dárek pro muže k vánocům

Dárek pro muže k vánocům

Vánoce jsou úžasné svátky, které miluje většina lidí a to i přes to, že někdy před nimi pěkně stresujeme a nevíme kde  dřív skočit. Hlavně ženy to mají náročné, většinou pečou cukroví, uklízejí, zkrátka starají se o pohodovou rodinnou atmosféru. A jeden  z úkonů, který je třeba před vánoci provést je vybrat a koupit vánoční dárky. Jak pro děti, tak pro rodiče, tak pro manžela, nebo partnera. Předpokládám, že jste žena kterou tento úkol čeká. Takže další skloňování v článku bude psáno tímto stylem i když je mi jasné, že dárek pro muže můžé shánět i muž pro svého otce, bratra atp… Ale doufám že muži mi odpustí a pochopí. Všem přeji aby v tomto článku našli dobrou inspiraci pro své vánoční dárky.


Pokud muž po nějaké věci dlouhodobě touží, tak máte vyhráno. Určitě Vám již nějakou dobu dává najevo, co by si k vánocům přál. Tato varianta je pro Vás skvělá z pohledu, že máte hlavní vánoční dárek vyřešený, ale muž, ale i Vy příjdete o jedno z kouzel dárků a tím je překvapení co se skrývá v tom dárečku pod stromečkem. Pokud chcete muže mile v tomto případě překvapit, tak mu kupte například lepší věc než po které touží. Tím jej určitě mile překvapíte a potěšíte. Nebo se na tento jeho signál vykašlete a překvapte ho Vámi vymyšleným dárkem. Tím se dostávám k tomu, že i Vy při koupi dárku o který muž stojí a dává to hlasitě najevo přijdete o určitý prvek překvapení. Protože i Vy určitě při rozbalování dárku a čekáni na mužovou reakci čekáte, to zdali  jste se trefila do mužova vkusu, zdali svého muže dobře znáte. Vhodným dárkem často dáte najevo to, že jste ke svému partneru všímavá, že jej dobře znáte. A překvapení u dobře zvoleného dárku je k nezaplacení. Než když nalezne, přesně tu věc na kterou si ježíškovi napsal. Takovým vhodným dárkem mužete muže i mírně posunout k obrazu svému. Tím Vás nenabádám, aby jste dárkem chtěla úplně měnit mužův styl, který se Vám třeba tolik nelíbí. Ale můžete jej mírně nasměřovat jiným směrem.

vánoce se blíží
vánoce se blíží

Konec úvah, pojďme se podívat na mé tipy na  dárky k vánocům pro letošní rok.

 

Tipy na dárky pro muže k vánocům

Módní doplněk

Hodinky

Pokud Váš muž ještě nemá pěkné módní hodinky, tak je nejvyšší čas toto změnit. I já letos vysílám ke své manželce signály, že by jsem si k vánocům přál krásné minimalistické hodinky. Moc se mi líbí, jak někteří muži nosí krásné hodinky a nemusí každou chvíli vytahovat mobil, aby zjístili kolik je hodin. A hlavně krásné hodinky jsou ozdobrou každého muže. Tento dárek doporučuji koupit na internetu. Nákupem na internetu ušetříte nemalý peníz.

 


Pánské hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Zde je několik tipů

 

Elegantní hodinky, skvělý dárek k vánocům

Elegantní hodinky se hodí pro všechny muže gentlmeny, kteří chtějí vypadat skvěle. Módní a trošku i sportovní hodinky jsou například od značky Festina. Letošní novinka Chrono 16870/2 vypadá nejen skvěle, kromě času a datumu má i stopky a je vodotěsná. Koupit je můžete ZDE
.

elegantní hodinky skvělý dárek pro muže k vánocům
obr: elegantní hodinky skvělý dárek pro muže k vánocům

Tento dárek Vás vyjde přibližně na 3900,- Kč

Hodinky k vánocům pro mladé muže

Dnešní mladí muži většinou žijí aktivním životem, plného dobrodružství. Tyto muže nejspíš klasickými hodinkami nepotěšíte. Ale určitě mu uděláte radost hodinkami od firmy Casio Casio G-shock. Tyto hodinky jsou dokonale vodotěsné, nárazuvzdorné. Mají  pět budíků, umí stopovat čas. Zkrátka krásný univerzál pro aktivní mladé muže.

 

Tyto hodinky jsou nejprodávanější pánské hodinky na českém trhu.

nejprodávanější mužské hodinky na trhu
nejprodávanější mužské hodinky na trhu

Koupit je doporučuji ZDE
.

Tento dárek Vás vyjde přibližně na 2800,- Kč

Technické hodinky jako dárek pro sportovně založené muže

Toto bude technologický hit letošních vánoc. Tento dárek nalezne pod stromečkem mnoho sportovně založených mužů, ale i žen. Nejde o technicky super komplikované hodinky, ale o sportovní náramek, který se spojí s vašim telefonem. Jeho unikátnost je hlavně v měření tepové frekfence bez potřeby hrudního pasu. Dál kromě času má v sobě krokoměr. Umí informovat o příchozích hovorech a SMS. Hlídat váš noční spánek. Vodo odolný, tzn. plavat s nim nepůjde, ale vody se bát nemusíte. Zkrátka desingově nádherný univerzál, jehož baterky něco vydrží. Tento náramek můžete koupit ZDE. Na tomto odkazu se dovíte i větší podrobnosti.

Jeden z nejlepších dárků letošních vánoc.

vánoční hit pro sportovce
obr: vánoční hit pro sportovce

Tento dárek Vás bude stát přibližně 1500,- Kč

Kožené doplňky

Kožené doplňky jso vděčným vánočním dárkem. Kůže je materiál, který pokud se o něj staráme vydrží. Kůže není nejlevnější, takže dárky z kůže jsou vítány. Kožené výrobky jsou elegantní a zdobí každého muže. A určitě chcete, aby Váš můž vypadal dobře. Která žena by si to nepřála.

 

Kožená kapsa přes rameno

V době velkých mobilů, peněženek plných různých karet, tabletů i muži ocení svou “kabelku”. Proto stále víc mužů nosí kapsu přes rameno. Kapsy jsou různého provedení, velký výběr různých kapes naleznete ZDE
. Pokud je to trošku v mužově stylu, tak z vlastní zkušenosti doporučuji kapsu koženou. Kožené kapsy totiž vypadají skvěle a luxusně. Přitom nemusí ani tolik stát. Jako například kožené kapsy od firmy Lagen.

kožená kapsa
kožená kapsa

Tuto kapsu můžete koupit ZDE
.

Tento dárek Vás výjde přibližně 2300,- Kč

 

Kožené opasky – vděčný dárek k vánocům

Z vlastní zkušenosti vím, že opasků není nikdy dost. Takže kdykoliv si koupím další opasek, tak mám pro něj uplatnění. Ne všechny opasky se dají kombinovat se vším oblečení v mém šatníku. Takže kdyby jsem dostal kvalitní kožený opasek k vánocům, tak by jsem se vůbec nezlobil a myslím, že tak se na tento dárek bude dívat každý muž, kterému záleží na tom, jak vypadá. Dobrý výběr kožených opasků za super ceny naleznete ZDE
.

opasek je dárek, který neomrzí
opasek je dárek, který neomrzí

Tento dopasek můžete koupit za cca 700,- Kč ZDE
.

Opasek je vánoční dárek který neomrzí.

Daruj muži k vánocům zážitek

 

Zážitky jsou stále hodně netradiční dárky pro muže k vánocům.

 

Mnoho z nás při hledání vhodných dárků k vánocům hledá jen hmatatelné dárky. Přitom dárek v podobě netradičního zážitku může být mnohem lepší, než v klasický vánoční dárek. Sice není konzumován hned, ale zase se pna něj hned tak nezpomene. Svého muže určitě znáte dokonale, tak budete vědět, čím by jste mu mohla udělat radost a třeba si ten dárek užijete i Vy. Má Váš muž rád adrenalin, pak zvažte, zdali by nebyl krásný vánoční dárek tandemový seskok. Má Váš muž rád pivo a wellness, pak by určitě ocenil pivní lázně a když tento zážitek koupite pro dva, tak Vás na tento relax určitě rád veme sebou. Asi nemá cenu moc rozepisovat co všechno můžete muži k vánocům ze zážitků darovat. Raději Vás odkáži na firmu, která tyto zážitky nabízí a Vy se koukněte, zdali by nějaký z nich nebyl tím správným dárkem.

 

Velkou nabídku zážitkových dárků pro muže k Vánocům naleznete ZDE.
 

TIP: zážitek by měl být opravdu originální. Pokud s mužem často chodíte do wellnessu tak nejspíš na pivní lázně brzo zapomene, protože po nich půjdete zase jinde atd… Tak samo to může být i u adrenalinových zážitků, pokud adrenalin konzumuje plnými doušky. Ještě se u toho adrenalinu zastavím. Ne všichni muži milují adrenalin, tak pozor na to.

 

Obrázkové tipy na zážitkový dárek pro muže :

Jízda v Hummeru - vánoční dárek
obr: jízda v Hummeru – vánoční dárek

Koupit tento dárek doporučuji ZDE.

Pivní lázně - vánoční dárek
obr: pivní lázně – vánoční dárek

Koupit tento dárek doporučuji ZDE.

atd…

Kvalitní vůně potěší každého muže

Mnoho mužů nemá k vůním žádný vztah. Jeden z důvodů je ten, že si myslí, že vůně je jen pro ženy, nebo pro malou většinu mezi muži. Přitom myslím že coby žena dobře víte, že ženy na mužích hodnotí i to jak voní. Vonět či smrdět je tak snadné a přitom na to mnoho mužů kašle. Nevím jak je na tom Váš muž, ale ať už je to tak, že se rád voní, nebo ne. Vánoce a vánoční dárek je skvělou příležitostí darovat mu kvalitní vůni. Teď nemám mysli tu drogeriovou, která voní prvních pět minut. Protože jsem sám propadl pánským vůním o kterých píši recenze na webu www.domluva.cz tak jsem se rozhodl zde udělat krátký výtah vůní, které dle mého jsou kvalitní a určitě její koupi neuděláte chybu. Nebudu se zde rozepisovat do podrobna. Vždy napíši jen jak voní a pro koho je vhodná a pak váš odkážu na stránky kde naleznete podrobnou recenzi.

vůně je vhodným dárkem pro muže
obr: vůně je vhodným dárkem pro muže

Hugo Boss No.6 – x let nejprodávanější vůně pro muže. Klasika ověřena milióny muži. V nadsázce voní jak jablečný koláč. Ve vůni dominuje jablko, skořice a vanilka. Já si myslím že s touto vůní uděláte radost každému muži ve věku 25-60 let. Jde o hodně univerzální vůni. Víc se o ní můžete přečíst na těchto stránkách. Koupit ji můžete například na Parfums.cz ZDE.

 

Ultra Male – většina mladých mužů chtějí v zimně sladkou intenzivní vůni a nejčastěji chtějí 1 Milion , nebo vůni Reveal. Pak se někdy stane že na párty, či ve společnosti x mužů voní naprosto stejně. Proto si myslím, že je mnohem lepší mladému muži darovat Ultra Male. Ve vůni je dokonale skloubena vůně hrušky, skořice, vanilky a jantaru. Někomu tato vůně připomíná vůni vánoc. Super láhev, super výdrž a intenzita, to vše dělá z Ultra Male skvělou volbou coby dárku pro mladé muže. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE. Koupit tuto vůni doporučuji ZDE.

 

Dior Homme Intense – léto v láhvi pro zimní období, elegantní parfémová voda, která má neuvěřitelnou výdrž. Hlavně v dnešní době. Pokud chcete darovat kvalitu, pak darujte Dior Homme Intense. Vůně voní po levandulích, kosatci a dřevu. Recenzi si můžet přečíst ZDE. Koupit ji doporučuji na Parfums.cz ZDE.

 

TIP: Tipů na zajímavé a kvalitní pánské vůně by jsem zde mohl napsat nezpočet, ale pro přehlednost tohoto článku to neudělám. Pokud si myslíte, že vůně je ten správný dárek pro muže k vánocům, pak doporučuji kouknout na již zmíněnou Domluvu. Osobně doporučuji nakupovat vůně v renomovaných eshopech. Na nich totiž ušetříte desítky procent oproti kamenným parfumériím. A to i v případě, že má kamenná parfumérie velkou reklamu na velké slevy. Vím, že vůni si mnoho lidí chce prvni vyzkoušet, ale je otázka zdali to za tu finální cenu stojí. Dobré recenze o vůni často napoví víc. Vy stejně budete v obchodě čichat jen k úvodu vůně a určitě se v množství brzo ztratíte. Sám vím jak je to těžké pamatovat si co mám na kterém papírku, nebo zápěstí.

 

Já osobně doporučuji na interntetu nakupovat vůně v Parfums.cz , nebo na Parfemy.cz< .

 

Podobné články:

Další inspiraci na vánoční dárku na tomto webu naleznete v článcích

Vánoční dárky na poslední chvíli

Vánoční dárky pro muže 2015

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže

Články s tipy rozděleny podle věku muže:

Vánoční dárky pro syna – tipy na dárky pro dospivájícího, nebo dospělého mladého muže

Vánoční dárek pro dědu – dárky pro starší muže se vybírají obtížně, přeci jen děda už nemá tolik aktivit, jako například syn. Ale o to je pěknější, když dárek pro dědu neodbydete papučemi, nebo ponožkami,  ale koupíte mu něco originálního