pasení ovcí v Beskydech

Dárek pro muže: Pasení ovcí v Beskydech

Pokud hledáta pro muže opravdu netradiční dárek. A víte o muži, že se v práci a doma nezastaví. Pak by jste mu mohli darovat chvíli odpočinku v Beskydech. Na chvíli mu majitel stáda ovcí svěří několik ovcí na hlídaní. Během hlídaní si určitě pěkně odpočine. Ať už sledováním vděčných ovcí, tak v krásné přírodě Moravskoslezských Beskyd. Před samotným pasením bude s problematikou pasení seznámen. Budou mu zapůjčeny pastevecké vybavení a na hlídaní dostane pasteveckou svačinu.

Pasení ovcí v Beskydech koupíte zde

 

Pro koho je Pasení ovcí v Beskydech určeno?

 

Na první pohled tento dárek vypadá, že jde o naprostou šílenost, ale sám ze statistik, které mám vím že tento dárek lidé rádi kupují. Raději jej mají ženy, ale myslím že i muži mohli mít v dětství svůj sen, že se chtějí stát pasáčci ovcí. Vždyť většina bačů jsou muži. Dokonce znám jednoho kamaráda, který se tímto živil v okolí Prahy a nemohl si relaxaci a způsob života vynachválit. Tím chci říct, tento dárek je vhodný pro muže, o kterých víte že tihnou k přírodě, nebo chtěli být pasáčci či majitelé nějaké farmy. Nebo se také skvělé hodí pro vytížené muže o kterých víte, že by potřebovali na chvíli vypnout. Pobyt v přírodě jim to dokonale umožní.

Dárek pro muže: pasení ovcí v Beskydech
Dárek pro muže: pasení ovcí v Beskydech

Jak se dá dárek pasení ovcí v Beskydech rozšířit?

 

Pokud tento dárek kupujete muži například k narozeninám a víte, že na oslavu narozenin přijde víc gratulantů. Pak by jsem měl pro Vás tip. Domluvte se s větším předstihem na serii dárků, které z pasení ovcí v Beskydech udělají, ještě větší nezapomenutelný pobyt v Beskydech. Domluvte termín pasení a  k tomu nechtě další lidi, ať muži darují například pobyt v blízkém hotelu, či horské chatě. Pak mu jako první při oslavách dejte Pasení ovcí v Beskydech a někdo další ať mu daruje pobyt. Můj tip je například pobyt v Rožnovských pivních lázních. Objednat je doporučuji zde Odtud muže vyrážet na krásné výlety do hor, ale i za památkami. Hned v Rožnově je velikanský skanzen. Nebo kousek od Rožnova je jeden z největších turistických magnetů v Beskydech Pustevny. Přes Bečvy je to autem kousek do obce Bílá, kde jezdí lanová dráha s koloběžkama, nebo singltrailem. Zkrátka v Beskydech se člověk nenudí. To vím z vlastní zkušenosti, celý život do nich jezdím.

 

Škoda jen, že v kopcích už není tolik ovcí co v minulosti. Mnoho kopců bylo v minulosti holých a na loukách pasli valaši a laši ovce. V posledních desetiletí proto ubylo horských luk. Ale i hluboké lesy mají své kouzlo.

 

Víc si o tomto zážitku můžete přečíst například zde.

Pasení ovcí v Beskydech koupíte zde