Dárek pro muže k výročí svatby

Dárek pro muže k výročí svatby

Nedávno jsme s manželkou oslavili první výročí naší svatby. Já jsem manželce koupil velkou orchidej po které dlouhodobě toužila. Měl jsem v plánu ji koupit i další dárek, ale ona se vyjádřila, že mi či lépe řečeno nám již dárek koupila a že nebyl nejlevnější. Nechtěla prozradit o jaký dárek se jedná. Jen mi prozradila, že jí budou kolem druhé hodiny volat a podle telefonátu se zařídime.

 

V den našeho výročí svatby tedy čekala na telefonát. Po telefonátu smutně oznámila, že dnes si dárku neužijem a protože byla nedočkavá a hlavně mi chtěla říci jaký skvělý dárek k výročí koupila, tak jsem se dozvěděl, že jsme měli letět horkovzdušným balónem. Jenomže předpověď počasí nebylo nejlepší, tak dnešní let zrušili. Musím říci že na jednu stranu jsem byl smutný, že v den našeho výročí nepoletíme, ale na druhou stranu jsem byl šťastný za dárek, který pro nás Hanička vymyslela. Vždy jsem chtěl letět v horkovzdušném balóně a v klidu se podívat z ptačí perspektivy na místa po kterých celý svůj život chodím. A teď vím, že mě tento zážitek nemine a jako bonus poletím vzhůru s ženou, kterou miluji nade vše. Jak to nakonec dopadlo?

 

V den výročí naší svatby jsme neletěli, tak jsme si onen den užívali jinak. Ten den jsme jezdili na koloběžkách z kopce dolů, což byl taky moc suprový zážitek, na který jen tak nezapomenu. Ale ten hlavní přišel o 14 dní později, kdy jsme s Haničkou letěli. Bylo to skvělé. Nádherný výhled, lehký vítr v našich obličejích. Mnoho krásných chvil s Haničkou.

 

Hanička tento skvělý dárek koupila zde. Vřele tento dárek doporučuji.

Pokud se Vy, nebo váš manžel bojí výšek, pak by jste možná oba mohli ocenit kvalitní pivní lázně. Tím že půjde o pivní lázně, bude muž vědět, že jde hlavně o dárek pro něho, ale vy si lázně určitě užijete taky. Ať už o samotnou koupel, tak například při masáži, či dobrém jídle. Záleží jen na Vás jak velký balíček si pořídite. Skvělou nabídku pivních lázní za skvělé ceny naleznete zde.

Podobné články:

Novější článek s ještě větší porcí inspirace Dárek pro muže k výročí svatby.