. A do dražších toaletních vod se jim moc nechce. Přitom muži chtějí také sklízet obdiv žen a ženy často řeší to, zdali muž voní či smrdí. Přitom vonět je mnohem snadnější, než mít například vypracované tělo. Proto si myslím, že darovat muži vůni je skvělým dárkem. Pokud si muž na to že voní zvykne, tak pak budete moci tento dárek kupovat častěji. Vůně je totiž spotřební záležitost. Já osobně tento dárek doporučuji a doporučuji nakupovat v eshopech, protože ty mají mnohem nižší, než kamenné parfumérie, často i o 50%. Já rád nakupuji zde.

 

Pokud nevíte jakou vůni kamarádovi koupit, pak mám pro Vás pár tipů a to na toaletní vody od firmy Hugo Boss. Firma Hugo Boss známá hlavně v segmentu luxusní pánské módy prodává i parfémy. A jejich vůně jsou mezi muži jedny z nejoblíbenějších.

 

Nejspíš nejprodávanější pánská vůně na světě je pravě vůně od Hugo Bosse, jde o vůni Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Tato vůně je na trhu už mnoho let a stále vede žebříčky v prodejností v sekci pánská vůně. Více se o této vůni dočtete zde. Koupit ji můžete zde..

 

Pokud je váš kamarád sportovec, nebo víte že je rád v pohybu, pak by mohl ocenit lehkou vůni, která je pěkně mužná. A tou je Hugo Boss Sport . Více se o této vůni dočtete zde. Koupit si ji můžete zde.

 

Můj další tip je na lehkou letní vůni, která se hodí do parných letních dnů. O této vůni lidé tvrdí, že takto by voněla voda, kdyby voněla. Mám na mysli Hugo Boss Pure, víc se o ní dovíte zde. Doporučuji ji koupit zde.
.

 

Tipů na dárky pro kamaráda by jsem zde mohl napsat ještě mnohem víc, jen si nejsem jist, zdali by jste se v tak velkém množství neztratili. Proto můj seznam tipů končím a jestli jste nenašli ten správný, pak koukněte například na článek který se věnuje srandovním dárkům pro muže. Protože srandovní dárky se často kamarádům kupují… Nově o tom píšeme i v článku sranda dárky pro muže.